رفتن به مطلب

tableدیگر چیست؟

پست های پیشنهاد شده

من توی سایتم اسکریپت چت روم ریختم.دیتابیس هم ایجادکردم.فایلconfigهم دستکاری کردم.اما ارور میده میگه باید یه tableایجادکنی.تیبل همون جدول توی دیتابیسه دیگه؟چجوری بایدساخت؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینم آدرس سایتم:

sinastore.uni.me

اینم متن ارور:

Array ( [0] => 42S02 [1] => 1146 [2] => Table 'a4945329_sina.db1_etchat_config' doesn't exist ) select etchat_config_reloadsequenz, etchat_config_messages_im_chat, etchat_config_style, etchat_config_loeschen_nach, etchat_config_lang FROM db1_etchat_config where etchat_config_id=1

[h=4]Dieser Fehler deutet darauf, dass der ET-Chat nicht ordentlich in die Datenbank installiert wurde. Lesen Sie bitte dazu die readme.txt und nutzen Sie die لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. .[/h]

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD]PHP Error Message[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Fatal error: Call to a member function fetchAll() on a non-object in /home/a4945329/public_html/class/ConnectDB.class.php on line 76

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

دوستان نمی خواد جواب نامه قبلی روبدید ممنون.دامین عوض شده!یه مشکل دیگه فعلاپیش اومد.چطوری یه فایل زیپ روتوی هاست اکسترکت می کنید؟؟؟؟

طریه ساخت tableدردیتابیس روهم بگید.ممنون

لینک به دیدگاه

سلام . اگه از هاست رایگان استفاده می کنی دائما این مشکلات و داری !!!!! من خودم یه مدت با هاست رایگان کار کردم وقت تلف کنیه !!!!!

و اما جواب :

توی فایل منیجرت رو روی فایل زیپ کلیک راست بکن گزینه اکسترکت را بزن

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...