رفتن به مطلب

اختصاصی راهنمایی انتخاب هاست و پنل

le__o

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

من دو سایت داشتم در سی پنل که جمع هردو 1 گیگ و بازدید روزانه هرکدام 200 الی 500 بازدید کننده

بخاطر عدم پشتیبانی خوب میخواستم انتقالشون بدم به هاست دیگه راهنماییم کنین که آیا یک پنل 2 گیگ بخرم و هردو را در یک هاست مدیریت کنم یا مجزا ؟ اگر یکی باشن مشکلی پیش نمیاد ؟

بعد توی انتخاب هاست مناسب موندم و بعضی جاها مانند مارال هاست هزینه ها بالا هستن

فعلا در انتخاب این هاست هاموندم اگه میشه در این حیطه هم کمک کنین

1.ایران وب سرور : هزینه هاش واقعا کم هستن بخصوص قسمت هاست حرفه ای ابری ... اگر تجربیاتی در این هاست دارین بهم بگین

2.هاست ماندگار وب که انگلیس هست و تازه راه اندازی شده

ممنون میشم سریع کمکم کنین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان عزیز

من دو سایت داشتم در سی پنل که جمع هردو 1 گیگ و بازدید روزانه هرکدام 200 الی 500 بازدید کننده

بخاطر عدم پشتیبانی خوب میخواستم انتقالشون بدم به هاست دیگه راهنماییم کنین که آیا یک پنل 2 گیگ بخرم و هردو را در یک هاست مدیریت کنم یا مجزا ؟ اگر یکی باشن مشکلی پیش نمیاد ؟

بعد توی انتخاب هاست مناسب موندم و بعضی جاها مانند مارال هاست هزینه ها بالا هستن

فعلا در انتخاب این هاست هاموندم اگه میشه در این حیطه هم کمک کنین

1.ایران وب سرور : هزینه هاش واقعا کم هستن بخصوص قسمت هاست حرفه ای ابری ... اگر تجربیاتی در این هاست دارین بهم بگین

2.هاست ماندگار وب که انگلیس هست و تازه راه اندازی شده

ممنون میشم سریع کمکم کنین

• سلام

• پست شما انتقال داده شد / در جای مناسبی پست بزنید

• متونید از addon domin استفاده کنین برای اینکار

• برای هاست هم در خدمتم با کیفیت خوب خواسین خصوصی بدید نمونه سایت بدم بهتون

• شاد باشین

لینک به دیدگاه

انتخاب هاست واقعا گیج کنندس و الان خیلی روش وقت گذاشتم بیشتر گیج شدم

روی هرکدوم میرم یه حسنی داره یه عیب --- میهن وب هاست یکی از بهترین هاست که سرویسای بیشتری میده طبق آمار ولی تیکت پشتیبانی رو یکی دوساعت کشید جواب بده که برا کارای ضروری خیلی اعصاب خورد کنه

ماندگار وب یک ماهه که هاست داده و یکم گرون هست

ایران وب سرور توی لیست پرتعداد سرویس نبود ولی هزینه هاش کمه حتی برای سرویس ابری که ابهام هست -- و البته بعضی فروم ها به اسم مدیر 20 اسکریپت اکنت ساخته و نوشته من مدیر 20 اسکریپت هستم و از ایران وب سرور راضی هستم و ...

پارس هاست سرور هم خیلی ناراضی داشت و تبلیغ دروغ برای نامحدود

نت افزار خیلیا تعریفش کردن بخصوص اینکهدرجا تیکت جواب میده که فعلا یکساعت هست جواب ندادن

این داستان دراز است ...

دوستان اگه میشه از تجربیات خودشون بگن نه تبلیغ تا منم بهتر تصمیم بگیرم ... یکسال سرویس داشتن بالطبع نیاز به وسواس و جست و جو رو داره

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...