رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

مهدی هستم

من کاربر تازه واردم تقریبا ، از اونجایی که انجمن 20 اسکریپت و اعضای باحالش خیلی کمکم کردن mwah خواستم یه پیشنهاد بدم که اگه موافق بودین عملیش کنیم !( میخواستم به اسم سایت خودم انجام بدم ولی وقتی دیدم خیلی باحالین گفتم اینجا انجام بدیم تا هم به افراد بیشتری کمک بشه ، هم لطف اونایی که بهم کمک کردن تا حدودی جبران بشه heart )

پیشنهادم اینه که هرکسی هر نرم افزار یا کدنویسی رو بلده به صورت تصویری ( من خودم اگه حال داشتم متن بخونم ، درسامو میخوندم teeth ) به بقیه هم یاد بده !

آموزش های html , css , photoshop به صورت تصویری دارم خودم ولی کیفیتشون متاسفاده افتضاحه ، اگر پایه باشید منم میتونم این آموزشارو بازسازی کنم و بزارم ! البته بعد از امتحانای دانشگاه (confused) ( چند وقت دنبال آموزش php بودم ولی قیمتایی که دیدم پول چند ماه کار کردنم بود !!! )

هرکی پایس دستش بالا (V)tearyteeth

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من تنها دلیلش که نرفتم دنبال برنامه نویسی این بود نمیدونستم چطور زبانا رو با هم مخلوط کنمteethteethپس فک نکنم کارساز باشه حتی تصویر هم راستی چند سایت بودن اموزش میدادن یکیشون رامین وب بود دوسه تا سایت هم بودن که در حد کلی تر یاد میدادن مثلا ساخت کپچا تصویری و ... ولی اینا خیلی کلی بودن

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام

مهدی هستم

من کاربر تازه واردم تقریبا ، از اونجایی که انجمن 20 اسکریپت و اعضای باحالش خیلی کمکم کردن mwah خواستم یه پیشنهاد بدم که اگه موافق بودین عملیش کنیم !( میخواستم به اسم سایت خودم انجام بدم ولی وقتی دیدم خیلی باحالین گفتم اینجا انجام بدیم تا هم به افراد بیشتری کمک بشه ، هم لطف اونایی که بهم کمک کردن تا حدودی جبران بشه heart )

پیشنهادم اینه که هرکسی هر نرم افزار یا کدنویسی رو بلده به صورت تصویری ( من خودم اگه حال داشتم متن بخونم ، درسامو میخوندم teeth ) به بقیه هم یاد بده !

آموزش های html , css , photoshop به صورت تصویری دارم خودم ولی کیفیتشون متاسفاده افتضاحه ، اگر پایه باشید منم میتونم این آموزشارو بازسازی کنم و بزارم ! البته بعد از امتحانای دانشگاه (confused) ( چند وقت دنبال آموزش php بودم ولی قیمتایی که دیدم پول چند ماه کار کردنم بود !!! )

هرکی پایس دستش بالا (V)tearyteeth

• سلام

• تشکر از پیشنهاد عزیز شما

• مورد بسیار جالبی هسش که البته این مورد ایشا... با هماهنگی مدیرای کل عزیزمون بزودی اتفاق خواهد افتاد

• ممنون ازتون

• @M\.J Saberyan

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...