رفتن به مطلب

نیاز به نویسنده برای سایت فیلم و موزیک

navidghaderi1378

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام یه سایت فیلم و موزیک یا یکی از اینا بزنم یه نویسنده میخوام کل هزینه های سایت پای منه اعم از هزینه سایت دامنه و فضای اپلود پا من شما فقط یه نویسندگی کنید و پست بزارید

درامد شما هم کل باکس های بنری و تبلیغات متنی تا سال اول 100 درصد برا شما از سال اول به بعد هم سهم رو با هم تعین میکنیم هم نظر شما هم نظر من اخرش به یه جای میرسیم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من میخوام یه سایت فیلم و موزیک یا یکی از اینا بزنم یه نویسنده میخوام کل هزینه های سایت پای منه اعم از هزینه سایت دامنه و فضای اپلود پا من شما فقط یه نویسندگی کنید و پست بزارید

درامد شما هم کل باکس های بنری و تبلیغات متنی تا سال اول 100 درصد برا شما از سال اول به بعد هم سهم رو با هم تعین میکنیم هم نظر شما هم نظر من اخرش به یه جای میرسیم

09186177068 پیام بدید با هم حرف بزنیم

شما چقدر سخاوتمندید!

بک وبسایت که هنوز ساخته نشده، در سال اول چقدر بازدید کننده داره که چقدر تبلیغات داشته باشﻫ که چه درآمدی داشته باشه؟

بعدش هم که تازه میخواید درآمد زایی کنید حقوق نویسنده با شما نصف میشﻫ یعنی شما میخورید میخوابید نویسنده همش سایتو سرپا نگه داره اون موقع نصف سهم تبلیغات بره براش!

شما باید برای یک نویسنده حقوق ثابت قائل بشید، که براش تضمین کننده باشه و اون رو به همکاری با شما تشویق کنه!

لینک به دیدگاه

اقا قانون کاره فردا سرور میلیونی خرج مبخواد کی میده اون سرور اختصاصی ماهی۴۰۰ سرور اپلود ماهی ۶۰۰ سرور بکاپ ماهی ۱۰۰ هزینه ناظر و تعمیرات و قالب و............. من باید بدم بعدش نویسنده هفته ای یه فیلم میاد میزازه نصف باکس های تبلیغی رو مییگیره بعدشم سال اول اخر نداره هر هفته ۵۰۰۰ پاپ اپ میخرم برای سایت و تبادل و ..... حداقل سال اول ماهی ۵۰۰ هزینه تبلیغ میگیره سال دومم که بیش طرفدار میشه ماهی ۱ تومن میگیره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه نویسنده میخپام هر فیلم اومد بیرون با اختلاف۱ تا۲ ساعت بزاره رو سایت هفته ایدهم نهایتا ۳ فیلم میاد بیرون اونم اخرشه یعنی تپ هفته اخرش ۶ ساعت کار میکنه

لینک به دیدگاه

اقا قانون کاره فردا سرور میلیونی خرج مبخواد کی میده اون سرور اختصاصی ماهی۴۰۰ سرور اپلود ماهی ۶۰۰ سرور بکاپ ماهی ۱۰۰ هزینه ناظر و تعمیرات و قالب و............. من باید بدم بعدش نویسنده هفته ای یه فیلم میاد میزازه نصف باکس های تبلیغی رو مییگیره بعدشم سال اول اخر نداره هر هفته ۵۰۰۰ پاپ اپ میخرم برای سایت و تبادل و ..... حداقل سال اول ماهی ۵۰۰ هزینه تبلیغ میگیره سال دومم که بیش طرفدار میشه ماهی ۱ تومن میگیره

سرور میلیونی؟ مگه موتور جستجو گر یاهو دستته :)

برا سرور فیلم سرور میلیونی؟ هاست نامحدود رو شما با ماهی ۲۰ هزارتومن میتونید بخرید با بکاپ ماهیانه رایگان از ابتین وب بعد میخواید سرور میلیونی رو دقیقا چی کنید؟

نویسنده هفته ای یک فیلم؟ نویسنده باید روزانه مطلب بزاره عیز نه هفتگی اگه اینطوری باشه توی ده سال هم دو رتبه بالا نمیری تو الکسا

