رفتن به مطلب

درخواست اسکریپت برای سایت اطلاعات

پست های پیشنهاد شده

• درود

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

mtdb-v2.jpg

خیلی وقته تست کردم این اسکریپت مشکل داره نمونش قسمت بازیگران اگه بخوای یه بازیگر از خودت بدی نمیشه و قبول نمیکنه حتی تو دموش هم اینطوره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام wwefa , عرض کنم خدمتت که بهتره نگردی تو نت چون اسکریپت هاییی با چنین موضوعاتی واقعا وقت هزینه روشون گذاشته شده تا کامل شدن پس خیالت راحت یه چیز مفتکی همیشه مشکل داره اما اگه بخوای می تونم یه همچین اسکریپتی رو از پایه برات طراحی کنم تو چند نسخه که قدم به قدم کامل و کامل تر میشه

لینک به دیدگاه

سلام wwefa , عرض کنم خدمتت که بهتره نگردی تو نت چون اسکریپت هاییی با چنین موضوعاتی واقعا وقت هزینه روشون گذاشته شده تا کامل شدن پس خیالت راحت یه چیز مفتکی همیشه مشکل داره اما اگه بخوای می تونم یه همچین اسکریپتی رو از پایه برات طراحی کنم تو چند نسخه که قدم به قدم کامل و کامل تر میشه

حاجی والا اون همه پول نیست ک بگم دانشجو رو کجا دیدی پولدار باشه؟ یه چیزی تو مایه های imdb چقدر در میاد؟

یه عالمه ایده دارم ناب ک اینطوری هیچکدوم عملی فکر نکنم بشه :96:

لینک به دیدگاه

طراحیش خیلی آسونه بیشتر با فیلد و جوین تو کوئری باید ور بری والا بستگی داره یه نسخه حرفه ای میخوای خوب باید 3 ماهی صبر کنی یه نسخه آزمایشی میخوای با جداقلا گزینه ها خوب یه ماه طول میکشه شایدم کمتر اگه بخوام در مورد قیمت بگم احتمالا چیزی دور و بر 400 تومن واسه نسخه ازمایشی البته دقیق نمی تونم بگم چون با توجه به امکاناتی که شما میخواید داشته باشه تو نسخه ها من قیمت رو میگم واسه حرفه ای هم یا شایدم از حرفه ای بالاتر حدود 900 یا 1 میلیون تومن بازم میگم بستگی به امکاناتی داره که شما میخواید داشته باشه با این حال فک کنم جای چونه زدن داشته باشه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...