رفتن به مطلب

سوالات زنفور

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز . میخواستم در مورد موارد زیر راهنماییم کنید . تشکر

1 - افزونه آخرین ارسال های زنفور رو نصب کردم . میخوام سبکی که بیست اسکریپت داره برای آخرین ارسال های انجمن من هم ثابت بمونه ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. )

ینی میخوام از اون حالت دیفالت دربیارم و به این صورت دربیارم تا زیباتر نشون داده شه

2-چطور میتونم تمامی انجمن و گروه هایی که ایجاد کردم بصورت همگی ویرایش کنم تنظیمات و دسترسیشون رو؟

افزونه " چه کسانی از این تایپ بازدید کرده اند " رو نصب کردم و برای اینکه نشون داده شه باید گزینشو برای همه انجمن ها فعال کنم . حالا میشه تمامی انجمن ها رو یه جا ویرایش کرد یا نه

3-افزونه برترین ارسال کننده های روز / هفته / ماه رو نصب کرده ام . میخوام برای هر یک از این فیلترها ( روز ماه سال ) فقط 6 رو نشون بده..فک کنم افزونه 10 12 نفر رو نشون میده...چیکار کنم مثه بیست اسکریپت فقط 4 5 نفر رو نشون بده؟

4-من یه گروه کاربری ایجاد میکنم مثلا کاربران مهمان / ثبت نام نشده ها ، بعد توی دسترسی این گروه مشاهده لینک ها رو غیرفعال میکنم.با یه مرورگر دیگه وارد انجمن میشم ولی باز لینک های دانلود نشون داده میشه.مشکل چیه؟

5-سوالات بعدی اگر بود این تایپک رو به روز میکنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود به شما

1 - افزونه آخرین ارسال های زنفور رو نصب کردم . میخوام سبکی که بیست اسکریپت داره برای آخرین ارسال های انجمن من هم ثابت بمونه ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. )

در داخل کدهای سی اس اس اون فایل قرار دهید اینرو

<iframe src="http://forum.site.com/last.php" scrolling=no border=0 width=100% height=350px></iframe>

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

2-چطور میتونم تمامی انجمن و گروه هایی که ایجاد کردم بصورت همگی ویرایش کنم تنظیمات و دسترسیشون رو؟

افزونه " چه کسانی از این تایپ بازدید کرده اند " رو نصب کردم و برای اینکه نشون داده شه باید گزینشو برای همه انجمن ها فعال کنم . حالا میشه تمامی انجمن ها رو یه جا ویرایش کرد یا نه

این قابلیت در وی بیلتین هس و زنیفور ندارد تا جایی که من میدونم فقط باید اگر کلی بخواهید ویرایش کنید باید برید Php my admin هاست خودتون و از تیبل گروه ها درستش کنید

3-افزونه برترین ارسال کننده های روز / هفته / ماه رو نصب کرده ام . میخوام برای هر یک از این فیلترها ( روز ماه سال ) فقط 6 رو نشون بده..فک کنم افزونه 10 12 نفر رو نشون میده...چیکار کنم مثه بیست اسکریپت فقط 4 5 نفر رو نشون بده؟

نسخه ی بهینه شده اش رو نصب بفرمائید و از فیلدهای کاربری به تنظیماتش برید

4-من یه گروه کاربری ایجاد میکنم مثلا کاربران مهمان / ثبت نام نشده ها ، بعد توی دسترسی این گروه مشاهده لینک ها رو غیرفعال میکنم.با یه مرورگر دیگه وارد انجمن میشم ولی باز لینک های دانلود نشون داده میشه.مشکل چیه؟

و در اخر شما بایست این پلاگین رو نصب و فعالسازی کنید و و برید به تنظیمات فایلش و فارسی سازی لغات کنید

طریقه نصب ::

پوشه cobra رو کپی به library تو هاست

.......................

همین

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...