رفتن به مطلب

ویژه سورس اندروید ( مسنجر )

پست های پیشنهاد شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سلام یک سورس چت مخصوص اندروید آماده کردم

این مسنجر فقط متن رو پشتیبانی میکنه

کاربر عضو میشه وارد حساب کاربریش میشه

اطلاعاتش رو می تونه مدیریت کنه

درخواست دوستی ارسال کنه

در صورت پذیرش دوستش میاد تو لیست دوستان

با کاربر گفتگو متنی رو آغاز میکنن

ولی مهم ترین بخش این سورس مسنجر اینه که اطلاعات در هنگام ارسال و یا دریافت کد گذاری میشن

و بهتر از اون هم اینه که میشه یه وردپرس هم وصلش کرد یا هر سایتی که فکرشو بکنید.

---------------------

توضیحات :

آیا به امنیت تماس‌ها و مکالمات خود اهمیت می‌دهید؟!

اگر پاسختان مثبت است این برنامه به‌کار شما می‌آید! تنها کافیست هر دو طرف مکالمه این برنامه را بر روی دستگاه اندرویدی خود داشته باشند تا تمامی مکالمات شما رمز شود و هیچ کس قادر به شنود آن‌چه مکالمه می‌کنید نباشد!

همیشه برای ذخیره اطلاعات مهم داخل دیتابیس و انتقال اطلاعات مهم از رمز نگاری استفاده می شود. این کار باعث میشود که اگه اطلاعات شما دست شخص دیگری افتاد و یا موقع انتفال اطلاعات لو رفت هکر یا شخصی که اطلاعات دستش هست نتونه از اطلاعات استفاده کنه و به دردش نخوره . تو دنیا اینترنت خیلی پیش اومده که سایت های بزرگ هک شدن و دیتابیس اون ها به دست هکر ها افتاد اما چون از الگوریتم های رمزنگاری و هش استفاده شده بوده نتونستن به جز رمز های خیلی ساده که دیتابیس اون تو اینترنت هست رمز های دیگر کاربران رو بدست بیارن . برای مثال داخل وب سایت جدول کاربران باید به نحوی ذخیره شود که اگر یه موقع وب سایت هک شد یا سرور مشکل پیدا کرد و دیتابیس لو رفت مشکلی برای کاربران پیش نیاد و رمز آن ها لو نرود . برای اینکار می توان دو کار انجام داد راه اول هش کردن اطلاعات می باشد و راه دوم رمزنگاری اطلاعات . فرق بین هش و رمزنگاری این است که هش هیچگونه بازگشتی ندارد اما رمزنگاری قابل بازگشت هست . اما راه اول این هست که رمز عبور رو هش کنیم و داخل جدول بریزیم و موقع ورودی کاربر رمز عبور رو هش و با رمز هش شده داخل جدول مقایسه میکنیم تنها محدودیت این روش این هست که هش کردن هیچگونه بازگشتی ندارد . نمک یا salf یک مقدار ثابتی هست که به رمز عبور اضافه میشود تا رمز گشایی آن را برای هکر سخت کند . در تمام الگوریتم های می توان salt رو به پسورد کاربر اضافه کرد و موقع تشخیص هم باید salft اضافه شود .

تمامی موارد بالا به جز رمز های عبور به صورت کاملا دست نوشته برای پیام های ارسالی بین افراد نیز در نظر گرفته شده است این رمزگذاری ها هیچ یک آماده نیستنتد بلکه به صورت دستی و کاملا محرمانه رمزگذاری شده اند.

در نسخه فعلی این برنامه تمرکز بر روی امنیت برنامه بوده نه ظاهر یا امکانات لذا در آینده نچندان دور و به مرور زمان آمتیس چت کامل و کامل تر خواهد شد

برنامه نویس : علی رسالت

--------------------------------------

قیمت : 50 هزار تومان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اولین کسی که این رو بخره صاحب این محصول هستش؟ و مالک دیگه ای نداره؟ منظورم مالک حقیقی اش اون کسی هستش که میخره دیگه؟!

بعد برای کار کردن این نرم افزار نیاز به هاست داره؟ درسته؟

لینک به دیدگاه

سلام اولین کسی که این رو بخره صاحب این محصول هستش؟ و مالک دیگه ای نداره؟ منظورم مالک حقیقی اش اون کسی هستش که میخره دیگه؟!

بعد برای کار کردن این نرم افزار نیاز به هاست داره؟ درسته؟

این نرم افزار فروشش عمومی هستش

بله نیاز به هاست داره سی پنل

لینک به دیدگاه

این نرم افزار فروشش عمومی هستش

بله نیاز به هاست داره سی پنل

خب این نرم افزار مثلا توسط یکی که خریداری بشه میشه امتیازش تنها برای اون ثبت بشه. اگه امتیازش برای یک نفر ثبت میشه و برای یک نفر هستش بنده خریدار هستم. در همین جا ازتون میخرم تشکر!

لینک به دیدگاه

درود !

امکان شخصی سازی توسط شما هم وجود داره !؟

یعنی من میخوام هر کسی اجازه ثبت نام نداشته باشه و فقط کاربران سایت خودم، بتونن از این اپ استفاده کنن و توی سایت با هرکسی دوست هستن، همون دوستان توی اپ اندروید، در لیست دوستانشون قرار بگیرن ..

یعنی ست بشه با سایتم (سایت بزرگ یا پیچیده ای هم نیست، خصوصا در مقایسه با وردپرس !)

ممنون میشم هزینه و اطلاعات رو برام پ.خ کنید ..

لینک به دیدگاه

درود !

امکان شخصی سازی توسط شما هم وجود داره !؟

یعنی من میخوام هر کسی اجازه ثبت نام نداشته باشه و فقط کاربران سایت خودم، بتونن از این اپ استفاده کنن و توی سایت با هرکسی دوست هستن، همون دوستان توی اپ اندروید، در لیست دوستانشون قرار بگیرن ..

یعنی ست بشه با سایتم (سایت بزرگ یا پیچیده ای هم نیست، خصوصا در مقایسه با وردپرس !)

ممنون میشم هزینه و اطلاعات رو برام پ.خ کنید ..

سلام بله امکانش هست ..........

فرقی نداره چه سایتی باشه به هر حال همه ی سایت ها یه دیتابیس و یه جدول برای کاربران دارن که از یه سری گزینه های پیش فرض استفاده شدن نام کاربری آیدی پسورد ....

هزینه نصب و شخصی سازی که فرمودین پیام خصوصی شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...