رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

• مدیریت کل سایت

LinkFly نام یک اسکریپت تجاری می باشد که با استفاده از آن می توانید یک سیستمی مشابه adf.ly راه اندازی کنید و کاربران را به استفاده از سیستم خود ترغیب و به کسب در آمد نیز بپردازید. از امکانت این اسکریپت حرفه ای می توان به کنترل پنل بسیار قدرتمند , طراحی واکنش گرا , قابلیت قرار دهی تبلیغات در لینک ها , سیستم کاربران حرفه ای و همچنین سیستم ارزیابی و حساب رسی دقیق این سیستم نیز اشاره کرد. حرف آخر اگر به دنبال یک سیستم حرفه ای می باشد برای راه اندازی کسب و کار در اینترنت اسکریپت جدید LinkFly بهترین گزینه شما خواهد بود.

linkfly-v1-0-monetized-url-shortener.jpg

دانلود :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  

لطفا قبل از پرسش Documentation را مشاهده کنید

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 ماه پیش ...

سلام من این اسکریپت رو دو بار نصب کردم اما هر دوبار هم ارور داد بر اساس داکیومتری نصب کردم

Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/peygamfo/public_html/includes/functions/settings.functions.php on line 33

میشه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• توابع هاست و اسکریپت خودتون رو چک کنین که همخوانی داشه باشه از داخل فایل راهنما
  • و این ارورها از سمت اسکریپت و سرور محدود شده

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام من این اسکریپت رو دو بار نصب کردم اما هر دوبار هم ارور داد بر اساس داکیومتری نصب کردم

Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/peygamfo/public_html/includes/functions/settings.functions.php on line 33

میشه راهنمایی کنید

مشکل در کدنویسی سمت سرور /includes/functions/settings.functions.php وجود داره. خواستید اطلاعات هاست رو خصوصی کنید براتون بررسی کنم.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مشکل در کدنویسی سمت سرور /includes/functions/settings.functions.php وجود داره. خواستید اطلاعات هاست رو خصوصی کنید براتون بررسی کنم.

منظور از خصوصی کردن اطلاعات هاست چی هستش .

لینک به دیدگاه

منظور از خصوصی کردن اطلاعات هاست چی هستش .

• یعی برای ایشان اطاعات اولیه سایت خودتون رو بفرستین

• ادرس سایت

• ادرس هاست

• یوزرنیم و پسورد

• Like 2
لینک به دیدگاه

• 4 ماه پیش ...

میشه راهنمایی کنید

دوست عزیز من خم از همین اسکریپت استفاده کردم و میکنم . یک بار با این مشکل برخوردم که بعد از ارتقای نسخه ی php مورد استفاده این مشکلم حل شد .

سایت من اینه:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من خم از همین اسکریپت استفاده کردم و میکنم . یک بار با این مشکل برخوردم که بعد از ارتقای نسخه ی php مورد استفاده این مشکلم حل شد .

سایت من اینه:

• درود

• لطفا از بالا اوردن پست های قدیمی و تبلیغ خودداری کنید با تشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...