رفتن به مطلب

تشخیص خرید مشکوک در ووکامرس


Configer

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان؛

 

اگر شما یک فروشگاه اینترنتی دارید و سفارش های متعددی می گیرید باید مدیریت قوی داشته باشید و سفارشات خود را به طور کامل زیر نظر بگیرید. اما این امکان وجود ندارد که تمامی سفارش ها را بررسی کنید که مشکلی در آن ها وجود نداشته باشد و ممکن است تقلبی پیش آید. اما باید کاری کنیم که سفارشات خود را به طور کامل تحت نظر و کنترل بگیریم و در زمانی که به کاربران مشکوکی برخورد کردیم جلوی آن ها را بگیریم تا مشکلی برای فرآیند خرید و فروش پیش نیاید و همچنین فروشگاهی ایمن و مطمئن بنا گذاریم. اما به نظر شما باید چه کنیم؟

تا به امروز افزونه هایی را خدمت شما عزیزان معرفی کردیم که بر امکانات فروشگاه اینترنتی هر کدام به نوعی اضافه می کردند، حال فرض کنید فروشگاهی با این همه امکانات و این همه رحمتی که برای ساخت آن کشیده ایم بر اثر تقلب و خرید مشکوک مدام ضرر کند! پس کمی فراتر رفتیم و به افزونه ای رسیدیم که امنیت فروشگاه ما را با تحت نظارت قرار دادن فرآیند خرید تامین می کند و به اطلاع ما نیز می رساند.

 

در آموزش ووکامرس امروز با معرفی افزونه ای از سری افزونه های yith از خرید مشکوک در فروشگاه خود جلوگیری می کنیم!پس با ما همراه باشید…

yith-woocommerce-anti-fraud-hamyarwp.jpg

 

این افزونه از پارامترهای ساده ای تشکیل شده که به ما در تشخیص اتفاقات و در واقع خرید های مشکوک کمک می کند و این کار را در صفحه سفارشات انجام می دهد.

 

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. پس از فعال سازی افزونه در منوی yith plugin گزینه ی Anti-fraud مشاهده می شود. با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات منتقل خواهید شد.

 

همانند همیشه تنظیمات دارای دو بخش اصلی و پرمیوم است که ما به بررسی بخش اصلی که رایگان می باشد می پردازیم.

 

General settings

general-setting-hamyarwp-4.jpg

 

Enable YITH WooCommerce Anti-Fraud: با علامت زدن این گزینه، افزونه را فعال می کنید تا فعالیت خود را آغاز کند.

Enable first order check: فعال سازی بررسی برای اولین سفارش

Enable international order check: بررسی سفارشات بین المللی

Enable IP geolocation check: بررسی آی پی منطقه ی جغرافیایی

Enable Billing and Shipping address check: بررسی آدرس جهت صدور صورت حساب و حمل و نقل

 

تمامی این تنظیمات به صورت پیش فرض علامت خورده است. در صورتی که تمایل دارید هر یک را غیر فعال کنید، تیک را بردارید و سپس تنظیمات خود را ذخیره کنید.

 

حال به صفحه ی سفارشات رفته و نتیجه را ملاحظه می کنیم…

 

risk-hamyarwp.jpg

 

در تصویر بالا مشکلی وجود ندارد ولی اگر سفارشی مشکوک باشد به صورت قرمز در می آید و به شما اخطار می دهد و همچنین آی پی و تمامی مشخصاتی را که در تنظیمات تعیین کردید به شما نمایش می دهد.

 

جمع بندی!

پس از مدت ها تلاش برای رسیدن به یک فروشگاه اینترنتی مطلوب و جذب مشتری باید به فکر امنیت و انجام عملیات درست باشیم و از خرید مشکوک در سایت جلوگیری کنیم. با افزونه ای که امروز خدمت شما آموزش دادیم می توانید امنیت فروشگاه ووکامرسی را از بابت خرید و سفارش تامین کنید

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • 2 ماه پیش ...

 

  • سلام
  • لطفا اسپم ندین در پست ها از تشکر استفاده کنید در غیر اینصورت پست های اسپم پاکسازی خواهد شد

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...