رفتن به مطلب

ویژه **** نوستالژی ( خاطرات) اسکریپت ها ****

Yazdan

پست های پیشنهاد شده

آها !!

چون سال 85 بنده فعالیت دیگه ای داشتم !! teeth انجمن های دوستان هم نشستن دنبال این چیزا میگردن گفتم خدایی نکرده سوء تفاهمی پیش نیاد باز بازار گرم بشه!!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آها !!

چون سال 85 بنده فعالیت دیگه ای داشتم !! teeth انجمن های دوستان هم نشستن دنبال این چیزا میگردن گفتم خدایی نکرده سوء تفاهمی پیش نیاد باز بازار گرم بشه!!

مهدی همون دوست خوبم بود که حالمون رو گرفت و رفت و اون قسمت آخر خاطره رو به شوخی نوشتم که اگر متن رو میخونی نترس بیا چون بخشیدمت

اون بنده خدا فکر نکنم حتی بدونه اسکریپت چی هست و اصلا سایت چیه

لینک به دیدگاه

laugh تا باشه از این کلاه برداری ها !!! خداوند بیشترشون کنه!

نوستالژی بسیار زیبایی بود ممنون از انتشار

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
این شما و اینم بیست اسکریپت

لوگوlaughlaughlaughlaughlaugh

18ab-logo.png

و قبلناااااااا

18ab-1.jpg

و بعدش

18ab-2.jpg

و حالا

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

(clap)(clap)(clap)(clap)

بسیار عالی چقدر خوبه یاد گذشته کردیم / از شما واقعا ممنونم

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
مجمدجان دوران جوونی هم خوشتیپ تشریف داشتینا!!!

تازه کجاشو دیدی / قالب جدید انشالله از خجالت همه شما عزیزان در میایم

لینک به دیدگاه

تازه کجاشو دیدی / قالب جدید انشالله از خجالت همه شما عزیزان در میایم

• آقای صابریان من عاشق قالب ورژن دو هسم بخدا هر روز خدا خدا میکنم بزاریدش واسه دانلووود خیلی دوسش دارم

• و چیزی که 20 اسکریپت باعث شده من شخصه خودم عاشقشم فرم و سبک پوسته هاشه راحت و بی دردسر هس

• و منتظر قالب ورژن 3 هستیم

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

• آقای صابریان من عاشق قالب ورژن دو هسم بخدا هر روز خدا خدا میکنم بزاریدش واسه دانلووود خیلی دوسش دارم

• و چیزی که 20 اسکریپت باعث شده من شخصه خودم عاشقشم فرم و سبک پوسته هاشه راحت و بی دردسر هس

• و منتظر قالب ورژن 3 هستیم

ممنون / قطعا ورژن جدید رو باز بیشتر از ورژن حال حاظر دوست خواهید داشت

لینک به دیدگاه

ینی می خواهید رایگان قرار بدین ؟!! کلی پول دادین آی وحید (confused)(confused)(confused)(confused)

• بله بله آقا فرهنگ قالب شماره 1 رو رایگان گذاشتن قول دادن اینم بزارند بیست اسکریپته دیگه . عیدی میزارن

لینک به دیدگاه

teeth نوستالژی خاصی ندارم اما اولین پوسته ای که از وردپرس خریدم سون مگ بود از سایت شهر وردپرس teeth با کلی کار بدون نسخه دمو ، عین دمو درش اوردم خیلی حال داد لامصبwtf بعدشم دادم ب یکی دوستان و الانم ک همونطور ک میدونید تو کل ایران پخش شده teethteethteethteethteethteeth قالب خوبی بودinlove

لینک به دیدگاه

teeth نوستالژی خاصی ندارم اما اولین پوسته ای که از وردپرس خریدم سون مگ بود از سایت شهر وردپرس teeth با کلی کار بدون نسخه دمو ، عین دمو درش اوردم خیلی حال داد لامصبwtf بعدشم دادم ب یکی دوستان و الانم ک همونطور ک میدونید تو کل ایران پخش شده teethteethteethteethteethteeth قالب خوبی بودinlove

از همون دوران کودکی شما تو کار نال و پخش و ... بودی پس!! teeth

ینی می خواهید رایگان قرار بدین ؟!! کلی پول دادین آی وحید (confused)(confused)(confused)(confused)

بیست اسکریپت تابحال تصمیم استفاده تجاری نداشته و تمامی محصولات رو رایگان ارائه میکنه !! تصمیم چگونگی انتشار پس از طراحی قالب جدید مشخص میشه!! اما طبق معمول احتمالا هدیه ای از بیست اسکریپت به تمامی عزیزان خواهد بود!!

با تشکر فراوان از دوستان

لینک به دیدگاه

سلام .خیلی بخش جالبیه

من خودم اولین بار هاست رایگان گرفته بودم ، یادمه خیلی گیج و گنگ بود برام راه اندازی یک سایت به خصوص وصل کردنش به دیتابیس و بالاآوردنش !

یادمه از وردپرس 3.9 به بعد کار من با سایت نویسی جدی شد .

قبلس وردپرس 3.7 رو کار کرده بودم یعنی میتونم بگم حالم از پوسته مدیریتش به هم میخورد خیلی خیلی خشک بود به خصوص اینکه پوسته اش روشن بود .

اما رفته رفته هرچی وردپرس را اپدیت کردم عاشق کار کردن باهاش شدم

الان هم که با افتحار نسخه 4.4.2 در دسترسه و بنده اپدیت کردم و واقعا راضیم .

===========================

یادمه تو اون هاست رایگانه فک میکردم اول و آخر دنیا همین یه هاسته . میخواستم کلی امکانات بزارم تو سایت شبکه اجتماعی - سیستم اپلود و . . . . یادمه انقدر اسکریگت بالا اوردم یوهاستینگ سایتمو بست !

تجربه کار با خیلی از اسکریپ های مدیریت محتوا را داشتم ولی به شیرینی وردپرس نبوده .

لینک به دیدگاه

نسخه های قبل برمیگرده به دوران اوج جوملا

نسخه های قبلی رو میتونید دریافت و بررسی کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...

اولین بار با سی فایو باهاش اشنا شدم وردپرس عالللیییییه :Dمخصوصا سایت 20 اسکریپت

لینک به دیدگاه

خدایی وقتی یادم میفته که  سورس های داخل dvd رو برای اولین بار دیده بودم و وحشت کرده بودم از خنده روده بر میشم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...