رفتن به مطلب

دیباگ وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

داخل wp-config سایتم ، تابع debug وردپرس رو true می کنم ، بعد که سایت رو رفرش می کنم ، سایت بالا نمیاد!!

قبلش کلاً سایت بالا میومد ، تا دوباره false می کنم ، سایت بالا میاد ، افزونه خاصی اینطورش می کنه؟

مشکلی پیش نمیاره؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• همانطور که میدانید DEBUG برای عیب یابی وردپرس که از فایل wp-config.php مورد استفاده قرار میگیره هس
  • خب اگر شما با true کردن مشکلی مشاهده میکنی ابیتدا تمامیه افزونه هات رو غیرفعال کن و سپس این کد رو بزار تو wp-config.php

// Enable WP_DEBUG modedefine('WP_DEBUG', true);// Enable Debug logging to the /wp-content/debug.log filedefine(‘WP_DEBUG_LOG’, true);// Disable display of errors and warningsdefine(‘WP_DEBUG_DISPLAY’, false);@ini_set(‘display_errors’,0);// Use dev versions of core JS and CSS files (only needed if you are modifying these core files)define(‘SCRIPT_DEBUG’, true);

• نتیجه رو اعلام کنید

• Like 2
لینک به دیدگاه

ممنون ، امتحان می کنم اما قبلش باید بک آپ بگیرم ، چون افزونه ها زیاد هستش و برخی افزونه ها تنظیماتشون از بین میره

با تشکر

لینک به دیدگاه

ممنون ، امتحان می کنم اما قبلش باید بک آپ بگیرم ، چون افزونه ها زیاد هستش و برخی افزونه ها تنظیماتشون از بین میره

با تشکر

• بله حتما بک آپ بگیرید همیشه و این پست رو هم مشاهده کنید

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...