رفتن به مطلب

قالب ویانا

YoNeS

پست های پیشنهاد شده

با سلام من از سایتتون یک قالب برای whmcs دانلود کردم دو تا بهم قالب داده ینی دو پوشس این دوتا چین ؟؟ کدومش اصلیه میشه بهم آموزششو بدید؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سلام
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• یکی برای قالب مدیریت هس یکی هم کاربری بسته به نیاز خودتون استفاده نمائید

• Like 1
لینک به دیدگاه

من هرچی قالب واسه ورژن 6.1 whm میگردم هیچ جا نیست حتی نسخه فارسی شده قالب پیشفرضشم به whm نمیخوره میشه نسخشو آورد پایین یا قالب های حرفه ای برای این نسخرو دارید همه قالب های 20 اسکریپتو دان کردم هیچ کدوم نخرد.

لینک به دیدگاه

من هرچی قالب واسه ورژن 6.1 whm میگردم هیچ جا نیست حتی نسخه فارسی شده قالب پیشفرضشم به whm نمیخوره میشه نسخشو آورد پایین یا قالب های حرفه ای برای این نسخرو دارید همه قالب های 20 اسکریپتو دان کردم هیچ کدوم نخرد.

• ورژن 6.1 whm جدیدا آپدیت شده به این دلیل هس که قالب هاش موجود نیس ولی قالب های دیگر هم نباید مشکلی داشته باشند

• اینرو امتحان کنید

لینک به دیدگاه

• ولی سعی کنید در ورژن جدید از قالب خود ورژن استفاده کنید تا مشکلاتی نداشته باشید + بسته ی امنیتی که دیروز منتشر شده رو هم آپدیت کنید

• Like 1
لینک به دیدگاه

• ولی سعی کنید در ورژن جدید از قالب خود ورژن استفاده کنید تا مشکلاتی نداشته باشید + بسته ی امنیتی که دیروز منتشر شده رو هم آپدیت کنید

میگم دیگه حتی نسخه فارسی اینو پشتیبانی نمیکنه

لینک به دیدگاه

میگم دیگه حتی نسخه فارسی اینو پشتیبانی نمیکنه

• مگه دیروز بنده و آقا یزدان نصب و تحوبل شما ندادیم ؟ دستکاری کرده ائید احتمالا و ctrl+f5 بزنید یه بار

• آدرس؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

آقا یزدان ی قالب دیگه زده بودند زیاد خوشم نیومد الان سایتمو نگاه کنید فقط صفحه سفید میاد وقتی اینو نصب میکنم

novinvp.ir

لینک به دیدگاه

آقا یزدان ی قالب دیگه زده بودند زیاد خوشم نیومد الان سایتمو نگاه کنید فقط صفحه سفید میاد وقتی اینو نصب میکنم

novinvp.ir

• سایت شما بی مشکل باز میشه دوست عزیز

• اینم صفحه ی انالیز سایتتون

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 4 ماه پیش ...

• ورژن 6.1 whm جدیدا آپدیت شده به این دلیل هس که قالب هاش موجود نیس ولی قالب های دیگر هم نباید مشکلی داشته باشند

• اینرو امتحان کنید

سلام فایل head.tpl من در قالب ویانا خالیه . میشه لطف کنین قالب را به ایمیل من ارسال کنین خیلی ممنونم میشم.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

شاید اونی که شما داشته باشین سالم باشه چون مال من که فقط صفحه ورودش میاد رفتم دیدم خالی بود...

لینک به دیدگاه

سلام فایل head.tpl من در قالب ویانا خالیه . میشه لطف کنین قالب را به ایمیل من ارسال کنین خیلی ممنونم میشم.

شاید اونی که شما داشته باشین سالم باشه چون مال من که فقط صفحه ورودش میاد رفتم دیدم خالی بود...

شما باید قالب قسمت سفارشات هم درون هاست خود او بود کنید در قسمت مربوطه تا بعد از هنگام وارد شدن سفید نیاد !

