رفتن به مطلب

مشکل افزونه روولیشن اسلایدر 4.5.6

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه روولیشن اسلایدر رو از اول کار روی سایتم نصب کردم ، نمی دونم حالا چی شده که تا آخر فعالش می کنم ، چند تا از قابلیت های سایت هم از بین میره!!!!!!!

قابلیت هایی که اصلاً مربوط به روولیشن اسلایدر نمیشه!!

ورژن افزونه هم 4.5.6 هست

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

افزونه روولیشن اسلایدر رو از اول کار روی سایتم نصب کردم ، نمی دونم حالا چی شده که تا آخر فعالش می کنم ، چند تا از قابلیت های سایت هم از بین میره!!!!!!!

قابلیت هایی که اصلاً مربوط به روولیشن اسلایدر نمیشه!!

ورژن افزونه هم 4.5.6 هست

ممنون

درود

ادرس وب سایت خودتون رو مرحمت بفرمائید ؟؟

از این پلاگین استفاده کرده اید ؟؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

پ.ن //// کدوم قابلیت های وب سایت شما می پره ؟؟؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

سیستم سایت که وردپرس هست

افزونه هم از همین جا دانلود کردم ، و از اول شروع کار وب سایتم نصبش کردم ، الآن که رفتم غیر فعالش کردم ، چند تا از قابلیت های سایت هم که مربوط به قالب سایت بود از کار افتاد!!! وقتی فعالش می کنم افزونه رو دوباره سایت به حالت قبل بر می گرده (یعنی خوب میشه مثل اولش)

مشکل بعدی هم اینه که افزونه SB Welcome Email Editor رو هم از اول نصب کردم ، وبه هیچ صورت هم غیر فعال نمیشه :|

حتی از داخل هاست هم پاک کردم ، اما متاًسفانه هنوز وجود داره

.................................................................................

احتمالات :

وردپرس به ورژن جدید برورز نیست ، ممکنه به خاطر همین باشه!!

افزونه جت بک نصب کردم ، و شاید تنظیماتش رو به هم ریختم که البته کار خاصی نکردم!!

افزونه های دیگه موجب چنین خطایی شدند!!

با تشکر

لینک به دیدگاه

سیستم سایت که وردپرس هست

افزونه هم از همین جا دانلود کردم ، و از اول شروع کار وب سایتم نصبش کردم ، الآن که رفتم غیر فعالش کردم ، چند تا از قابلیت های سایت هم که مربوط به قالب سایت بود از کار افتاد!!! وقتی فعالش می کنم افزونه رو دوباره سایت به حالت قبل بر می گرده (یعنی خوب میشه مثل اولش)

مشکل بعدی هم اینه که افزونه SB Welcome Email Editor رو هم از اول نصب کردم ، وبه هیچ صورت هم غیر فعال نمیشه :|

حتی از داخل هاست هم پاک کردم ، اما متاًسفانه هنوز وجود داره

.................................................................................

احتمالات :

وردپرس به ورژن جدید برورز نیست ، ممکنه به خاطر همین باشه!!

افزونه جت بک نصب کردم ، و شاید تنظیماتش رو به هم ریختم که البته کار خاصی نکردم!!

افزونه های دیگه موجب چنین خطایی شدند!!

با تشکر

افزونه هایی که غیرفعال نمی شن یا پاک نمی شن شما میتونید از هاست و بخش پلاگین ها اقدام به حذف کنید و یا بهترینش این هست از بخش phpadmin تیبل های مربوطه رو پاکسازی کنید

سپس

حتما ریپیر کنید دیتابیس خودتون رو

بقول خودتون که صد البته باید همیشه افزونه ها و وردئپرس رو بروزرسانی کنید

لینک به دیدگاه

سیستم اسکریپتتون چیه؟؟وردپرسه؟

نسخه وردپرستون چنده ؟؟؟؟

این نوع پیام دادنتون به نظر خودتون اسپم نیست ؟! دیگر پست هاتونم دیدم . دقت کنید ..

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...