رفتن به مطلب

قالب be

projeduni

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.من یک هفته پیش قالب بی رو 50000 تومان خریدم.فارسی شدس.اما هرپی تو قسمت ابزارک ها تنظیمات انجام میدم بعد یه چند ساعتی میپره و میام میبینم که خالین.

میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟ ازینکه فارسی شده و دستکاری؟یا کلا قالب بی باگ زیاد داره؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت

سلام پوسته رو جای دیگه هم تست کردید یا مشکلی مشابه داشته ؟

لینک به دیدگاه

سلام پوسته رو جای دیگه هم تست کردید یا مشکلی مشابه داشته ؟

نخیر.جای نداشتم که امتحان کنم.فقط رو سایت خودم امتحان کردم.اول حدس زدم که از هاست باشه.با پشتیبانی تماس گرفتم.انالیز کردند و گفتند از هاست نیست.با پشتیبانی سایتی که قالب رو خریدم هم تماس گرفتم که تا الان جواب ندادن!!!!!!! افزونه هم زیاد نصب نکردم رو سایت!!6 تا افزونه معتبر یوزر پرو و ووکامرس و اسلایدر و ...!نمیدونم مشکل از کجاست.ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تو قسمت نمایش و پوسته ها چک کن ببین قالب بی خودش نصب هست یا همراهش child هم نصب هست و کدوم فعال هستش

همیشه کنار قالب بی ، child هم وجود داره که گاها مفید و گاها مشکل زا --- پس اینو امتحان کنین

بعد اگر نشد - قالب رو پاک کنین و دوباره بارگذاری کنید ... به صورت دستی از پنل ... اگرم قبلا از پنل اینکارو کردین بالعکس از وردپرس آپلودش کنین

سپس باز هم جل نشد به دیتا بیس نگاهی بندازین که اگر تنظیمات ذخیره نمیشن مشکل با دیتابیس هستش ... فعلا آزمون خطاهای بالارو انجام بدین

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تو قسمت نمایش و پوسته ها چک کن ببین قالب بی خودش نصب هست یا همراهش child هم نصب هست و کدوم فعال هستش

همیشه کنار قالب بی ، child هم وجود داره که گاها مفید و گاها مشکل زا --- پس اینو امتحان کنین

بعد اگر نشد - قالب رو پاک کنین و دوباره بارگذاری کنید ... به صورت دستی از پنل ... اگرم قبلا از پنل اینکارو کردین بالعکس از وردپرس آپلودش کنین

سپس باز هم جل نشد به دیتا بیس نگاهی بندازین که اگر تنظیمات ذخیره نمیشن مشکل با دیتابیس هستش ... فعلا آزمون خطاهای بالارو انجام بدین

ممنون دوست عزیز. bethheme.child نبود با قالب و نصب نیست.دیتا بیسم مشکل نداره.قالبم که سه بار حذف و دوباره بارگذاری کردم.

یه نکته خیلی مهمه اونم اینه که تو تنظیمات قالب باید دوتا سایدبار تعریف کنم برا سایت. تعریف میکنم و میرم تو ابزارک ها برای گذاشتن ابزارک تو سایدبارها و پاورقی و هدر و ... ،اما بعد چند ساعت فقط تنظیمات سایدبار میپره و پاورقی و هدر و ... کاملا سالم هستند. مشکل تو سایدباره! حالا نمیدونم چکار کنم!!!!

لینک به دیدگاه

من هم از قالب بی استفاده میکنم .. منتهی از سایدبار ها استفاده نمیکنم

تنها چیزای که میدونم ایناس : ساید بار یک تنظیمات نداره ... توی تنظیمات قالب هم قسمت سایدبار وجود داره وساخت ساید بار ... توی ساخت برگه پایین تنظیمات موفین هم بخش سایدبار قرار داره ( یعنی هم توی تنظیمات قالب و هم توی تنظیمات برگه هم نوع صفحه از نوع چند ستونه رو تنظیم کنین ) و توی برگه انتخاب کنین که ساید بار قرار بگیره یا نه و کدامین ساید بار ... بیشتر تنظیماتیه تا ابزارکی

فکر کنم حتی توی طراحی صفحه هم میتونین ساید بار رو دستی قرار بدین تا اینکه از ابزارک ها قرار بدین ... تا جایی که من فهمیدم قالب بی ابزارک هاش رو باید خیلی حرفه ای بود تا تنظیم کرد ... ولی براحتی با دوتا ویرایشگر صفحه که داره میشه درستشون کرد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.من یک هفته پیش قالب بی رو 50000 تومان خریدم.فارسی شدس.اما هرپی تو قسمت ابزارک ها تنظیمات انجام میدم بعد یه چند ساعتی میپره و میام میبینم که خالین.

میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟ ازینکه فارسی شده و دستکاری؟یا کلا قالب بی باگ زیاد داره؟

• کدهای مربوط به سایدبار ر بزارین مشکل از اون هسش

• همراه ادرس سایتتون

لینک به دیدگاه

• کدهای مربوط به سایدبار ر بزارین مشکل از اون هسش

• همراه ادرس سایتتون

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

برای سایدبار سه تا کد تعریف کره

sidebar-blog.php

sidebar-taxonomy.php

ستون‌کناری

(sidebar.php)

کدومو بزارم براتون؟؟؟

لینک به دیدگاه

من هم از قالب بی استفاده میکنم .. منتهی از سایدبار ها استفاده نمیکنم

تنها چیزای که میدونم ایناس : ساید بار یک تنظیمات نداره ... توی تنظیمات قالب هم قسمت سایدبار وجود داره وساخت ساید بار ... توی ساخت برگه پایین تنظیمات موفین هم بخش سایدبار قرار داره ( یعنی هم توی تنظیمات قالب و هم توی تنظیمات برگه هم نوع صفحه از نوع چند ستونه رو تنظیم کنین ) و توی برگه انتخاب کنین که ساید بار قرار بگیره یا نه و کدامین ساید بار ... بیشتر تنظیماتیه تا ابزارکی

فکر کنم حتی توی طراحی صفحه هم میتونین ساید بار رو دستی قرار بدین تا اینکه از ابزارک ها قرار بدین ... تا جایی که من فهمیدم قالب بی ابزارک هاش رو باید خیلی حرفه ای بود تا تنظیم کرد ... ولی براحتی با دوتا ویرایشگر صفحه که داره میشه درستشون کرد

ممنونم دوست عزیز.میدونم چی میگی .من همه ی تنظیماتو انجام میدم.صفحه و نوشته و خود قالبومنتها مشکل اونجاست که وقتی میخوام تو سایدبار سایتم چیزی قرار بدم ،ذخیره نمیشه!مثلا فرم ورود کابر میزارم.بعد چند ساعت میبینم نیست!!!

لینک به دیدگاه

یک عکس از لیست افزونه هاتون بخصوص افزونه های امنیتی رو بفرستین بعد اگه تازه راه اندازی کردین که راحته اگر سایتتون قدیمی تر هست با توجه به آموزش ها که مشکلی پیش نیاد وردپرستون رو آپدیت دستی کنید wp-config و hatacces رو چک کنید

بخش سایدبار در ویدجت در پوشه Includes قرار داره که کلا با نسخه جدید وردپرس آپدیتش کنین ... اگر مطالبی دارین و سایتتون تازه نیست با مراقبت بیشتری اینکارو انجام بدین

به غیر از این رو منتظر باشین اساتید محترم کمکتون کنن

البته ابتدا یکی از قالب های رایگان رو دانلود کنین و این کار هارو امتحان کنین اگر توی اون کار با ابزارک ها و سایدبار مشکلی نداشتین و ذخیره شد مشکل از قالب بوده و به پشتیبانی قالبتون پی ام بدین و ازا ونا درخواست کمک کنین

لینک به دیدگاه

یک عکس از لیست افزونه هاتون بخصوص افزونه های امنیتی رو بفرستین بعد اگه تازه راه اندازی کردین که راحته اگر سایتتون قدیمی تر هست با توجه به آموزش ها که مشکلی پیش نیاد وردپرستون رو آپدیت دستی کنید wp-config و hatacces رو چک کنید

بخش سایدبار در ویدجت در پوشه Includes قرار داره که کلا با نسخه جدید وردپرس آپدیتش کنین ... اگر مطالبی دارین و سایتتون تازه نیست با مراقبت بیشتری اینکارو انجام بدین

به غیر از این رو منتظر باشین اساتید محترم کمکتون کنن

البته ابتدا یکی از قالب های رایگان رو دانلود کنین و این کار هارو امتحان کنین اگر توی اون کار با ابزارک ها و سایدبار مشکلی نداشتین و ذخیره شد مشکل از قالب بوده و به پشتیبانی قالبتون پی ام بدین و ازا ونا درخواست کمک کنین

مرسی.حتما استفاده میکنم از تجربیاتتون و انجام میدم.سایتم تازه تاسسیه و نگرانش نیستم!!

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

برای سایدبار سه تا کد تعریف کره

sidebar-blog.php

sidebar-taxonomy.php

ستون‌کناری

(sidebar.php)

کدومو بزارم براتون؟؟؟

.

• لطف کنین sidebar.php رو بزارین

• یا اینکه اطلاعات سایتتون رو خصوصی کنین بررسی کنم

• این مشکل مربوط به افزونه ی امنیتی کش در سرور ها میشه و برخی وقتا مربوط به فانکشن قالب

لینک به دیدگاه

خصوص

.

• لطف کنین sidebar.php رو بزارین
  • یا اینکه اطلاعات سایتتون رو خصوصی کنین بررسی کنم
  • این مشکل مربوط به افزونه ی امنیتی کش در سرور ها میشه و برخی وقتا مربوط به فانکشن قالب

خصوصی اطلاعات دادم خدمتتون.

لینک به دیدگاه

خصوص

خصوصی اطلاعات دادم خدمتتون.

• بررسی کردم

• شما باید در بخش برگه ها و برگه ی صفحه ی نخست با قابلیت Visual Composer سایدبار خودتون رو فعال کنین ( بسازین )

• ولی استایل های بهتری هس چرا از این استایل دارین استفاده می کنین ؟؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...