رفتن به مطلب

مهم افزونه وارد کردن محصولات در فروشگاه با فرمت csv

labour

پست های پیشنهاد شده

سلام..من از افزونه wp all import استفاده می کنم..اما برای متنهای فارسی درست کار نمیکنه و یک چیزهای عجیبو غریب رو نشون میده...مشکل از فرمت csv هست یا خود پلاگین؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام..من از افزونه wp all import استفاده می کنم..اما برای متنهای فارسی درست کار نمیکنه و یک چیزهای عجیبو غریب رو نشون میده...مشکل از فرمت csv هست یا خود پلاگین؟

• درود

• آدرس رو بزارید لطفا

• و اینکه فایل زبان رو در تنظیمات روی utf-8 بزارید

لینک به دیدگاه

• درود

• آدرس رو بزارید لطفا

• و اینکه فایل زبان رو در تنظیمات روی utf-8 بزارید

فایل زبان کجاست؟اینم لینک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

فایل زبان کجاست؟اینم لینک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• شما چرا از خود درون ریزی وردپرس استفاده نمی کنید که فایل فارسی رو هم ساپورت میکنه ؟

• برای افزونه بالا برید تنظیمات افزونه و بخش ربان ببنید هس یا خیر

لینک به دیدگاه

• شما چرا از خود درون ریزی وردپرس استفاده نمی کنید که فایل فارسی رو هم ساپورت میکنه ؟

• برای افزونه بالا برید تنظیمات افزونه و بخش ربان ببنید هس یا خیر

قبلا چک کردم نداشت...من میخوام که تو فروشگام محصول وارد کنم مگه اونم میتونه همچین کاریو بکنه؟فکر کنم واسه درون ریز قالبه...درس میگم؟

لینک به دیدگاه

قبلا چک کردم نداشت...من میخوام که تو فروشگام محصول وارد کنم مگه اونم میتونه همچین کاریو بکنه؟فکر کنم واسه درون ریز قالبه...درس میگم؟

• برای فایل ها هم میتونید استفاده کنید

• WooCommerce هس فروشگاهتون ؟

لینک به دیدگاه

بله ووکامرس هست..

• خودمم از این استفاده دارم میکنم فارسی رو ساپورت میکنه

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• برای فایل بالاهم روش های مختلفی هس برای ایمپورت یا باید فایل رو زبانش رو روی utf-8 بزارید یا تنظیمات اونرو از پایگاه داده تغییر دهید

لینک به دیدگاه

• خودمم از این استفاده دارم میکنم فارسی رو ساپورت میکنه

• برای فایل بالاهم روش های مختلفی هس برای ایمپورت یا باید فایل رو زبانش رو روی utf-8 بزارید یا تنظیمات اونرو از پایگاه داده تغییر دهید

ممنون ولی اینکه دادید خروجی میگیره،من میخوام وارد کنم تو فروشگاه...importer نیاز دارم...حالا قبل از تاپیک تا الان دارم تو نت میگردم که خود فرمت متن csv رو بتونم تغییر بدم و ببینم کسی مشکل داشته باش قبلا....تو دیتابیس هم که کالیژن هر محصولو منظورتونه تغییر داد؟خوب اگر هزارتا باشه چی؟

لینک به دیدگاه

ممنون ولی اینکه دادید خروجی میگیره،من میخوام وارد کنم تو فروشگاه...importer نیاز دارم...حالا قبل از تاپیک تا الان دارم تو نت میگردم که خود فرمت متن csv رو بتونم تغییر بدم و ببینم کسی مشکل داشته باش قبلا....تو دیتابیس هم که کالیژن هر محصولو منظورتونه تغییر داد؟خوب اگر هزارتا باشه چی؟

• ببخشید جق با شماست بد متوجه عنوان شدم

• اینرو امتحان کنید

• در مورد اون موضوع هم سعی میکنم تا شب کد sql رو بهتون بدم برای فارسی سازی بی یاراد در ایمپورت / الان دسرسی ندارم

لینک به دیدگاه

• ببخشید جق با شماست بد متوجه عنوان شدم

• اینرو امتحان کنید

• در مورد اون موضوع هم سعی میکنم تا شب کد sql رو بهتون بدم برای فارسی سازی بی یاراد در ایمپورت / الان دسرسی ندارم

ممنونتون میشم اگر این لطفو بکنید

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این زیر مجموعه همون افزونه ای هست که بهتون دادم..یادم رفت بگم که برای کار کردن قبلی که بالا دادم باید اینم نصب بشه که بشه تو فروشگاه وارد کرد محصولات رو.این همونه

لینک به دیدگاه

مشکلم حل شد.....مشکل تغییر encodinge خود فایل اکسله باید ما فایل اکسل رو سیو کنیم و بعد با نوت پد بازش کنیم و encoding رو utf-8 کنیم و تمام space ها و فضاهای خالی رو با , جایگزین کنیم..البته این حرف جایگزین شونده بستگی به ورژن آفیس داره...این واسه 2013 هست و رو 2010 هم می تونه کار بکنه...

قربون همتون برم...امیدوارم کسایی که در آینده این مشکلو دارن زود به این تاپیک برسن و مشکلشون حل بشه چون خودم خیلی تو منابع فارسی و انگلیسی گشتم تا درست شد..البته یه را دیگه هم هست که نیاز به نوت پد نداره می تونین از googledoc استفاده کنین و فایل اکسلتون رو با فرمت CSV با استفاده از این سرویس گوگل ذخیره کنین....

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...