رفتن به مطلب

مهم تغییر در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یک قالب دارم

آما حالا میخام توی ی سری از قسمتاش تغییر ایجاد کنم و

در واقع میخام ی بخشی رو ک مخصوص چیز دیگه ای هستش رو تغییر بدم مخصوص رستوران و کافی شاپ کنم

امام قالبش بسیار پیچیده هستش و من تخصص کافی رو ندارم میتونید قالبو ببینید و کمکم کنید

rv7.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان من یک قالب دارم

آما حالا میخام توی ی سری از قسمتاش تغییر ایجاد کنم و

در واقع میخام ی بخشی رو ک مخصوص چیز دیگه ای هستش رو تغییر بدم مخصوص رستوران و کافی شاپ کنم

امام قالبش بسیار پیچیده هستش و من تخصص کافی رو ندارم میتونید قالبو ببینید و کمکم کنید

rv7.ir

• درود

• تغییراتی رو که میخوائید رو قید کنید

لینک به دیدگاه

• درود

• تغییراتی رو که میخوائید رو قید کنید

مثله صفحه زیر رو نگاه کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این بخش مخصوص رستوران و کافی شاپ نیست اما من میخام ازش به عنوان رستوران ها و کافی شاپ ها استفاده کنم برای همین دکمه رزو اضافه هستش و من میخام حذفش کنم

لینک به دیدگاه

• خب بهترین راه تعویض دسته بندی هس
  • البته در پنل تنظیمات قالب هم میتونید تیک رزرو کردن رو غیر فعال کنید

• Like 1
لینک به دیدگاه

• خب بهترین راه تعویض دسته بندی هس

• البته در پنل تنظیمات قالب هم میتونید تیک رزرو کردن رو غیر فعال کنید

قالب به صورت دسته بندی نیست

توی قالب در اصل این بخش ب نام خدمات بوده هستش ولی چون چیزایی داره مانند گذاشتن تصویر نقشه و امثال اینااااا میخاستم از این استفاده کنم همچنین چجایی برای تیک رزو نداره

لینک به دیدگاه

قالب به صورت دسته بندی نیست

توی قالب در اصل این بخش ب نام خدمات بوده هستش ولی چون چیزایی داره مانند گذاشتن تصویر نقشه و امثال اینااااا میخاستم از این استفاده کنم همچنین چجایی برای تیک رزو نداره

• پس بصورت دستی در دایرکتری هس

• در قالب single.php کد زیر رو پیدا و پاک کنید که مربوط به اون رزرو هس

• اول از همه بک آپی از قالب داشه باشین

• class="btn btn-primary btn-lg"

• Like 2
لینک به دیدگاه

• پس بصورت دستی در دایرکتری هس

• در قالب single.php کد زیر رو پیدا و پاک کنید که مربوط به اون رزرو هس

• اول از همه بک آپی از قالب داشه باشین

• class="btn btn-primary btn-lg"

توی فایل singel.php فقط کدهای زیر هستش

<?php/*** @package WordPress* @subpackage Traveler* @since 1.0** Single blog** Created by ShineTheme**/get_header();?>   <div class="container">       <h1 class="page-title"><?php the_title()?></h1>       <div class="row">           <?php $sidebar_pos=apply_filters('st_blog_sidebar','right');           if($sidebar_pos=="left"){               get_sidebar('blog');           }           ?>           <div class="<?php echo apply_filters('st_blog_sidebar','right')=='no'?'col-sm-12':'col-sm-9'; ?>">               <?php               while(have_posts()){                   the_post();                   get_template_part('content-single');                   if ( comments_open() || '0' != get_comments_number() ) :                       comments_template();                   endif;               }?>           </div>           <?php           if($sidebar_pos=="right"){               get_sidebar('blog');           }           ?>       </div>   </div><?phpget_footer();

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...