رفتن به مطلب

استخدام نیروی کار بلد ، طراح وردپرس

gholamreza-alipoor

پست های پیشنهاد شده

به نام خدا.

به اطلاع می رساند وب سایت فامو در نظر دارد از میان طراحان عزیز و دوستان واجد شرایط طراح قالب وردپرس استخدام کند و از مزایا و حقوق خوبی بر خوردار گرداند.

لذا از تمامی دوستانی که به طراحی قالب وردپرس تسلط دارند خواهمشمند هستیم رزومه یا اطلاعات کاری خود را

به ایمیل های زیر ارسال کنند.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

شرایط:

1-سن طراح مورد نظر باید 18 سال به بالا باشد.

2-مسلط به وردپرس و طراحی قالب وردپرس

3-دارای سلیقه و خلاقیت بالا

4-دارای سابقه ی کاری و حداقل 2 تا3 نمونه کار

5-ارسال 20 پست تخصصی در سایت فامو جهت بررسی و تست شما.

مزایا:

حقوق و شرایط بسیار خوب

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باشه حتما

میگه بیاین بیست تا پست بذارین تازه ببینیم کارتون خوبه یا نه!

ضمنا کسی که قالب وردپرس بتونه طراحی کنه خیلی راحت میره محصولاتش رو توی مارکت وردپرس و راستچین و ... میفروشه.

نیازی به دلالی نیست!

لینک به دیدگاه

• سلام
  • شرایط که گذاشته ان اصلا خوب نیسش و نیازی نداره کسی که کار بلد هسش بره این کاراو انجام بده !
  • در هر صورت موفق باشین

لینک به دیدگاه

سلام و درود بر شما جناب غفورزاده .در ابتدا میخواستم بدونم منظورتون از دلالی چیه ؟ دوم از همش اینجا حقیقتش یک تایپیک استخدامی بود و از کسی نخواسته بودند نظر شخصی اش رو بگه در هر حال ممنونیم.این بیست پست حتما دلیلی داره نظر مدیریت بر این هستش و مطمین باشید شرایط و مزایای خوب و حقوق خوبی داره از طرفی نمیخواد بی مزد باشه .

لینک به دیدگاه

در ضمن سرکار خانم آینا شما به هر حال به عنوان عضو ارشد انجمن بیست اسکریپت کدوم شرایطش خرابه آخه یه جوری گفتید شرایطی که گذاشتن خوب نیست من احساس میکنم هیچ یک از شرایطمون اصن خوب نیست.از طراحان عزیز راه ارتباطیمون رو جهت اعلام آمادگی شما برای طراحی اعلام کردیم .شما میتونید اقدام کنید در ضمن بیست پست جز شرایط اصلی نیستش و این رو یک طراح حرفه ای خودش میدونه . حتما دلیلی بر این کار هستش . جناب پورداداش طراح قبلی ما و شاید در حال حاظر ایشون هم طراح خوبی بودند ولی پست هم میزاشتند.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• نخیر ببنید من گفتم شرایط خوب نیس و قصد تخریب و ... رو نداشم
  • زدن پست در انجمن و ... چیز جالب وائده ی خوبی نیس شاید برای شما و ایشون این راه خوب هس ولی کمی شاید فقط به خاطر این موضوع عقب گرد زیادی شه از مووضوع
  • چون کسی اقدام به همکاری کنه نمونه کار میده و تمیزکاری و .... رو شما مشاهده میکنین دیگه نیازی به پست دادن نیس
  • در هر صورت شاد و خرسند باشین

لینک به دیدگاه

به نظرم اگه توی پونیشا پرژه ایجاد کنید بهتره

لینک سایت: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

میتونید برین و خودتون یه نگاهی بندازین و راهنمایی استفاده از سایت رو هم بخونید چون اونجا هم مترجم گیر میاد هم کدنویس حرفه ای هم وردپرس کار خود و....

لینک به دیدگاه

سلام و درود منم نگفتم قصد تخریب داشتید گفتم از تجاربتون استفاده کنم.و دوست عزیز علیرضا جان.چشم حتما یه سر میزنم.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...