رفتن به مطلب

مشکل پرداخت سایتم خراب شده!!!

alireza13802001

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یه محصول گذاشتم توی سایتم وقتی که زدم اضافه به سبد خرید نوشت به سبد خرید اضافه شد و گزینه نمایش سبد خرید رو آورد و وقتی زدم نمایش بعد یه صفحه باز شد و نوشته بود چک اوت دانلود یه شرت کد بود همین نه سبد خرید رو نمایش میده و نه هیچی فیلمش رو هم گذاشتم که ببینید

خواهش میکنم کمک کنید خیلی نیاز دارم فوری

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من یه محصول گذاشتم توی سایتم وقتی که زدم اضافه به سبد خرید نوشت به سبد خرید اضافه شد و گزینه نمایش سبد خرید رو آورد و وقتی زدم نمایش بعد یه صفحه باز شد و نوشته بود چک اوت دانلود یه شرت کد بود همین نه سبد خرید رو نمایش میده و نه هیچی فیلمش رو هم گذاشتم که ببینید

خواهش میکنم کمک کنید خیلی نیاز دارم فوری

از چی استفاده میکنید ؟ از پی لاین یا جهان پی یا ... ؟ پی لاین و جهان پی دیشب فیلتر شدن ...

لینک به دیدگاه

چرا فیاتر شدن؟

به سایت های فروش محصولات غیرمجاز مثله اکانت های کریو و ... درگاه داده بودن...دیشب هر دوش فیلتر شدن ... از بقیه خبر ندارم

لینک به دیدگاه

اوه اوه دیگه بدبخت شدیم!

تمامی درگاه ها فیلتر شدن!!

پارس پال

جهان پی

پی لاین

..........................

همه فیلتر دیگه باید از دنیای مجازی خداحافظی کنیم!

لینک به دیدگاه

بزودی فیلتر کل اینترنت در راه استـــــــــــــ!!

واقعی گفتم ها برو توی ساماندهی رو بخون!

لینک به دیدگاه

ینی خاک تو سر بعضیا. (angry)(angry)(angry)(angry)(angry)(angry)(angry)(angry)(angry)(angry)(angry)

screamscreamscreamscreamscreamscreamscream

سازمان فیلترینگ !!!

لینک به دیدگاه

اوه اوه دیگه بدبخت شدیم!

تمامی درگاه ها فیلتر شدن!!

پارس پال

جهان پی

پی لاین

..........................

همه فیلتر دیگه باید از دنیای مجازی خداحافظی کنیم!

متاسفانه عصرگاه روز سه شنبه 25 اسفندماه 1394 مطلع شدیم که پی لاین و تعدادی از درگاه های واسط پرداخت به دلایلی که تابحال نامعلوم و مبهم باقی مانده فیلتر شده اند. با بررسی های اولیه و Level فیلترینگ اعمال شده احتمال بر این بود که بصورت اشتباه اینکار انجام شده بنابراین اقدام به انجام کارهای اولیه پیگیری و اطلاع رسانی های مربوطه شد.

صبح روز 26 اسفندماه 1394 بعد از حدود 100 بار تماس تلفنی با شماره درج شده در بخش تماس با ما وب سایت " کمیته مصادیق مجرمانه " موفق شدیم با شخص مربوطه صحبت کنیم و دلیل را جویا شویم که در کمال تعجب با برخورد زننده ای از طرف شخص پاسخ دهنده تماس مواجه شدیم که بسیار مورد لطف ایشان قرار گرفتیم.

با توجه به اینکه قبلا جلساتی با سازمان های مختلف منجمله مرکز محترم توسعه تجارت الکترونیک انجام شده بود، کارهای لازم برای دریافت مجوزهای لازم از مرکز توسعه و تجارت الکترونیک انجام شده بود و پرونده کسب و کار مربوطه تحت عنوان " وب سایت های متمرکز کننده کسب و کارهای خرد " درحال پیگیری بود.

تعهدات لازم به این مرکز ارائه شده و موافقت ضمنی نیز از طرف شرکت شاپرک با ادامه فعالیت این نوع کسب کارها بصورت قانون مند انجام شده بود.

اما در کمال تعجب برخوردی گزینشی انجام شد و ابهامات و سوالات بسیاری را به جای گذاشت.

در آخرین اقدام تماس تلفنی و ایمیلی از شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ دریافت نمودیم که در آن کمیته فیلترینگ خواستار مسدود سازی سرویس پی لاین در کمتر از 24 ساعت شدند.

سوالات پیش امده برای خودمان رامطرح میکنیم و قضاوت را به عهده شما میگذاریم. هرچند با تمام وجود پیگیر رفع مشکل هستیم و اجازه نمی دهیم بی قانونی و تبعیض در این مورد اعمال شود.

