رفتن به مطلب

مقابله با لینک های مخرب (اسپم)

azad123

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

اگر شما هم وبمستر باشید حتما براتون پیش اومده که یه سری سایت های اسپم (کپی کار ، فیدخوان و ... ) از مطالب سایت شما استفاده و در نهایت یه لینکی به سایت شما داده اند که نه تنها برای سایت شما امتیاز محسوب نمیشه بلکه به خاطر پایین بودن کیفیت سایت فوق لینکی هم که به سایت شما داده باعث افت سایت شما و امتیاز منفی محسوب میشه.

تو یکی از سایت ها من به این موضوع برخوردم :

اگر توی فوتر سایتمون به سایت های اسپم لینک نوفالو بدیم چی؟تاثیر داره؟باعث بی تاثیری اون لینک میشه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت

سلام اگر اين موضوع خيلي براي شما مهم مي باشد پيشنهاد ميشه چند مدتي فيد وب سايت خود را غيرفعال كنيد

لینک به دیدگاه

بستن فيد ديگه زیاد فایده نداره،چون اکثرا ديگه از نتایج گوگل لینک میگیرند،اون روشی ک بنده عنوان کردم بنظرتون ميتونه اثر داشته باشه یا نه؟

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
بستن فيد ديگه زیاد فایده نداره،چون اکثرا ديگه از نتایج گوگل لینک میگیرند،اون روشی ک بنده عنوان کردم بنظرتون ميتونه اثر داشته باشه یا نه؟

نه نو فالو دادن درون وب سایتتون چاره ای رو از درد دوا نمی کنه

لینک به دیدگاه

• سلام
  • نوفالو نمی تونه راه مفید برای کار شما باشه ولی در کل شما میتونین با روشهای مقابله از فیدخوان و آی فریم ساتفاده کنین یا نقشه سایت خودتون رو محدود کنین

• زیاد به این مسائل اهمیت ندین چون از راهی شما استفاده کنین روشای دیگه باز برای استفاده از فیدخوان و ... وجود داره

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...