رفتن به مطلب

ویژه **** نوستالژی ( خاطرات) اسکریپت ها ****

Yazdan

پست های پیشنهاد شده

درود

همه ما از نسخه های اولیه اسکریپت ها خاطره داریم !! شاید اونموقعی که این نسخه های اولیه منتشر شدن خیلی برامون عجیب بود امکاناتشون ! امکاناتی که حالا خیلی ساده فقط با دیدنشون کمی میخندیم!! در این تاپیک با همکاری دوستان از این خاطرات یادی میکنیم !

وردپرس 0.7.0 و 0.7.1

دوستان اولین نسخه های رسمی وردپرس رو شاید خیلیا یادشون باشه سال 2003

لوگوی وردپرس های اولیه

6f15-wordpress11.png

پنل مدیریت وردپرس های 2003

07de-wordpress-071-620x385.jpg

دوستان روند پیشرفت وردپرس رو میتونید در لینک زیر و همچنین ویکی پدیا ببینید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

منتظر خاطرات دوستان هستیم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده یادمه اولین بار که رفته بودم تو کار هاست و اسکریپت و اینا، اولین بار یه هاست رایگان از servicefars, گرفتم بعد هم نمیدونستم که میتونم زیپ اپلود کنم و رو هاست استخراج کنم، اومدم وردپرس رو رو کامپیوتر خودم استخراج کردم و با ftp تمام فایل ها رو اپلود کردم ( فکر کنید هزاران فایل رو ) کلی ازم نت رفت، یادمه تا مدت زیادی برای همه اسکریپت ها همین کارو میکردم!

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

یادش بخیر قبل از اینکه وارد حوزه اسکرپیت بشم سایت های قدیمی رو بررسی می کردم و از اسکریپت هاشون استفاده می کردم و بدون استثنا اسکرپتا مشکل داشتن و کلا بعد از تست 5 دقیقه ای اون فایل حذف می کردم و همیشه به این فکربودم کاش می شد مرجعی باشه که بتوان در زمینه اسکریپت روی آن نیز حساب کرد آن ارزو اکنون بیست اسکریپت است !

لینک به دیدگاه

من اون موقع هم باهاش حال نمی کردم همش دنبال چیزایی غیر از وردپرس بودم ولی با این حال دمشون گرم

لینک به دیدگاه

نمی دونم جاشه یا نه ولی یادش بخیر

روزهایی که بودیم 20 اسکریپت .... داشتم پست ها رو میدیدم پست دوم خودم رو که به تاریخ ‏Jul 14, 2014 برمیگرده رو دیدم ....................... چه روزایی بووودش

با ویبولتین بود 20 اسکریپت و منم ارشد بودم exhaustedexhaustedexhausted

لینک به دیدگاه

به به چه خاطراتی !!

بعضی خاطرات قابلیت تکرار دارند!!

بنده هم جوونیای voltag رو یادم میاد که از عکس دزدی از envato شروع کرد و حالا مدیر کل شده !! teeth شاید زبونش باز شد!

لینک به دیدگاه

به به چه خاطراتی !!

بعضی خاطرات قابلیت تکرار دارند!!

بنده هم جوونیای voltag رو یادم میاد که از عکس دزدی از envato شروع کرد و حالا مدیر کل شده !! teeth شاید زبونش باز شد!

بله خدایی برخی خاطره ها زیبا هستند و یاداور ...... از دست این آقا میلاد

لینک به دیدگاه

یادش بخیر قبل از اینکه وارد حوزه اسکرپیت بشم سایت های قدیمی رو بررسی می کردم و از اسکریپت هاشون استفاده می کردم و بدون استثنا اسکرپتا مشکل داشتن و کلا بعد از تست 5 دقیقه ای اون فایل حذف می کردم و همیشه به این فکربودم کاش می شد مرجعی باشه که بتوان در زمینه اسکریپت روی آن نیز حساب کرد آن ارزو اکنون بیست اسکریپت است !

اون جمله آخرتون تکراریه ها !! البته ببخشید اینو میگم ... آخه اون جمله پایانی رو حداقل تو 7 سایت دیدم

لینک به دیدگاه

آرزوی مشترک پیش میاد آقا مهدی ! آرزو برجوانان عیب نیست عدم تلاش برای تحقق نیافتنش عیبه!

مثلا voltag دوست داشت رئیس envato باشه الان خودش شده envato laugh فکر کنم envato محصولاتش رو از ایشون میگیره!

