رفتن به مطلب

rexsport

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید یک مشکلی پیش اومد که وقتی می خوام وارد صفحه ادمین بشم این پیغام میاد Server error 500 به بخش پشتیبانی هاست پیام زدم اول گفتند که بایستی تو گوگل مشکلم سرچ کنم من این کار رو کردم ولی مشکلم حل نشد دوباره پیام زدم برای من چند خط کد نوشتن که میگن مشکل داره من این اسکربیت بلاگ ریدر رو روی هاست قبلیم بدون مشکل کار می کرد داره می خواستم بدونم چه بایستی بکنم اگر راهنماییم بکنید متشکر میشم

این کد های خطایی که به من گفتن اصللاحش کنم لطفا راهنماییم کنید.

این ها کذ های خطایی است که حین باز کردن پوشه ادمین می دهد سعی کنید انها را مرتفع کنید

[13-Apr-2016 20:52:35 Asia/Tehran] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/memcache.so' - /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/memcache.so: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

[13-Apr-2016 20:52:35 Asia/Tehran] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/memcached.so' - /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/memcached.so: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

[13-Apr-2016 20:52:35 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Call to undefined function session_is_registered() in /home/alefblog/public_html/admin/index.php on line 5

[13-Apr-2016 20:58:23 Asia/Tehran] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/memcache.so' - /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/memcache.so: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

[13-Apr-2016 20:58:23 Asia/Tehran] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/memcached.so' - /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/memcached.so: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

[13-Apr-2016 20:58:23 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Call to undefined function session_is_registered() in /home/alefblog/public_html/admin/index.php on line 5

[13-Apr-2016 21:00:21 Asia/Tehran] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/memcache.so' - /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/memcache.so: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

[13-Apr-2016 21:00:21 Asia/Tehran] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/memcached.so' - /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/memcached.so: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

[13-Apr-2016 21:00:21 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Call to undefined function session_is_registered() in /home/alefblog/public_html/admin/index.php on line 5

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

php server هس و باید سرور شما تابع فوق رو اپدیت کنه

• سلام
  • این ارور مربوط به php server هس و باید سرور شما تابع فوق رو اپدیت کنه

تو قسمت ادمین باید دنبالش بگردم یا این که باید هاست رو تنظیم کنیم

لینک به دیدگاه

php server هس و باید سرور شما تابع فوق رو اپدیت کنه

تو قسمت ادمین باید دنبالش بگردم یا این که باید هاست رو تنظیم کنیم

• مدیدیت هاستینگ شما باید اعمال کنه

• قبل هرکاری

• httacses رو از هاست و روت اون غیرفعال کنین

لینک به دیدگاه

• قبل هرکاری

ممنون از پاسختون ولی وقتی نوشتم که اشکال از طرف شماست به من گفتن که خیر ایرادی از هاست ما نیست و ما نمیتونیم برای یک سات شما تنظیمات هاستمون رو عوض کنیم وبعد این کد ها رو که اول تاپیک نوشتم رو دادن

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون ولی وقتی نوشتم که اشکال از طرف شماست به من گفتن که خیر ایرادی از هاست ما نیست و ما نمیتونیم برای یک سات شما تنظیمات هاستمون رو عوض کنیم وبعد این کد ها رو که اول تاپیک نوشتم رو دادن

• شما گفتین در هاست قبلی مشکلی نداشین !

• اطلاعات رو خصوصی کنین بهم چک کنم , مشکل از هاستینگ شماس , باز بدین برررسی کتم

لینک به دیدگاه

• قبل هرکاری

httacses اسمش رو عوض کنم درست کنم یا پاکش کنم

لینک به دیدگاه

• شما گفتین در هاست قبلی مشکلی نداشین !

