رفتن به مطلب

decoweb

پست های پیشنهاد شده

5723-seo2.jpg

با سلام خدمت کاربران عزیز

یکی از بهترین راه های جذب بازدیدکننده از طریق سئو است. یعنی شما با رعایت اصول گوگل و رباتهای گوگل حجم بازدید قابل توجهی از این موتورجستجوی محبوب بگیرید. اگر بتوانید خوب سئو کنید و در بین رقبای خود در صفحه نتایج جستجو حرفی برای گفتن داشته باشید میتوانید از داشتن بازدیدکنندگان دائمی خود لذت ببرید.

سایت خود را برای سئوی عالی آماده نمایید

ولی باید دقت کنید ببینید که شما تا چه اندازه ملاک های استاندارد سئو را رعایت کرده اید. برای این کار باید تمام قوانین سئو را یادبگیرید و دانه دانه آنها را بر روی سایت خود بررسی نمایید.

اگر سیستم های آماده مثل وردپرس استفاده میکنید و از ابزار هایی مثل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بهره میبرید مطمئناً خیلی از این پارامترها را در سایت خود دارید و یک مرحله جلوتر هستید و فقط مرحله تایید نوع اطلاعات این قوانین مانده.

در هر حال چه وردپرسی باشید چه نباشید برای راحتی کار لازم نیست تمام قوانین را آشنا باشید و آنها را بر روی سایت خود بررسی نمایید. ابزارهای آماده و پولی در سطح اینترنت موجود میباشد که به شما در پیدا نمودن این قوانین کمک میکنند. یکی از این سایت ها وورانک میباشد.

8aea-woorank-hamyarwp.png

در این سایت وقتی اولین بار وارد شدید از شما آدرس سایتتان را میخواهد. شما میتوانید با وارد کردن آدرس سایت خود یک آنالیز کامل از وضعیت سئوی سایت خود دریافت نمایید.

فقط دقت کنید این سایت برای یک جستجوی بار اول رایگان است و از آن به بعد به شما ۷ روز استفاده از سایت را رایگان میدهد ( اما برای استفاده از طرح ۷ روزه باید اطلاعات کارت اعتباری visa خود را وارد نمایید تا بعد ۷ روز بتواند از شما هزینه کسر نماید). پس اولین بار که وارد شدید سریعا آدرس سایت خود را بزنید و از داشتن آنالیز کامل سایت خود لذت ببرید )

pencil برای ورود به سایت وورانک از آدرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده نمایید.

happy ابزاری که در بالا برای علاقه مندان به سئو معرفی شد یک دقیقه از کارگاه دوم سئوی دکو وبــــ است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید ولی وورنک بیخوده. امتیاز ۴۴.۸ برای من ثبت شدstraight

ورژن موبایلی سایتم ک با گوگل تست کردم بدون نقص بود ولی این سایت چیزی ننوشت. کلا درگیره. ۴ ماهه دارم بهینش میکنم. از دید این لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. امتیاز ۹۰ دارم. سایت معروفیه . در کل اعصابم خورد شدnerd

لینک به دیدگاه

ببخشید ولی وورنک بیخوده. امتیاز ۴۴.۸ برای من ثبت شدstraight

ورژن موبایلی سایتم ک با گوگل تست کردم بدون نقص بود ولی این سایت چیزی ننوشت. کلا درگیره. ۴ ماهه دارم بهینش میکنم. از دید این لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. امتیاز ۹۰ دارم. سایت معروفیه . در کل اعصابم خورد شدnerd

happy تشکر برای نظر سنجی شما .

(!) خوب از نظر تعوری یکی از دلایلی که برای سایت های برسی سئو و محتوای سایت خیلی از سایت ها هستن که الگریتمی جدا از برسی هایی کد نویسی میباشد .

خوب مرور میکنیم ، برای برسی تئو و محتوای سایت های زیادی هستند که شاید در بخشهایی برسی های محتوای سایت شما را به درستی اعمال خواهند کرد ولی بخشهایی از وب سایت شما را به درستی تجزیه و تحلیل خواهد شد .