لینک به دیدگاه

یزدان teethteethteeth همه گفتن بزا مام بگیم . اقا مام نوجون بودیم یبار دست چپمون مچ دست چپ شیکست خلاصه درد داشت teethteethteethteethteeth چیه خاطره خودمه دلم میخواد اینجوری باشهhappycryhappycryhappycryhappycryhappycryhappycryhappycryhappycryhappycryhappycry

لینک به دیدگاه

یه انجمن دارن الان برای شما سوگواری میکنن!! چه زندگی سختی داشتین!! قالب های داخل هارد شما بیشتره یا سرور envato ؟

لینک به دیدگاه

یزدان teethteethteeth همه گفتن بزا مام بگیم . اقا مام نوجون بودیم یبار دست چپمون مچ دست چپ شیکست خلاصه درد داشت teethteethteethteethteeth چیه خاطره خودمه دلم میخواد اینجوری باشهhappycryhappycryhappycryhappycryhappycryhappycryhappycryhappycryhappycryhappycry

هه هو

لینک به دیدگاه

یه انجمن دارن الان برای شما سوگواری میکنن!! چه زندگی سختی داشتین!! قالب های داخل هارد شما بیشتره یا سرور envato ؟

نزدیک 2 گیگ قالب تو سیستمه teeth

لینک به دیدگاه

ماشالا !

نزدیک 3-- گیگ ابزار دارم! teeth

Vbulltien 1 رو یادتون هست!!؟ ( من که آخرین نسخشم یادم نیست)

این دمو رو چک کنید :

لینک به دیدگاه

این شما و اینم بیست اسکریپت

لوگوlaughlaughlaughlaughlaugh

18ab-logo.png

و قبلناااااااا

18ab-1.jpg

و بعدش

18ab-2.jpg

و حالا

(clap)(clap)(clap)(clap)

لینک به دیدگاه

این شما و اینم بیست اسکریپت

لوگوlaughlaughlaughlaughlaugh

18ab-logo.png

(clap)(clap)(clap)(clap)

• خدایی بیست اسکریپت دنیای زیبایی واسه خوودش بوده و تا الانم هس . آقا فرهنگ مرسی نوستالژی زیبایی بود

لینک به دیدگاه

20 امتیاز فرهنگ جان !!

عکس میلاد روی هدر بود قبلا wink2

این هم کودکی phpbb

0a04-phpbb1.png

لینک به دیدگاه

کودکی دروپال

185c-drupal.png

smf حاصل خیانت تعدادی از مهندسین پروژه انجمن ساز YaBB هستش !! هر دو انجمن ساز همچنان فعال هستند! یه جورایی مثل جداشدن بعضی از مهندسین پروژه های مشابه که حاصل دو انجمن ساز vb و ipb شدن!!!

تصویری از کودکیش ندارم پیدا کنم براتون ارسال میکنم . اما خاطره جالبی از آسیب پذیری امنیتی خاصی که چند سال پیش داشت و براحتی با تعویض کوکی ها دسترسی مدیریت میداد هست. اینکه اولین شل اختصاصی بنده روی این سیستم تست شده !!

لینک به دیدگاه

سلام

یادمه سال 84 بود که با دنیای وب آشنا شدم

البته اونم فقط چت توی چت روم یاهو مسنجر

باوجود اینکه کلی کار داشتم ولی بیشتر وقتم توی چت گذشتcry(crazy)teeth

تا اینکه یک سال بعد برای شرکتم که تازه تاسیس کرده بودم به فکر یه سایت افتادم mwah

با قلبی پر از اشتیاق رفتم سراغ طراحان سایتninja

وقتی قیمت ها رو دیدم مخم سوت کشید، حقوق کارگر ماهیانه 180 هزار تومان بود برای یه سایت قیمت های میلیونی دادندmoney

آقا سرتون رو به درد میارم من خودم عمران خوندم ولی به پیشنهاد یکی از دوستانم که آخرش کلاهمو برداشت و رفت و چندمیلیون ازم برد گوش دادم

دوست عزیز و کلاهبردارم به من گفت به جای هزینه میلیونی خودم برم برنامه نویسی یاد بگیرم و برای شرکتم سایت بسازم

خب اولش رفتم وبلاگی ساختم تو سایت epage.ir

یادش بخیر خیلی ساده و خفن بودexhausted

منم با اشتیاقی فراوان سراغ برنامه نویسی رفتم و طی یک سال و نیم زحمت php یاد گرفتم

الانم دارم برنامه نویسی میکنم و البته سایت هایی که طراحی میکنم با جوملاست

راستش الان همین طراحی سایت شده شغل اصلی و حسابی پول پارو میکنمmoneymoneymoneyteeth

خدا بیامرز دوست کلاهبردارم یه نون خوبی گذاشت توی کاسم

آخه کارهای عمرانی میگن پول داره ولی به خدا کار کردیم و پولمون رو نمیدنmad

راستش خواستم خاطره ای بگم که چطور شد منم قاطی دنیای وب شدم

مهدی جان سال 85 پولمو بلند کردی ولی یه کاری کردی به نون و نوایی برسم، پولی که ازم بلند کردی از شیر مادرت حلالتر،حالا هم اگه متن رو میخونی نترس و برگرد پیش خونوادت چون بخشیدمتhappycryhappycryhappycry

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...