من نفهمیدم بقیش رو چی گفتید اما کسی برای سایت فیلم نبلیغات نمیکنه، ببعدشم نفهمیدم برا خودتون چی گفتید اما منطقی به نظر نمیومد جملات آخرتون :|

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه نویسنده میخپام هر فیلم اومد بیرون با اختلاف۱ تا۲ ساعت بزاره رو سایت هفته ایدهم نهایتا ۳ فیلم میاد بیرون اونم اخرشه یعنی تپ هفته اخرش ۶ ساعت کار میکنه

یعنی شما میخواید از فیلم هایی که تازه از امروز شروع به تولید میکنن رو بزارید؟ پس ۲۵۰ فیلم آی ام دی بی و فیلم های برنده اسکار های گذشته هم هیچی :|

با این ایده های شما مدیران سایت های فیلم باید سر بﻫ کوه و بیابون بزارن!

لینک به دیدگاه

اول شما باید ارشیو سایت رو تکمیل کنی هر زو که فیلم جدید ساخته نمیشه اول باید شروع کنی فیلم هایی با IMDB بالای 7 رو بذاری تو سایت بعد سریالار و بذاری و هر هفته اپدیت شن

بعد طبیعاتا امکان نداره یه سایت تو سال اول بتونه تبلیغات بگیره مخصوصا سایت های فیلم که شما هی مجبوری آدرس جدید ادد کنی بهش معمولا منبع درامد این سایت ها از اشتراک وی ای پی هست و سایت های اهنگ مقداری تبلیغات میذارن و با گذاشتن آهنگ خواننده های تازه وارد درامد کسب میکنن

بعد شما دارین وارد کاری میشیم که کلی رقیب کله گنده دارین تاینی نایتوری ناینموری و ... شما باید چیزی بهتری و یا خاص تر از اونها ارایه کنید که کاربرا بیان سمت شما

این سرور هاستی که میگید میشه خیلی ارزون تر تهیه کرد ولی اگه می خواین میلیونی هزینه کنید برید دنباله یه ایده نو حتی اگه خودتون ندارین برین از خارجی ها کپی کنید زود و فود دیوار ایسام تمام اینها به قول معروف کاپین :D

شما می خوای وارد کاری بشی که کلی سایت با فعالیت بسیار بالا و حتی داشتن تیم ترجمه دارن کار میکت=نن درصد موفقیت شما بسیار پایینه

لینک به دیدگاه

کسی نویسنده میشه یا نه ج منو بدید

اول شما باید ارشیو سایت رو تکمیل کنی هر زو که فیلم جدید ساخته نمیشه اول باید شروع کنی فیلم هایی با IMDB بالای 7 رو بذاری تو سایت بعد سریالار و بذاری و هر هفته اپدیت شن

بعد طبیعاتا امکان نداره یه سایت تو سال اول بتونه تبلیغات بگیره مخصوصا سایت های فیلم که شما هی مجبوری آدرس جدید ادد کنی بهش معمولا منبع درامد این سایت ها از اشتراک وی ای پی هست و سایت های اهنگ مقداری تبلیغات میذارن و با گذاشتن آهنگ خواننده های تازه وارد درامد کسب میکنن

بعد شما دارین وارد کاری میشیم که کلی رقیب کله گنده دارین تاینی نایتوری ناینموری و ... شما باید چیزی بهتری و یا خاص تر از اونها ارایه کنید که کاربرا بیان سمت شما

این سرور هاستی که میگید میشه خیلی ارزون تر تهیه کرد ولی اگه می خواین میلیونی هزینه کنید برید دنباله یه ایده نو حتی اگه خودتون ندارین برین از خارجی ها کپی کنید زود و فود دیوار ایسام تمام اینها به قول معروف کاپین :D

شما می خوای وارد کاری بشی که کلی سایت با فعالیت بسیار بالا و حتی داشتن تیم ترجمه دارن کار میکت=نن درصد موفقیت شما بسیار پایینه

از الگو های خارجی نمونه بفرمایید

لینک به دیدگاه

• پست شما ویرایش شد / از گزاشتن شماره تماس خودداری کنین

• یه توصیه :

• با این شرایطی که شما میفرمائین کسی استقبال نمی کنه دوست عزیز برای هر پست اختصاصی فیلم از آپ و تگ گرفته به بالا 1500 الان میگیرین

• بهتر هس کمی به موضوعاتی که دوستان عزیز ارائه کردن دقیت نظر داشه باشین

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...