رفتن به مطلب

ویژه انجمن گفتگوی داده باران

dadebaran

پست های پیشنهاد شده

با سلام

اول نمیخواستم این رو بگم چون میخواستم همزمان بارونمایی از قالب جدید از انجمن هم رونمایی بشه

انجمن داده باران هم راه اندازی شد ... به راحتی میتونید به سوالات دیگران پاسخ بدید و یا پاسخ سوالاتتون رو بگیرید و با فعالیت بیشتر در قرعه کشی هم شرکت کنید.

انجمن داده باران دارای بیش از 2600 انجمن فوق تخصصی ، تخصصی ، عمومی هستش.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

همچنین سورپرایزهای زیادی رو داریم برای شما کاربران گرامی . که بازم یکیش راه اندازی آپلود سنتر حرفه ای داده باران هستش. به راحتی میتونید فایل هاتون رو آپلود کنید و دائمی در خدمتتون هست.

انتقال دهنده لینک داده باران هم اضافه شد.

بازم سورپرایز هست که با رونمایی از قالب جدید سورپرایز ها هم رونمایی میشه.

منتظر نظرات و انتقادات و پیشنهادات زیبا و همکاری صمیمانه شما کاربران گرامی بیست اسکریپتی هستیم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• درود
  • آقا محمد عزیز و گرامی و وقت شما بخیر
  • اول از همه خوشالم از اینکه رونمائی کردید و تبریک میگم بهتون و امیدوارم موفق باشین چون لایقش هسین
  • یه مورد رو فقط و فقط بزارید به دید انتقاد کوچولو
  • کاش انجمنتون رو با این همه مووضع بالا نمی اوردید شاید الان مشکلی نداشه باشه ولی بعدا مشکلات زیادی رو به بار خواهد اورد بیشترینش کرور شدن دیتابیس ویبولتین و ای کاش فقط موضوعات مربوط به اسکریپت رو دنبال می کردین
  • یه مورد دیگه اگر میتونید اپلودسنترنون رو رایگان بزارید با قابلیت عضو گیری اینطور بهتر هس
  • اگر دخالت کردم ببخشین
  • به امید سربلندیتون

لینک به دیدگاه

• درود

• آقا محمد عزیز و گرامی و وقت شما بخیر

• اول از همه خوشالم از اینکه رونمائی کردید و تبریک میگم بهتون و امیدوارم موفق باشین چون لایقش هسین

• یه مورد رو فقط و فقط بزارید به دید انتقاد کوچولو

• کاش انجمنتون رو با این همه مووضع بالا نمی اوردید شاید الان مشکلی نداشه باشه ولی بعدا مشکلات زیادی رو به بار خواهد اورد بیشترینش کرور شدن دیتابیس ویبولتین و ای کاش فقط موضوعات مربوط به اسکریپت رو دنبال می کردین

• یه مورد دیگه اگر میتونید اپلودسنترنون رو رایگان بزارید با قابلیت عضو گیری اینطور بهتر هس

• اگر دخالت کردم ببخشین

• به امید سربلندیتون

سلام

ممنون از نظر زیباتون

خودم خیلی دوست داشتم اینکار رو بکنم و فقط توی یک موضوع کار کنم اما چون قبلاً انجمن داشتم و تمامی این موضوعات رو تنظیم کرده بودم ولی نشد که نگه اش دارم از بک آپی که گرفتم بودم استفاده کردم و برای همین این همه موضوع داره ، حالا نمیدونم برای دیتابیس چه مشکلی پیش میاد میسپارم به زمان.

آپلود سنتر هم اسکریپتش اونطوریه ولی چشم حتماً اینکار رو میکنم ولی بعد از رونمایی از قالب جدید و امکانات جدید....

بازم ممنون از نظر و انتقادات زیباتون... موفق باشید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...