رفتن به مطلب

مشکل اسکریپت بوم چت

alibabaei

پست های پیشنهاد شده

• درود

• یعنی جلوی نام کاربری ادمین لغاتی که تعریف کرده ائید میاد ؟

خیر

هرگاه لغات رو بنویسیم میاد

اصلا کلمات فیلتر نمیشن

راحت کاربر می تونه کلماتی رو که زشت هستم و فیلتر شدن به کار ببره

این موضوع واقعا ناراحت کنندس

شرمنده

لطفا شما خودتون یک بار اسکریپت بوم چت رو از لینک زیر دانلود کنید و روی لوکال هاستتون نصب کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. [ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و خودتون امتحان کنید لطفا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• شما در پست قبلی هم براتون راهنمائی کردیم از داخل فایل فیلتر کردن رو انجام بدید و وسط هرکدوم علامت ( , ) رو بزارید

لینک به دیدگاه

• شما در پست قبلی هم براتون راهنمائی کردیم از داخل فایل فیلتر کردن رو انجام بدید و وسط هرکدوم علامت ( , ) رو بزارید

خوب عزیزم

این کد داخل فایل word_filter.php

<?php/*** Boomchat** @package Boomchat* @author www.myboomchat.com* @copyright 2015* @terms any use of this script without a legal license is prohibited* all the content of Boomchat is the propriety of BoomCoding and Cannot be* used for another project.*/$load_data = 'setting.language, setting.default_theme, setting.timezone, setting.allow_theme, users.user_theme';require_once("config1.php");?><div id="title_filter">   <?php echo $wordtitle; ?></div><div class="bottom_separator" id="add_filter">   <input type="text" id="bad_word"/>   <button type="button" class="sub_button" id="add_word"><?php echo $addaword; ?></button>   <div class="clear"></div></div><div class="top_separator" id="filter_list">   <?php       $words = $mysqli->query("SELECT `word` FROM `filter` WHERE `id` > 0");       if($words->num_rows > 0){           while($word = $words->fetch_assoc()){               echo "<div class=\"container_element sub_element hover_element\"><div class=\"wrap_element\"><div class=\"element_name\"><p>{$word['word']}</p></div><div class=\"delete_element delete_word\"><button type=\"button\" value=\"{$word['word']}\"><i class=\"remove_element remove_word fa fa-2x fa-close\"></i></button></div></div></div>";           }              }       else{           echo "<div id=\"empty_word\"><p>$nowordin</p></div>";       }   ?></div>

چطور ویرایشش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

شرمنده

لطفا شما خودتون یک بار اسکریپت بوم چت رو از لینک زیر دانلود کنید و روی لوکال هاستتون نصب کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. [ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و خودتون امتحان کنید لطفا

• پس صبر بفرمائید خودم تست میکنم در فرصتی

لینک به دیدگاه

بوم چت مشکلی در این زمینه نداره

برسی کنید که تمامی فیلتر ها ذخیره شده باشن

اگر مشکلی در این خصوص نبود داخل پنل دیتابیس خودتون رو چک بکنید

و درضمن از پنل کاربر استفاده بکنید نه از پنل مدیریت

ممکنه پنل مدیریت آزاد باشه در خصوص تمامی فیلترها ( تست نکردم پس حتمی خودتون تست کنید )

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...