رفتن به مطلب

مشکل سرعت سایتم کم شده!!!!

alireza13802001

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یه سایت زدم برای یکی از مشتزیانمون از دیشب تا حالا خیلی کند باز میشه یا اصن باز نمیشه فقط تنها کاری کردم این بود که یه فایل 40 مگابایتی روی هاست آپبود کردم که به عنوان محصول به فروش برسونه البته بعد از آپلود اون فایل بازم سایت مثل دفعه های معمول باز شد نمیدونم چی کار کنم لطفا کمک کنید.

آدرس سایت : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من یه سایت زدم برای یکی از مشتزیانمون از دیشب تا حالا خیلی کند باز میشه یا اصن باز نمیشه فقط تنها کاری کردم این بود که یه فایل 40 مگابایتی روی هاست آپبود کردم که به عنوان محصول به فروش برسونه البته بعد از آپلود اون فایل بازم سایت مثل دفعه های معمول باز شد نمیدونم چی کار کنم لطفا کمک کنید.

آدرس سایت : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سایتتون هم اصن باس من باز نشد!مشکل رو با مدیر سرورتون در میان بزارید!

لینک به دیدگاه

حالا دیگه یه فول بکاپ گرفتم و یه برون ریز وردپرس

حالا وقتب ویخوام وردپرس رو نصب کنم بعد از نصب پیام میده که

wp-config.php از قبل موجود است وقتی پاکش میکنی میگه از دوباره راه اندازی کنید وردپرس رو اعصابم خورد شد از بس که وردپرس راه اندازی کردم تا حالا 5 بار وردپرس رو نصب کردم و حذف کردم.

با استفاده از آموزش نصب وردپرس بیگ تم رفتم با مدیر وب رفتم با هر آموزش که رفتم باز خراب شد.

لینک به دیدگاه

حالا دیگه یه فول بکاپ گرفتم و یه برون ریز وردپرس

حالا وقتب ویخوام وردپرس رو نصب کنم بعد از نصب پیام میده که

wp-config.php از قبل موجود است وقتی پاکش میکنی میگه از دوباره راه اندازی کنید وردپرس رو اعصابم خورد شد از بس که وردپرس راه اندازی کردم تا حالا 5 بار وردپرس رو نصب کردم و حذف کردم.

با استفاده از آموزش نصب وردپرس بیگ تم رفتم با مدیر وب رفتم با هر آموزش که رفتم باز خراب شد.

سلام. این مشکل رو بنده هم داشتم. کش مرورگرتون رو حذف کنید، مشکل حل میشه ^_^

لینک به دیدگاه

بچه ها جون خودتون زود جواب بدید .

هاستم رو ری استارت کنم کلا از اول شروع کنم زیاد هم چیزی نگذاشته بودم روش یعنی کلا دو روزه میشه باز سر همش کرد

بگم هاست رو ری استارت کنه زود باشین

لینک به دیدگاه

بچه ها جون خودتون زود بگید چیکار کنم هاست رو ری استارت کنم ؟

کل کار هاش دو روزه انجام میدم چون تازه بود داشتم روش کار میکردم ولی الان اعصابم خورده تا کجا برده بودمش !!! حالا باید با دستای خودم نابودش کنمcrycrycrycryexhaustedexhaustedexhaustedexhaustedcrycrycrycrycrynarhatnarhatnarhatnarhatnarhatexhaustedexhaustedexhaustedexhaustedexhausted حالا چیکار کنم بگم ری استارتش کنه؟

لینک به دیدگاه

نه نه نکنید!

توی صفحه اصلی سایتتون یه فایل به نام .htaccess باید باشه، اسمشو بزارید myfile.txt

من دقیقا همین ارور رو بارها گرفتم و راه حلش همینه،

اگر درست نشد تنظیمات php رو باید دستکای کنید و ورژن رو تغییر بدید به ورژن مورد نیاز اسکریپت، جدیدا دست به تنظیما php نزدید؟

لینک به دیدگاه

• سلام
  • در تایپیک قبلیتونم دیدم مشکل شما برمیگرده به فایل های کش مربوط به سرور دوست عزیز که باید از مدیریت سرور درخواست کنید که این مورد رو رفع کنن
  • و یا به ارورهای لاگ هاست خود نگاهی بندازین

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...