رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خوب هستید.

یک اسپانسر واسه نیدبلاگ جدید میخوام میدونم که وقتی رونمایی شد خیلی ها درخواست میکنن اسپانسر شن اما دیگه واقعا دیر شده.

اسپانسری که من میخوام من یک قرار داد امضا میکنم ایشون هم یک قرار داد , اسپانسرما باید هزینه هارو تامین کنند برای شروع حدود یک ملیون نیاز مندم.

+

قول میدم به اسپانسر که اگه تا دو ماه بعد از افتتاح سایت جواب نداد پولش رو برگردونم.که این یکی از شرط های قرار داد میباشد.

یکی از برترین نوسندگان اسکریپت سروش پیدنی دوست نزدیک بنده هست اسم ایشون رو توی نت سرچ کنی اولی میاد

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ایشون همشریمون هست,ایشون یک گرافیست و کدوبرنامه نویس عالی هستن که نمونه کار هایی زیادی هم داره,یک هکر خوبم هست(یکباری یک سایت رو هک کرده بود سایت دولتی پلیس امد درخونشون بردنش خدابهش رحم کرد... 37.gif )

+به برنامه نویس های بیشتری نیاز مندیم ایده های خودتون رو برام پ.خ کنید.

راستی نیدبلاگ به اینکه بسته شده ولی هنوز رتبش داره توی السکار رشد میکنه و از 10 هزار امده 9 هزار که اینم یکی از نشونه های این هست که طرفدار هاش هروز دارن سر میزنن تا سایتشون بازشه 9.gif میتونید چک کنید.

البته باید اینم بگم که یکی از برنامه نویس هاش خودم هستم.واسکریپتی که مینویسیم حتی هستش هم اختصاصی هست یعنی مال جعفر نقی زاده رو ارتقا نمیدیم.

ایشلا تا نسخه ی جدید میخوام شگفت زده بشید 9.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...