رفتن به مطلب

فیلتر شدن سایت

daymobile

پست های پیشنهاد شده

سلام تا حالا کسی سایتش فیلتر شده ؟ سایت من از 5 شنبه صبح فیلتر ساعت 12 همون رو تو ساماندهی ثبت کردم و درخواست رفع فیلتر دادم الان امروز رفتم دیدم هیچ پیام بهم ندادم و درخواست رو زده در حال بررسی یغنی چقدر طول میکشه تا بررسی کنن ؟ قبل فیلتر هیچ اخطاری هم بهمون ندادن مطلب خلافم نذاشتیم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود .

حتما موردی بوده که فیلتر شدید . یا کسی گزارش داده و یا اینکه محتوایی داشتید که خلاف قوانین بوده .

بنده به شخصه در یکی از سایت هام ، Trainer یکی از بازی ها رو قرار داده بودم که از طرف سامانه فیلترینگ اخطار اومد باید حذف کنم ! چیزی که حتی کسی فکرش رو نمی کنه !!

شما درخواست رو ثبت کنید ، سایتتون رو هم در ساماندهی ثبت کرده باشید و تاییدیه رو انجام داده باشید .

خودشون بهتون میگن چه محتوایی برخلاف قوانین بوده که پس از اینکه اون محتوا رو حذف کنید ، درخواست شما پیگیری میشه که البته 1 تا 3 روز زمان می بره .

لینک به دیدگاه

به همین زودیا/1؟؟

من 4-5 هفته طول کشید سایتم از حالت فیلتری درومد حتی تو ساماندهی م ثبت شده بود. سایت خالی بود ولی فیلتر بود. اینقد حال داد (angry)(angry)(angry)(angry)(angry)(angry)

لینک به دیدگاه

روند کاریشون تغییر کرده . انجمن توتالک (یکی از سایت هام) هم فیلتر شده بود بخاطر قرار داشتن یک ترینر بازی . چیزی که در پاسخ اولم گفتم تجربه ای بود .

لینک به دیدگاه

درود .

حتما موردی بوده که فیلتر شدید . یا کسی گزارش داده و یا اینکه محتوایی داشتید که خلاف قوانین بوده .

بنده به شخصه در یکی از سایت هام ، Trainer یکی از بازی ها رو قرار داده بودم که از طرف سامانه فیلترینگ اخطار اومد باید حذف کنم ! چیزی که حتی کسی فکرش رو نمی کنه !!

شما درخواست رو ثبت کنید ، سایتتون رو هم در ساماندهی ثبت کرده باشید و تاییدیه رو انجام داده باشید .

خودشون بهتون میگن چه محتوایی برخلاف قوانین بوده که پس از اینکه اون محتوا رو حذف کنید ، درخواست شما پیگیری میشه که البته 1 تا 3 روز زمان می بره .

من ثبت کردم تو ساماندهی بعد درخواست فیلتر دادم از 5 شنبه ساعت 12 ولی هنوز درخواست رو زده در حال بررسی

لینک به دیدگاه

بابا من یادمه سایت قران انلاین فیلتر بود

دیگه به شماها که رحم نمیکنن

• دقیقا همینطوره / یادمه 4 روزم طول کشید رفع فیلتر بشه

لینک به دیدگاه

من ثبت کردم تو ساماندهی بعد درخواست فیلتر دادم از 5 شنبه ساعت 12 ولی هنوز درخواست رو زده در حال بررسی

• ببنید شما وقتی ثبت می کنید درخواستی رو و در طول 1 هفته نتیجه ایی رو دریافت نکردید این به این دلیل هس که شما دوست عزیز اون مورد که مربوط به فیلتر شما شده رو رفع نکرده ایید

• و البته در نظر بگیرید که شما میتونید حتی به پلیس فتا شهرستان خودتون هم برید , در تبریز این امکان وجود داره , البته اگر سایت شما در چارچوب قوانین باشه

• و در اخر

• سعی کنید اگر آپلودسنتر دارید محفی کنید و حالت غیرفعال برای مهمان رو نگارش کنید

• این ها بر حسب تجربه برای رفع 10 وب سایت گروه از فیلتر در طول این 12 سال برای بنده هس

• موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

فیلترینگ ارتباطی به پلیس فتا نداره ! برای هر فیلترینگ پرونده تشکیل میشه در سازمان ساماندهی و بررسی مصادیق مجرمانه! کد فیلترینگ که در عنوان سایتتون درج شده رو اعلام بفرمائید! همچنین اگر قبل از فیلترینگ در ساماندهی عضو نشده باشید این روند طولانی تر از حد معمول خواهد بود!! اگر حداکثر طی 10 روز آینده وضعیت بررسی ادامه داشت در ساعات اداری با شماره 38582314 - 021 تماس بگیرید و مشکلتون رو مطرح کنید!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

من اولین هفته ای که تازه شروع کرده بودم به وب مستری یک وبلاگ آشپزی داشتم فیلتر شدscream قیدشو زدمhappycry

لینک به دیدگاه

سایتتون توسط همیاران سامانه گزارش شده !! اگر طی 10 روز مشکل برطرف نشد با شماره مذکور تماس بگیرید!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...