رفتن به مطلب

مهم ایجاد سایت تخفیف گروهی

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر میخوام یه سایت تخفیف گروهی مثل نت برگ درست کنم خواستم بدونم میشه توی وکامرس دو نوع دسته بندی تعریف کرد یکی بر اساس شهر ها یکی هم بر اساس محصولات ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

اگر بر پایه وردپرس و تابع های اون درست کردید راحت دتر میشه در کامروس درستش کرد اگر برپایه ی زبان دیگری هس که باید قید کنید چک شه

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام ممنون آره من با وردپرس توی لوکال تکمیلش کردم فقط خواستم بدونم میشه مثلا اول بزنیم شهرستان فلان بعد محصولات توی اون شهرستان بیاد هم محصولات توی کل ایران

لینک به دیدگاه

سلام ممنون آره من با وردپرس توی لوکال تکمیلش کردم فقط خواستم بدونم میشه مثلا اول بزنیم شهرستان فلان بعد محصولات توی اون شهرستان بیاد هم محصولات توی کل ایران

بله با وردپرس شدنی هست و مشکل خواصی نداره با وکامرس میشه درستش کرد

• Like 1
لینک به دیدگاه

درود

افزونه مذکور جهت انجام این هدف با ووکامرس!

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

موفق باشید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

ممنونم از شما دوستان خودشه الان نصب کردم مشکل نداره امیدوارم سالم و سر حال باشید

راجع به دسته بندی هم گرفتم چی کار کنم باید یه دسته مادر به اسم شهر ها درست کنم بعد محصولات توی اون شهرو یه قسمت هم توی فروشگاه بزارم برای کلیه محصولات . بازم ممنون

• Like 2
لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم از افزونه های رایگان filter by tag استفاده کنید...

با این مدل افزونه ها انواع فیلدها رو دارید و تگ های مختلف رو با هم دسته بندی میکنید تا به صورت منوی کشویی یا رادیویی باشند یا حتی حالت چند انتخابی مشابه بخش جستجوی دیجی کالا

البته با خصیصه های ووکامرس هم خیلی خوب میشه فیلترهای ارتباطی ساخت مثلا بین شهر و قیمت حالت and باشه و بین چندین دسته حالت or رو پیاده کرد

اما در کل یه اسکریپت اختصاصی بر اساس فریم ورک .net یه چیز دیگه است...

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...