رفتن به مطلب

کمک در نصب اسکریپ

navidghaderi1378

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان این اولین تایپکمه ببخشید یکم طولانیه ولی یه کمکی بکنید مشکل ماهم حل شه

وقتی یه اسکریپ اپلود میکنی ایا لازمه قبلش مدیریت محتوا رو هاستداشته باشی یا نه؟

2:پوشه اسکریپ رو تو چه فایلی تو هسا ت بریزم مثل پابلیک اچ تی امل یا دومین یا ...

3:ایا اسکریپی مانند اپلود سنتر حتما باید خودم سرور بخرم تا رو اون سرور ها اپلود شن یا سرور های رایگانی هستن که میتونم اسکریپ رو اون ها تنظیم کنم اگر جواب اره هست یه مثالی بزنید

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان این اولین تایپکمه ببخشید یکم طولانیه ولی یه کمکی بکنید مشکل ماهم حل شه

وقتی یه اسکریپ اپلود میکنی ایا لازمه قبلش مدیریت محتوا رو هاستداشته باشی یا نه؟

2:پوشه اسکریپ رو تو چه فایلی تو هسا ت بریزم مثل پابلیک اچ تی امل یا دومین یا ...

3:ایا اسکریپی مانند اپلود سنتر حتما باید خودم سرور بخرم تا رو اون سرور ها اپلود شن یا سرور های رایگانی هستن که میتونم اسکریپ رو اون ها تنظیم کنم اگر جواب اره هست یه مثالی بزنید

خیلی ممنون

منظورتون از مدیریت محتوا همون CMS هست؟ نه نیازی نیست. ربطی بﻫ هم ندارند.

Public HTML

اولا گفتن کلمه سرور اشتباهه، سرور به سرور مجازی و اختصاصی گفته میشﻫ، شما میتونید هم از هاست های رایگان مثل gigfa استفاده کنید و هم سرور ها و هاستینگ های پولی مثل Tehran host

لینک به دیدگاه

خیلی ممنن سوال بعدی

ایا فایل اسکریپ رو پابلیک اچ تی ام ال میریزم باید تو یه پوشه باشن یا فایل ها تو پاشه نباشن؟

2 الان من همون طریق اسکریپ اپلود سنتر رو اپلود کردم ولی نتونستم نصب کنم یعنی ارور 404 رو نشون میده

لینک به دیدگاه

خیلی ممنن سوال بعدی

ایا فایل اسکریپ رو پابلیک اچ تی ام ال میریزم باید تو یه پوشه باشن یا فایل ها تو پاشه نباشن؟

2 الان من همون طریق اسکریپ اپلود سنتر رو اپلود کردم ولی نتونستم نصب کنم یعنی ارور 404 رو نشون میده

هم میتونن تو پوشه باشن هم میتونن نباشن - اگر مثلا در پوشه example باشن آدرس میشه:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اما اگر توی هیچ پوشه ای نباشن و روی root باشن با وارد کردن آدرس سایت واردش میشید مثلا

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

خوب اگر خطای 404 میگیرید یعنی دارید آدرسو اشتباه وارد میکنید

لینک به دیدگاه

والا من یه دامنه بیش تر ندارم

نگاه کنید مهم نیست یه دامنه داشته باشید شما دارید آدرس فایل رو اشتباه وارد میکنید.

میخواید اطلاعات هاست رو تو خصوصی بدید براتون حل کنم مشکلو؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...