رفتن به مطلب

طراحی اسکریپت سایت دانلود نرم افزار های اندرویدی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

الان یه هفته هست سر کار نمیرم امروز یکم فکر کردم دیدم حالا که بیکارم چرا نیام یه همچین سیستمی رو طراحی کنم

تا یه ماه دیگه خونم بعد یه ماه دوباره میرم سر کار البته یه کار دیگه

تصمیم گرفتم تو این یه ماه یه اسکریپت حرفه ای طراحی کنم اگه بخوام مثال بزنم میخوام مشابه سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو شبیه سازی کنم البته منظورم از شبیه سازی بیشتر ظاهر سایت هست

چون به هر حال همه میدونیم که اندرویدیها از وردپرس استفاده میکنه ولی من اسکریپتش رو طراحی میکنم که صد بار امکاناتش بیشتر و بهتره از اون باشه خیلی امکاناتی که به مرور زمان بین طراحی میامو میگم بهتون

و به احتمال زیاد بعد پایان کار بذارم تو صفحه اصلی سایت

در کل به این خاطر این تاپیک رو زدم تا کسی نظر پیشنهاد طرح یا به عبارتی ایده ای داشت واسه برنامه نویسی این سیستم اینجا بگه تا توسعش بدم و بهتر بشه

تا جایی هم که من بدونم همچین اسکریپتی موجود نیست تو بازار اگر هم باشه اختصاصی و و و پولی هستش.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش والا نظری باشه بعدا میگم فعلا فقط میگم دستت درد نکنه و واقعا هم خسته نباشید پیشاپیش

موفق باشی انشالله

لینک به دیدگاه

• 2 ماه پیش ...

این کار ربطی به ایده نداره

چون فقط یه سایت تبدیل به اسکریپت اختصاصی شده همین

ایده زمانی لازم که بخوای از پایه یه موضوع خاص و جدید رو پیاده کنی

کاری که من کردم ربطی به حرف شما نداشت

لینک به دیدگاه

سلام تو که تو کار اسکریپتی

آیا اسکریپتی هست که مثلا نصب کنیم و مخصوص اس ام اس باشه و یه قسمت داشته باشه اس ام اس بنویسیم و دکمه ارسال که زدیم تو صفحه اصلی نمایش داده بشه

وردپرس حال آدمو میگریه تا خواسته باشی یک چیزی ارسال کنی

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

چیزی که شما میخواید بسیار آسونه

مگه اختصاصی نوشته بشه وگرنه شرمنده من سراغ ندارم

اما واسه این کار میتونی simple php news script رو جستجو کنی در گوگل تبدیلش کنی به موضوعی که خودت میخوای یعنی اس ام اس

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...