رفتن به مطلب

پیش فرض قالب های آشغال و بی کیفیت راستچین rastchin.net

seoman

پست های پیشنهاد شده

سلام

یکی از مشتری های ازمون قالب خواست که طی جستجو در گوگل متاسفانه به سایت راستچین رسیدیم به آدرس rastchin.net

کلاً قیمت قالب هاش از همه سایت ها کم هست ما هم تصمیم گرفتیم برای اولین بار از این سایت خرید کنیم

متاسفانه قالب هاش به صورت خیلی خیلی مسخره و آماتور از دیگر سایت ها RTL دزدیده شده و در سایت خودش به فروش گذاشته میشه

قالبی هم که ما خریدیم اصلاً درست نبود و حتی راست چین هم نشده بود و فونت هاش همون فونت قالب انگلیسی بود

منم مجبور شدم از یک سایت دیگه قالب رو خریداری بکنم ، به مدیر سایت یعنی محمد جواد مراد مرد چند بار گفتم که هزینه منو پس بده ، چون قالبت مشکل داره و نمیشه استفاده کرد ،

بهش گفتم که قالب رو نصب بکن و تست بکن ولی پول منو پس نمیده و یک بار گفت که قالب دیگه ای ( البته قالب آشغال ) دیگه ای انتخاب کن ، منم گفتم قالب دیگه نمیخوام پول منو پس بده ، من نیازی به قالب ندارم.

قبل اینکه هم تاپیک بزنم بهش گفتم که پول منو پس بده که میرم تاپیک بزنم

پس از گذشت چند هفته که پول منو که فقط و فقط 8 هزار تومن بود تاپیک زدم ، 8 تومن پول بی ارزشیه ولی باید همه مردم افراد پول پرستی مثل ایشون رو بشناسن

از اینجا هم اعلام میکنم پولم حرومت باشه ، به دوا درومون بدی ایشالا

به همه کاربران این سایت میگم که از این سایت خرید نکنید ، قالب هاش مشکل اساسی دارن و پشتیبانی هم صفر مطلق هست

خدا قوت دوستان

اینم اثبات

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پولم حرومت باشه ، به دوا درومون بدی ایشالا

هی وای من. خخخخخخ ممنون از اطلاع رسانی

لینک به دیدگاه

بالاخره 8 تومن بود یا 9 تومن؟ آقا یه خاطر 8 هزار که ابروی کسی رو نمیبرن!

ممنون از اینکه به همه این سایت رو معرفی کردید. ولی اگر خواستید اون قبلی رو هم بهش فونت اضافه کنید...

@import url( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  );@import url( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  );html body * {direction: rtl !important;font-family: 'Iranian Sans','Open Sans' !important;}

لینک به دیدگاه

بالاخره 8 تومن بود یا 9 تومن؟ آقا یه خاطر 8 هزار که ابروی کسی رو نمیبرن!

ممنون از اینکه به همه این سایت رو معرفی کردید. ولی اگر خواستید اون قبلی رو هم بهش فونت اضافه کنید...

@import url( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  );@import url( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  );html body * {direction: rtl !important;font-family: 'Iranian Sans','Open Sans' !important;}

داداش مشکل خودشه که بخاطر 9 تومن گذاشت این تاپیک ها رو بزنم

مردم هم میگن چون 8 یا 9 تومنه بی خیال پولم بشم

کلاً قالب مشکل داشت نه تنها فونت هاش بلکه حتی دمو و ... .ایراد داشت

لینک به دیدگاه

سلام

یکی از مشتری های ازمون قالب خواست که طی جستجو در گوگل متاسفانه به سایت راستچین رسیدیم به آدرس rastchin.net

کلاً قیمت قالب هاش از همه سایت ها کم هست ما هم تصمیم گرفتیم برای اولین بار از این سایت خرید کنیم

متاسفانه قالب هاش به صورت خیلی خیلی مسخره و آماتور از دیگر سایت ها RTL دزدیده شده و در سایت خودش به فروش گذاشته میشه

قالبی هم که ما خریدیم اصلاً درست نبود و حتی راست چین هم نشده بود و فونت هاش همون فونت قالب انگلیسی بود

منم مجبور شدم از یک سایت دیگه قالب رو خریداری بکنم ، به مدیر سایت یعنی محمد جواد مراد مرد چند بار گفتم که هزینه منو پس بده ، چون قالبت مشکل داره و نمیشه استفاده کرد ،

بهش گفتم که قالب رو نصب بکن و تست بکن ولی پول منو پس نمیده و یک بار گفت که قالب دیگه ای ( البته قالب آشغال ) دیگه ای انتخاب کن ، منم گفتم قالب دیگه نمیخوام پول منو پس بده ، من نیازی به قالب ندارم.

