رفتن به مطلب

مشکل درخواست افزونه ایی برای نمایش دسته ها و زیر دسته هایی که حتی خالی هستند برای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من کلی دسته و زیر دسته و .. درست کردم ولی چون بعضی هاشون پست ندارن و خالی هستن از پست اون دسته نمایش داده نمیشه در سایت

ممنون میشم افزونه ایی برای وردپرس بهم معرفی کنید که این دسته های خالی رو بهم نمایش بده

سپاس فراوان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

افزونه لازم نداره. کد زیر، تمامی امکانات برای نمایشدسته بندی رو داره. که hide empty رو اگه 0 کنید درست میشه. نحوه کاراییشونم >> لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

<?php   $args = array(   'show_option_all'    => '',   'orderby'            => 'name',   'order'              => 'ASC',   'style'              => 'list',   'show_count'         => 0,   'hide_empty'         => 1,   'use_desc_for_title' => 1,   'child_of'           => 0,   'feed'               => '',   'feed_type'          => '',   'feed_image'         => '',   'exclude'            => '',   'exclude_tree'       => '',   'include'            => '',   'hierarchical'       => 1,   'title_li'           => __( 'Categories' ),   'show_option_none'   => __( '' ),   'number'             => null,   'echo'               => 1,   'depth'              => 0,   'current_category'   => 0,   'pad_counts'         => 0,   'taxonomy'           => 'category',   'walker'             => null   );   wp_list_categories( $args );?>

• Like 2
لینک به دیدگاه

سپاس برادر فقط میشه بگی این دستور در کدام فایل قرار داره که من ادیت کنم ؟

لینک به دیدگاه

میشه با تیم بیایید و انجام بدید و هم نشونم بدید چون نمیدونم کجا قرار بدم

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

قرار دادم ولی نشد من در فایل ّFunction.php قرار دادم طبق گفته آموزش ولی نشد

ممنون میشم با تیم بیایید واسم اوکی کنید

سپاس گذارم

لینک به دیدگاه

• روشی که فرهنگ عزیز گفتن باید پاسخگوی کار شما باشه دوست عزیز
  • در فانکش بزارین اینرو و نتیجه رو بگین

• add_filter( 'widget_categories_args', 'mrcode_force_empty_cats' );
    function mrcode_force_empty_cats($cat_args) {
    $cat_args['hide_empty'] = 0;
    return $cat_args;
    }

• یا اینکه یه فایل با نام LIST در پوشه ی قالب وردپرس خودت ون بسازین و اینرو بزارین داخلش و سپس از بخش سایدبار لینکم بدین بهش
  • <li><a data-toggle="collapse" data-parent="#accordion" href="https://go.20script.ir/index.php?url=https://go.20script.ir/index.php?url=&anchor=collapseOne"><i class="fa fa-folder-open"></i>دسته بندی</a>   <ul id="collapseOne" class="panel-collapse collapse"><?php   $args = array(   'show_option_all'    => '',   'orderby'            => 'name',   'order'              => 'ASC',   'style'              => 'list',   'show_count'         => 0,   'hide_empty'         => 1,   'use_desc_for_title' => 1,   'child_of'           => 0,   'feed'               => '',   'feed_type'          => '',   'feed_image'         => '',   'exclude'            => '',   'exclude_tree'       => '',   'include'            => '',   'hierarchical'       => 1,   'title_li'           => __( 'Categories' ),   'show_option_none'   => __( '' ),   'number'             => null,   'echo'               => 1,   'depth'              => 0,   'current_category'   => 0,   'pad_counts'         => 0,   'taxonomy'           => 'category',   'walker'             => null   );   wp_list_categories( $args );?></ul></li>

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...