رفتن به مطلب

مشکل درخواست قالب سایت شیراز دیزاین

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی دوستان بیست اسکریپت همون طور که از عنوان مشخصه بنده قالب سایت شیرزا دیزان رو میخواستم که آدرس سایتش:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

هستش .میخواستم ببینم قالب جایی میفروشن؟ اگه میفروشن قیمتش چه قدر هستش؟ اگه کسی داره در اختیازرم میزاره؟ با تشکر!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی دوستان بیست اسکریپت همون طور که از عنوان مشخصه بنده قالب سایت شیرزا دیزان رو میخواستم که آدرس سایتش:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

هستش .میخواستم ببینم قالب جایی میفروشن؟ اگه میفروشن قیمتش چه قدر هستش؟ اگه کسی داره در اختیازرم میزاره؟ با تشکر!

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

اگر دقت کنید این نیستش و کمی تفاوت هایی ایجاد شده . من دقیقا خود اون قالب رو میخوام اگه کسی در دسترش هست خانم آیناز من همون رو لازم دارم دقیقا همون رو میخوام اگه باستون مقدور هستش همون رو باسه ی من جورش کنید با تشکر!

لینک به دیدگاه

اگر دقت کنید این نیستش و کمی تفاوت هایی ایجاد شده . من دقیقا خود اون قالب رو میخوام اگه کسی در دسترش هست خانم آیناز من همون رو لازم دارم دقیقا همون رو میخوام اگه باستون مقدور هستش همون رو باسه ی من جورش کنید با تشکر!

• اون نسخه ی شیراز دیزاین هنوز آپدیت نشده و اونی که در دسرس بود رو خدمتتون دادم

• بازم از مدیران کسی داشت برتون میزاره

• موفق باشی

لینک به دیدگاه

ممنون . اگه بتونید چنین کاری باسه ی من بکنید یک دنبا ممنونت میشم. با تشکر!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...