رفتن به مطلب

مهم طراحی رایگان سایت با وردپرس

mohammadabdollahi

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی

امروز میخوام با 20 اسکریپت در کار های راگانشون همکاری و یک همکاری با سایت تهران هاست داشته باشم

بنده قراره روزی 10 عدد سایت وردپرس رو به صورت رایگان برای این فرام درست کنم که برای این کار شما باید یک دامنه و یک سایت فقط داشته باشین که میتونید از تهران هاست که باید از لینک پایین تهیه نمایید

توجه: این کار در صورتی رایگان میباشد که هاست تهیه شده از تهران هاست و لینک پایین باشه و در غیر این صورت با هزینه اندک میباشد.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

خوب برای سفارش رایگان طراحی سایت هاست و دامنه مورد نیاز خود را تهیه نموده و با ایمیل پایین در تماس یاشین.

email: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

چه نوع سایت هایی طراحی میشه؟

در حال حاضر:

1- فرشگاهی

2- دانلودی

3- شرکتی

4- تبلیغاتی

هرکسی پشتیبانی در خصوص وردپرس بخواد ایمیل بده

*اگر کسی قالب اختصاصی میخواد طراحی میشه و اگر قالبی که در سایتی میباشد میخواد بخره و بگه که براشون با همون قالب طراحی کنیم و یا اگر کسی هاست داره طراحی سایت وردپرس رو با 20 هزار تومان انجام میدیم

* ما از برای طراحی سایت یا از قالب خریده شده توسط شما یا از قالب رایگان استفاده میکنیم

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر از شما اما برادر من به نظر شما این یک ایده تبلیغاتی نیست؟؟؟یا اصلا چرا منت میزارید که حتما باید از هاست شما تهیه بشه در صورتی که ادمین های بیست اسکریپت و حتی خود من هم این کارو رایگان انجام میدیم بازم مرسی. من تویه پستم دامنه و هاست رایگان گذاشتم هرکی خواست هم میتونه استفاده کنه .

لینک به دیدگاه

• تبلیغات در انجمن ممنوع هست
  • و اگر نیازی به نصب وردپرس باشه
  • مدیران حاضر در 20 اسکریپت نصب خواهند کرد
  • [uSER=1613] جهت اطلاع شما @Yazdan[/uSER]

لینک به دیدگاه

با سلام

با تشکر از شما اما برادر من به نظر شما این یک ایده تبلیغاتی نیست؟؟؟یا اصلا چرا منت میزارید که حتما باید از هاست شما تهیه بشه در صورتی که ادمین های بیست اسکریپت و حتی خود من هم این کارو رایگان انجام میدیم بازم مرسی. من تویه پستم دامنه و هاست رایگان گذاشتم هرکی خواست هم میتونه استفاده کنه .

چند نکته مهم است که من از بازاریابی سایت تهران هاست استفاده میکنم و این که از تهران هاست استفاده میکنم اینه که سرعتش خوبه و بعد هم هیچ شرکتی برای کسی به طور رایگان طراحی کنه

لینک به دیدگاه

چرا اتفاقا ی شرکت به نام بیست اسکریپت وجود داره که رایگان نصب و تهیه میکنه اگه پست آیناز خانومو خونده باشید میفهمید ++

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی نصب اسکریپت های پیش افتاده از وظایف تیم پشتیبانی هر گروه هاستینگی هستش ! در صورتی که اکانت بازاریابی دارین میتونید محصولتون رو در بخش بازارچه معرفی کنید!! تهران هاست معتبر هستش اما در صورتی که مدیریت هاستینگ مذکور نیستید . بیست اسکریپت هیچ گونه تاییدی نمیکنه دریافت دسترسی رو!!

با تشکر عزیزان!

موفق و پاینده باشید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...