• Like 1
لینک به دیدگاه

• سلام

• همینجا براتون میزاریم

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 8 ماه پیش ...

سلام

دو پوشه یکیش قالب، یکی هم کارت خرید یا پنل ادمین.

قالب سالم برای whmcs با هزینه میخواین پ.خ در خدمتم

لینک به دیدگاه

سلام

دو پوشه یکیش قالب، یکی هم کارت خرید یا پنل ادمین.

قالب سالم برای whmcs با هزینه میخواین پ.خ در خدمتم

سلام

با نصب قالب های whmcs آشنا هستم، هر دو پوشه را آپلود کردم، صفحه لاگین بخش کاربری بالا میاد وبعد از ورود صفحه سفید میاد

قالب سالم ویانا را دارید؟

لینک به دیدگاه

سلام

با نصب قالب های whmcs آشنا هستم، هر دو پوشه را آپلود کردم، صفحه لاگین بخش کاربری بالا میاد وبعد از ورود صفحه سفید میاد

مشگل از قالب.

اینو دارم

لینک به دیدگاه

سلام

• درود

• اگر صفحه ی سفید میده به شمآ مربوط میشه همخونی نبودن قالب یا ورژن whmcs شما

• چند مورد دارم بنده ام خواستید خصوصی کنید تقدیم شما شه دمو

لینک به دیدگاه

مشگل از قالب.

اینو دارم

خیلی شبیه قالب eno هست

لینک به دیدگاه

• درود

• اگر صفحه ی سفید میده به شمآ مربوط میشه همخونی نبودن قالب یا ورژن whmcs شما

• چند مورد دارم بنده ام خواستید خصوصی کنید تقدیم شما شه دمو

نه داداش مشکل از ورژن نبود، مشکل این بود که بعضی از فایل های قالب که توسط بیست اسکریپت منتشر شده موجود نیست، دستکاری شده در واقع

همچنین قالب علاوه بر دو فایل ارائه شده یک پوشه جاوا مجزا نیز داره که توی include قرار میگرفت

حالا نمیدونم دوستان بیست اسکریپت عمدا قالب رو ناقص منتشر کردن یا اینکه کلا ناقص دستشون رسیده

از طریق یکی از دوستان فایل های ناقص برام ارسال شد و الان قالب بدون مشکل بالا میاد

لینک به دیدگاه

نه داداش مشکل از ورژن نبود، مشکل این بود که بعضی از فایل های قالب که توسط بیست اسکریپت منتشر شده موجود نیست، دستکاری شده در واقع

همچنین قالب علاوه بر دو فایل ارائه شده یک پوشه جاوا مجزا نیز داره که توی include قرار میگرفت

حالا نمیدونم دوستان بیست اسکریپت عمدا قالب رو ناقص منتشر کردن یا اینکه کلا ناقص دستشون رسیده

از طریق یکی از دوستان فایل های ناقص برام ارسال شد و الان قالب بدون مشکل بالا میاد

داداش نیست teeth

خیلی شبیه قالب eno هست

نه اونی که شما میگی نیست

خلاصه خواستین خصوصی در خدمتم

لینک به دیدگاه

• خب بله میتونه به ناقص بودن قالب هم برگرده این موضوع ولی در حالت کلی مربوط به ورزن WH شما و قالب هم میشه این موضوع ( در مورد ناقص بودن و فهمیدن این موضوع هم خیر بیست اسکریپت ناقص چیزی رو دستکاری نمیکنه احتمالا پوسته ناقص بوده ) موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

با سلام وقت بخیر

این لینک سایت من

فارسی ساز و قالب ویانا برای این ورژن هست ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، alexi گفته است :

با سلام وقت بخیر

این لینک سایت من

فارسی ساز و قالب ویانا برای این ورژن هست ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام و درود ، پیشنهاد میکنم به سایت زیر :

مراجعه کنید مشکل تون بر طرف میشه.

با احترام.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...