رفتن به مطلب

مشکل در نصب my rss

پست های پیشنهاد شده

سلام

من اسکریپت my rss رو از همین سایت دانلود کردم و طبق آموزش روی ساب دامین آپلود کردم و یوزر و پس دیتابیس رو هم زدم ولی وقتی وارد آدرس میشم خود به خود وارد این سایت شما میشه.

دیشب روی یه صفحه جدا امتحان کردم درس بود ولی رو ساب دامین جواب نمیده.

میشه راهنمایی کنید ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• در ساب دامنه یه فایل بنام
  • .htaccess
  • درست کنید و محتویات زیر رو دراون قرار بدین
  • RewriteEngine off
  • سپس فایل مروبط به کانفیق رو باز کنید و ادرس دقیق مربوط به ساب دامین سایت خودتون رو بزنید
  • و یا در نصب اگر فایل اینیستال داره شما باید ادرس سایت رو عوض کنید و با ادرس ساب دامنه بزنید
  • خوش باشین

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

سلام

وقتی میخوام از قسمت افزودن منبع خوراک جدید

ادرس rss سایتی رو بدم اعتبار سنجی میکنه بعد پیغام میده نامعتبر

به طور مثال

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وارد کردم میگه نامعتبر مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه

• درود
  • اینرو هم تست کنید
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • نتیجه رو بگید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
  • 4 هفته پیش...

با سلام خدمت تمامی اساتید

بنده اسکریپت myrss رو نصب کردم خدا رو شکر هم به مشکلی در زمینه کرون این جور چیزها بر نخوردم، اما دو تا سوال دارم که خواهش می کنم من رو برای رفع اونها کمکم کنید.

1- اول این که من وقتی لینک ها رو حالت بهینه یا همون مد htacc قرار میدم بدون هیچ مشکلی و ارور 404 لینک ها کار می کنن، اما فقط و فقط در صفحه ی مربوط به موضوعات یا همون لینک های category ها وقتی صفحه بندی رو حالت php قرار میدم و به عنوان مثال می خوام صفحه ی دوم یک موضوعی رو ببینم، لینک من رو دوباره منتقل می کنه به صفحه ی اول، برای این که بهتر مشکلم رو متوجه بشید لطف کنید یه سری به لینک زیر بزنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

همون طور که میبینید این موضوع دارای 4 صفحه هستش، اما من هر کاری می کنم و رو شماره هر کدوم صفحات کلیک می کنم باز هم مطالب صفحه ی اول رو بهم نشون میده، البته این مشکل صفحه بندی فقط در بخش موضوعات هست و در بخش های دیگه صفحه بندی به درستی اجرا میشه.

2- سوال دومم هم این هستش که آیا راهی وجود داره که بشه در صفحه ی مربوط به هر خبر شماره id اون مطلب رو به صورت متنی نشون بدیم؟

به عنوان مثال برای خبر زیر :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اسکریپت خودش به صورت خودکار عدد 25 رو در صفحه ی اون خبر به بازدیدکننده نشون بده.

پ ن: هم رو هاست رایگان و هم غیر رایگان تست کردم.

لینک به دیدگاه

سلام . مننصبش کردم خیلی خوبه banooart.ir/rss اما وقتی میام آدرس خوراک بدم میزنه نامعتبر . حتی سایتای بزرگم مثل سایتای خبری امتحان کردم امامیزنه نامعتبر . . . لطفا کمک کنید .ممنونمیشم . با تشکر فراوون

لینک به دیدگاه

اینا همشون باگ دارن من یکیشو دارم که سئو ماری رو قالبشم کردم که کل مطلب رو کپی میکنه عین اینکه خودت مطلب پست کردی و بدون هیچ مشکل

خودم یه سایت زدم رتبه خوب گوگل و الکسا داره

هر کی خواست اطلاعات اضافی پ خ بده

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...