قبل اینکه هم تاپیک بزنم بهش گفتم که پول منو پس بده که میرم تاپیک بزنم

پس از گذشت چند هفته که پول منو که فقط و فقط 8 هزار تومن بود تاپیک زدم ، 8 تومن پول بی ارزشیه ولی باید همه مردم افراد پول پرستی مثل ایشون رو بشناسن

از اینجا هم اعلام میکنم پولم حرومت باشه ، به دوا درومون بدی ایشالا

به همه کاربران این سایت میگم که از این سایت خرید نکنید ، قالب هاش مشکل اساسی دارن و پشتیبانی هم صفر مطلق هست

خدا قوت دوستان

اینم اثبات

ایشون که نماد اعتماد دارن یعنی اینکه خرید از این سایت در فضایی امن انجام میشه ! از طرفی شما میتونید پیگیری کارتون از طریق پلیس فتا باشید تا دفعات بعد چنین کسانی از مردم دزدی نکنند و از طریق فتا مجازات بشن!

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من کاربر تازه وارد هستم و تازه در اینجا ثبت نام کرده ام و دوستان همه گی با هم بیاییم برای شخص محمد جواد مرادمرد پاپوش درست کنیم و همچنین برای او تله بگذاریم چون دیگه خیلی داره قالب می فروشه در ضمن من با دوستم مسعود هم دارم همکاری می کنم و در تمام انجم ها داریم درموردش می نویسیم

خخخخخ

ایشون ادمین سایت rastchin,net هست

عین بچه ها رفتار میکنن ، یعنی مطمئنم بچس

عزیزم نیازی نیست پاپوش درست کنیم ، اون اثبات ها نشون میده ایشون پول مردم رو خوردن ، پاپوش نمیخواد دیگه

لینک به دیدگاه

ایشون که نماد اعتماد دارن یعنی اینکه خرید از این سایت در فضایی امن انجام میشه ! از طرفی شما میتونید پیگیری کارتون از طریق پلیس فتا باشید تا دفعات بعد چنین کسانی از مردم دزدی نکنند و از طریق فتا مجازات بشن!

دوست عزیز به نماد داشتن نیست که ، ایشون پول منو خوردن ، من هم اثباتش کردم با ایمیل هام

و حتماً از طریق پلیس فتا پیگیرش هستم

لینک به دیدگاه

عرض ادب نمیخواستم دخالتی کنم

• این سایت فکر کنم یه مارکت هستش و کاربرا محصولات رو ارسال میکنن و همچنین اگر راضی نباشید از محصول با ارسال پیام به مدیریت ، ایشون پیام شما رو به طراح یا نویسنده اون محصول میدن و بعد از موافقت طراح و نویسنده میتونن پول شما رو پس بدند و تا موقعی که نویسنده قبول نکنه ایشون نمی تونن پولتون رو پس بدن. پس بهتره با نویسنده اشون در تماس باشید.
  • 8 تومان درسته مبلغی نیست توی این زمونه اما بهتر بود با آبروی سایت یا شخصی بازی نکنید چون گیریم که شما 8 تومان رو پس گرفتید متاسفانه ایشون دیگه توی بازار نت هیچ کارآیی نسبت به قبل رو نخواهند داشت
  • اون 8 تومان هم که نفرین میکنید پول دوا و درمون بشه ، راسته؟!؟!؟ کدوم داروخونه ای اینطوری حساب میکنه الان کمتر از 15 - 20 تومان چیزی نداریم به جز قرص سرما خوردگی یا سردرد و چسب زخم :)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• سلام
  • تشکر از اطلاع رسانی
  • ولی بهتر بود تایپیک همچنینی در انجمن ایجاد نشه چون خلاف قوانین انجمن هس
  • هر فردی مشکلی با فردی داره و یا سایتی میتونه راحت خودش با ایشان مکاتبه کرده و به نتیجه برسد
  • جهت جلوگیری از بحث های دیگر , پست بسته شد

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...