رفتن به مطلب

عدم نمایش عکس ها در هیچ یک از قالب های وردپرس در صفحه اصلی

ramin1360

پست های پیشنهاد شده

دوستان من

چند پست با عکس در وردپرس گذاشتم عکس های پست هایی که همراه پستها گذاشته میشه به حالتی که در صفحه اصلی سایت وارد می شویم no image نشان می دهد وتنها زمانیکه روی پست مورد نظر کلیک کرده و ان را باز می کنیم عکس ها نمایان می شود .من قالبها رو عوض کردم ولی همچنان no image نشان می دهد . لطفا راهنمایی کنید تا این مشکل را نیز چگونه حل کنم

و قالب های متفاوتی رو تست کردم و همه همینگونه نشان می دهند . thumbnail مربوط به recent posts هم noimage نشان می دهد

ابزارک اسلایدر هم همین مشکل رو دارد

تکرار می کنم فقط عکس ها نمایش داده نمی شود

ورژن وردپرس 4.5.1 می باشد.

No_Images.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

rush-demo-img.png

• سلام
  • جای مناسب پست بزنین / انتقال داده شد
  • آدرس سایت ؟

جای سایت به دلیل اینکه مالک سایت ازم خواسته خصوصی باشه نمی توانم بگم . ولی اگر دلایل و احتمالات رو بگویید خیلی لطف می کنید موضوع ربشه ای و روی یک قالب خاص نیست روی بیشتر قالب ها همین مشکل را دارد.. من فقط وردپرس را پس از نصب به mysql متصل نکردم . آیااین موضوع عدم اتصال دلیل می تواند باشد ؟ طبق عکس بالا نگاه کنید و لی به جای تمام عکسها no image در یک کادر قرار داره و فقط عس رو زمانی که روی یک نوشته کلیک کنیم نمایش می دهد سرویس پروایدری که ازش استفاده می کنم از php 5.7 استفاده می کند.

من این قالب رو از لینک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دانلود کردم . لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هست. ممکنه بخاطر خرابی و ناقصی یا دمو بودن قالب باشه؟

لینک به دیدگاه

کسی نیست جواب سوال من را بدهد ؟ آیا این قالب که از لینکی که دانلود کردم مشکل داره؟

لینک به دیدگاه

احتمال داره قالبتون از تصاویر شاخص استفاده میکنه.

توی یکی از پست هاتون یه تصویر شاخص برارید ببینین میاره یا نه.

لینک به دیدگاه

احتمال داره قالبتون از تصاویر شاخص استفاده میکنه.

توی یکی از پست هاتون یه تصویر شاخص برارید ببینین میاره یا نه.

من لینک دانلود و نام قالب رو گذاشتم ولی مشکل فقط مال قالب rush تنها نیست قالب mh theme ، supermag ,dynamic-news-lite

و... نیز امتحان کردم. البته ورژنphp 5.7 هست که به5.6 کاهش دادم بازم مشکل حل نشد ، به mysql هم متصلش کردم بازم مشکل حل نشد

وردپرس رو ورژنش رو از 4.5.1 به 4.4 کاهش دادم بازهم نشد . مشکل چی می تونه باشه

لینک به دیدگاه

من هم چنین مشکلی برام پیش اومد اما وقتی به پشتیبانی هاستم اطلاع دادم حلش کردن شاید مشکل از هاستتون باشه یه چکش کنید ببینید حل نمیشه؟

لینک به دیدگاه

من هم چنین مشکلی برام پیش اومد اما وقتی به پشتیبانی هاستم اطلاع دادم حلش کردن شاید مشکل از هاستتون باشه یه چکش کنید ببینید حل نمیشه؟

آره منم فکر کنم مال هاست وقتی می خواست حلش کنه وردپرس رو مجبور شدید پاک کنید مجددا نصب کنید یا بدون حذف و تغییر در وردپرس این مشکل رو برطرف کردند ؟

لینک به دیدگاه

• ببنید استایل راش استایل حرفه ائی هس و بدون مشکل خیلی ها دارن استفاده میکنن
  • تنظمیات مربوط به httacses و سرور خودتون رو چک کنین احتمالا توابع تصاویر و کرش سرور موجود نیس و بهینه نشده است
  • با مدیر سرور صحبت کنین

لینک به دیدگاه

• ببنید استایل راش استایل حرفه ائی هس و بدون مشکل خیلی ها دارن استفاده میکنن

• تنظمیات مربوط به httacses و سرور خودتون رو چک کنین احتمالا توابع تصاویر و کرش سرور موجود نیس و بهینه نشده است

• با مدیر سرور صحبت کنین

این حل شد خوشگل خانم ممنون بازم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...