مثال : سایت gtmatrix برای تجزیه و تحلیل سرعت سنجی سایت شما مباشید که از نظر کد نویسی شما بوده ولی در همین سایت شما میتوانید مشاهده کنید که در GTmatrix یک مشکلی که هست کد های درون خطی Css به درستی هم اعمال شده باشد اخطار Css های درون خطی خواهد داد .

برای انجام بهینه سازی سایت کلا از نظر من یکم مشکلاتی در سایت شما میبینم که نباید باشد ، شرمنده نباید بگم شاید ناراحت بشین ولی بازم برای این که بگم برای انجام دادن یک محتوای خوب باید خیلی از سایت ها نظراتی که بیان میکنند مشاهده کنید .

یک راهنمایی از بنده برای سایت shiraz-market البته جسارت نباشه .

تعداد 101 تصویر در این صفحه وجود دارد ، تعداد 1 تصویر فاقد متن جایگزین هستند. متن های جایگزین تصاویر به موتور های جستجوگر این امکان را می دهند تا محتوای تصاویر را درک نموده و نمایش دهند.

Text/HTML Ratio : نسبت محتوا به کد HTML در این صفحه کمتر از 15 درصد است. پیشنهاد من ، افزایش محتوای متنی به این سایت می باشد

این وب سایت از هسته دوبلین بهره نمی برد || واکنشگرا نبوده برای همین این مشکل برای شم اعمال میشود در جواب ورژن موبایلی که گفته اید

like اینشالله که کفته های بنده به درستی باشد ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. )

لینک به دیدگاه

وب سایت های زیادی برای برسی محتوا هستند

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

وب سایت های زیادی برای برسی محتوا هستند

لینک به دیدگاه

happy تشکر برای نظر سنجی شما .

(!) خوب از نظر تعوری یکی از دلایلی که برای سایت های برسی سئو و محتوای سایت خیلی از سایت ها هستن که الگریتمی جدا از برسی هایی کد نویسی میباشد .

خوب مرور میکنیم ، برای برسی تئو و محتوای سایت های زیادی هستند که شاید در بخشهایی برسی های محتوای سایت شما را به درستی اعمال خواهند کرد ولی بخشهایی از وب سایت شما را به درستی تجزیه و تحلیل خواهد شد .

مثال : سایت gtmatrix برای تجزیه و تحلیل سرعت سنجی سایت شما مباشید که از نظر کد نویسی شما بوده ولی در همین سایت شما میتوانید مشاهده کنید که در GTmatrix یک مشکلی که هست کد های درون خطی Css به درستی هم اعمال شده باشد اخطار Css های درون خطی خواهد داد .

برای انجام بهینه سازی سایت کلا از نظر من یکم مشکلاتی در سایت شما میبینم که نباید باشد ، شرمنده نباید بگم شاید ناراحت بشین ولی بازم برای این که بگم برای انجام دادن یک محتوای خوب باید خیلی از سایت ها نظراتی که بیان میکنند مشاهده کنید .

یک راهنمایی از بنده برای سایت shiraz-market البته جسارت نباشه .

تعداد 101 تصویر در این صفحه وجود دارد ، تعداد 1 تصویر فاقد متن جایگزین هستند. متن های جایگزین تصاویر به موتور های جستجوگر این امکان را می دهند تا محتوای تصاویر را درک نموده و نمایش دهند.

Text/HTML Ratio : نسبت محتوا به کد HTML در این صفحه کمتر از 15 درصد است. پیشنهاد من ، افزایش محتوای متنی به این سایت می باشد

این وب سایت از هسته دوبلین بهره نمی برد || واکنشگرا نبوده برای همین این مشکل برای شم اعمال میشود در جواب ورژن موبایلی که گفته اید

like اینشالله که کفته های بنده به درستی باشد ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. )

مرسی. شیراز مارکت برا من نیست خخخ

100t.ir سایت منه. شیراز مارکت برا یکی از دوستاس

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...