- اگرفعالیت درگاه پرداخت واسط وجود غیرقانونیست، چرا یکی از سایت های پر ادعا و توخالی در این عرصه فیلتر نشده و عمدا نادیده گرفته شده ؟

- با توجه به شواهد موجود آیا این سایت پر ادعا که توان رقابت در این بازار را ندارد، به دنبال حذف ناجوانمردانه بازیگرهای این مارکت نیست و تمام این اتفاقات برنامه ریزی شده و تعمدی نبوده ؟

- چرا بدون اخطارهای قانونی مکتوب یا شفاهی قبلی که معمولا این اخطار ها حداقل به عنوان تذکر در پنل سایت ساماندهی درج میشود، تمام درگاه های واسط 3 روز مانده به پایان سال فیلتر شدند و در طی یک روز نامه مسدود سازی به دیتاسنتر ارسال میشود ولی در مورد یک سایت خاص این اتفاق رخ نمی دهد ؟

- چرا قانون به صورت گزینشی اعمال می شود ؟

- طبق کدام قانون ، مصوبه یا ابلاغیه این نوع فعالیت غیرقانونی اعلام شده ؟

- چرا درحالی که تمامی مراحل لازم برای دریافت مجوز انجام شده و ده ها نوع تعهد به سازمان های مختلف دولتی ارائه شده و دسترسی های لازم در اختیار این سازمان ها قرار داده شده، برخوردهایی مانند مفسد اقتصادی و کلاه بردار با یک شرکت دانش بنیان انجام می شود؟

- آیا بهتر نیست بجای برخورد قهری و آسیب زدن به آینده اقتصادی و پیشرفت کشور در زمینه IT و بانکداری الکترونیک، کمی به فکر حمایت از شرکت های دانش بنیان و بنگاه های اقتصادی باشیم ؟

- گاها شرکت های دانش بنیانی مانند پی لاین انتظار حمایت و همراهی ندارند، تقاضای ما این است که در مسیر پیش رو اگر همراه نیستید، خار پایمان نیز نباشید.

لینک به دیدگاه

جهان پی چی اون هنوز فیلتره؟

عجب گیری کردیم یه هفته است روی این درگاه الاف شدیم

اگه بخوایم نماد بگیریم که دیگه باید تا یه سال دیگه هی بالا و پایین بشیم اونوقت میگن جوونا اشتغال ندارن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

خدا رحم کرد یه حساب توی زرین پال دارم زنگ زدم بهشون اینطور جواب دادن

من: سلام من توی سایت شما عضو هستم سایت شما که مثل بقیه سایت های درگاه واسط فیلتر نمیشه!!!

پشتیبانی: خب برادر من اگه میخواست فیلتر بشه که تا حا لا شده بود دیگه.

خداحافظ

میگم شبیه این سریالای جنایی شده خدا کنه ختم به خیر بشه

لینک به دیدگاه

خبر جدید و فوری

سایت بازپرداخت فیلتر شد

تا الان تا اونجایی که من اطلاع دارم 4 تا از بزرگ ترین سایت ها فیلتر شدن!

اما سعوال اینجاست؟

چرا زرین پال فیلتر نشده؟؟

ایا برنامه ریزی بوده برای پیشرفت زرین پال؟

لینک به دیدگاه

ای خدا آشیانه دیگه چرا!

من

الان دو روزه هر سایتی میرم صفحه فیلترینگ میاد و به عنوان title متنی شامل CS1-8 میاد.

وای بر این فیلترینگ. گویا باید شروع کنیم دعا کردن که گوگل فیلتر نشه!

لینک به دیدگاه

اقا شایعه درست نکن جهان پی کماکان فیلتره

ای بابا فیلتر نمی کنن وقتی هم میکنن از یه طرف همه رو درو میکنن!

لینک به دیدگاه

جهان پی بازه برای من کش مرورگر پاک کنید رفرش کنید!

اقا شایعه درست نکن جهان پی کماکان فیلتره

ای بابا فیلتر نمی کنن وقتی هم میکنن از یه طرف همه رو درو میکنن!

لینک به دیدگاه

• سلام
  • جهان پی و دیگر سرویس دهنده ها عوض کرده اند درگاه های ورودی خودشان رو
  • لطفا اگر از پلاگین هایشان استفاده می کنین برورزرسانی کنین

لینک به دیدگاه

مهم ترین سرویس هایی که فیلتر شدن

جهان پی پی لاین پارس پال دی چت چتا ای ار چت اشیانه

حالا زیاد داریم سایت های پیش پا افتاده

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...