• اطلاعات رو خصوصی کنین بهم چک کنم , مشکل از هاستینگ شماس , باز بدین برررسی کتم

والا روی هاست قبلیم خیر مشکلی نداشت روی این هاست که مال شرکت دیگست مشکل دار ومن هم این ایراد رو از اونا گرفتم که اونا اینجوری به من پاسخ دادن اطلاعت خصوصی رو چجوری براتون بفرستم

لینک به دیدگاه

والا روی هاست قبلیم خیر مشکلی نداشت روی این هاست که مال شرکت دیگست مشکل دار ومن هم این ایراد رو از اونا گرفتم که اونا اینجوری به من پاسخ دادن اطلاعت خصوصی رو چجوری براتون بفرستم

• همانطور که گفتم مشکل از سرور میزبانی شماس و توابع اون

• روی نام کاربری من کلیک کنین نوشته شروع گفتگو

لینک به دیدگاه

• همانطور که گفتم مشکل از سرور میزبانی شماس و توابع اون

• روی نام کاربری من کلیک کنین نوشته شروع گفتگو

سلام اطلاعات راجب هاست رو براتون ارسال کردم برای چک کردن خواسته بودید

لینک به دیدگاه

سلام اطلاعات راجب هاست رو براتون ارسال کردم برای چک کردن خواسته بودید

• سلام

• برای بنده اطلاعاتی از جانب شما نیونده , از خصوصی ارسال کنین نه عمومی

لینک به دیدگاه

منابع هاستتون کم میاد اینجوری میشه زیاد برخورد کردم

این سایت رو من 4 روز راه اندازی کردم هنوز هاست پر نشده

لینک به دیدگاه

این سایت رو من 4 روز راه اندازی کردم هنوز هاست پر نشده

• دوست عزیز اطلاعات شما برای بنده نرسیده

• و بالا هم گفتم مشکل شما از سرور و php آون هس

• در هر صورت اینجا بفرسین اطلاعات رو

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• دوست عزیز اطلاعات شما برای بنده نرسیده

• و بالا هم گفتم مشکل شما از سرور و php آون هس

• در هر صورت اینجا بفرسین اطلاعات رو

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سلام سرکار خانم من طلاعات رو ارسال کردم

لینک به دیدگاه

سلام سرکار خانم من طلاعات رو ارسال کردم

• بررسی گردید

• مشکل همانطور که گفتم از سرور شماست و منابع کافی نداره سرویس دهندع

• هاست خود رو تغییر بایس دهین , البته در صورتی که هاستینگ فعلی مشکلات ر رفع نگردد

لینک به دیدگاه

• بررسی گردید

• مشکل همانطور که گفتم از سرور شماست و منابع کافی نداره سرویس دهندع

• هاست خود رو تغییر بایس دهین , البته در صورتی که هاستینگ فعلی مشکلات ر رفع نگردد

سلام از راهنمایی تون ممنونم ولی همون طور که گفتم اون می گن ارور خط پنجم اندیسک پوشه ادمین و اما نکته دوم که فرمودید تغییر بایس هاست چجوری چه کار بایستی بکنم ممنونم از این که اهمیت میدید

لینک به دیدگاه

سلام از راهنمایی تون ممنونم ولی همون طور که گفتم اون می گن ارور خط پنجم اندیسک پوشه ادمین و اما نکته دوم که فرمودید تغییر بایس هاست چجوری چه کار بایستی بکنم ممنونم از این که اهمیت میدید

• خیر مربوط به اون موارد نیس تنها راهی که هس میتونین به نتیجه بهتر برسین تعویض هاستینگ هس چرا که گفته بودین در هاستینگ قبلی مشکل نداشین

• باید با یه سرویس دهنده ی دیگری حرف بزنین انتقال بدن به شما

لینک به دیدگاه

• خیر مربوط به اون موارد نیس تنها راهی که هس میتونین به نتیجه بهتر برسین تعویض هاستینگ هس چرا که گفته بودین در هاستینگ قبلی مشکل نداشین

• باید با یه سرویس دهنده ی دیگری حرف بزنین انتقال بدن به شما

خانم می خواستم ببینم میشه بدون وارد شدن به قسمت ادمین چیز هایی مثل اگهی رو تغییر داد منظور کدش رو از طریق هاستینگ اعمال کرد

لینک به دیدگاه

خانم می خواستم ببینم میشه بدون وارد شدن به قسمت ادمین چیز هایی مثل اگهی رو تغییر داد منظور کدش رو از طریق هاستینگ اعمال کرد

• بله از بخش ویرایش فایل های html قالب یا php.tpi اون میشه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...