رفتن به مطلب

ویژه کلمات کلیدی و حرفه ائی وردپرس + WP Keyword Suggest

پست های پیشنهاد شده

سلام

توسط این افزونه ی حرفه ائی و ساده کار میتونین در بین بهترین کلمات کلیدی و تگ های حرفه ائی جستجو شده از کل فضای مجازی بهترین ها رو انتخاب کرده و استفاده کنین

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

نصب :

بعد از نصب و فعال سازی

وارد ویرایشگر متن شوید و کلمه کلیدی مرتبط رو در WP Keyword Suggest وارد کنید ، ابتدا وقتی بنویسید چند کلمه کلیدی مرتبط رو نشون می ده اما برای اینکه بخواید نتایج بیشتری رو مشاهده کنید باید روی suggest کلیک کنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month پیش ...

سلام

مدتیه با این افزونه آشنا شدم اما نمیدونم چرا وقتی میخوام ازش استفاده کنم، بعد اینکه کلمه مورد نظرم رو می نویسم و دکمه پیشنهاد دادن رو میزنم، کلمات پیشنهادیش عجیب و غریب نشون میده که خوانا نیست! کلمه من فارسیه و پیشنهادهای فارسیش اینجوریه، با انگلیسی مشکلی نداره. حتی سیستم انکودینگ رو هم عوض کردم اما حل نمیشه ...

کسی راه حلی به نظرش میرسه؟ افزونه بهتری هم وجود داره؟

لینک به دیدگاه

سلام

مدتیه با این افزونه آشنا شدم اما نمیدونم چرا وقتی میخوام ازش استفاده کنم، بعد اینکه کلمه مورد نظرم رو می نویسم و دکمه پیشنهاد دادن رو میزنم، کلمات پیشنهادیش عجیب و غریب نشون میده که خوانا نیست! کلمه من فارسیه و پیشنهادهای فارسیش اینجوریه، با انگلیسی مشکلی نداره. حتی سیستم انکودینگ رو هم عوض کردم اما حل نمیشه ...

سلام نسخه های دیگه این افزونه رو هم تست کنید

خب در کنار این افزونه افزونه زیر هم باشه عالی میشه هردو مکمل میشن باهم

لینک به دیدگاه

سلام

• سلام

• شما در بخش تنظیمات کلمات کلیدی آیا موارد WP Keyword Suggest رو به خوبی میزنید ؟؟

• برخی وقتام باید برئزرسانی کنین تنظیمات رو و روی suggest کلیک کنین

• این موارد رو انجام بدین

• رفع نگردید اگر اطلاعات بفرسین بررسی شه

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...