رفتن به مطلب

روت گوشی

mahdi4026

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

من اندروید گوشیم 4.4 هست ، روتش کردم....حالا اندروید 5.1.1 براش اومده........میخوام از داخل خود گوشی به اون ورژن ارتقا بدم....

آیا با این کار روت گوشی از بین میرن؟ینی دیگه با اندروید 5.1.1 ، گوشی روت شده نمیشه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

آپدیت شرکتی برای گوشیتون اومده یا کاستوم رام؟

اگر update شرکتی هستش ابتدا unroot وسپس روت کنید و پس از پایان کار مجددا root کنید. با بروزرسانی مشکلی پیش نمیاد!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود

آپدیت شرکتی برای گوشیتون اومده یا کاستوم رام؟

اگر update شرکتی هستش ابتدا unroot وسپس روت کنید و پس از پایان کار مجددا root کنید. با بروزرسانی مشکلی پیش نمیاد!

موفق باشید.

الان سونی برای زد اولترا اندروید 5.1.1 داده...اندروید گوشیم هم تا دیروز همین بود.....ولی چون اندروید 5 روت نمیشد مجبور شدم اندروید 4.4 روش بندازم.....حالا الان گوشیم روت شده است.....الان میخام از طریق همین نوتیفیکشن که خطای ارتقای اندروید میاره گوشیم رو ارتقا بدم...میخاستم بدون با ارتقا دادن گوشی باز روت میمونه یا نه...باتشکر

لینک به دیدگاه

اگر روی کرنل stock باشید بله روت میمونه اما اگر کرنل تغییر کنه unroot خواهد شد. نگران نباشید در صورت unroot سونی با 5.1.1 روت میشه بدون دردسر!

لینک به دیدگاه

اگر روی کرنل stock باشید بله روت میمونه اما اگر کرنل تغییر کنه unroot خواهد شد. نگران نباشید در صورت unroot سونی با 5.1.1 روت میشه بدون دردسر!

اگر روی کرنل stock باشید بله روت میمونه اما اگر کرنل تغییر کنه unroot خواهد شد :

ببخشید این قسمت رو متوجه نشدم.....الان چطوری بدونم رو کرنل هستم؟

گوشیم سونی زد اولترا هست.....با هر نرم افزاری بگید امتحان کردم ( اندروید 5.1.1 ) ولی روت نشد....به دو موبایل فروشی هم بردم نتونستن روت کنن....

لطفا کمکم کنید.....آخه ظاهر 4.4 خیلی بلده و از طریفی دوست دارم گوشیم هم روت باشه هم آپدیت

لینک به دیدگاه

نرم افزار kingo root بدون نیاز به باز کردن بوت لودر روت میکنه گوشیتون رو !! قبل از بروزرسانی جهت اطمینان backup تهیه کنید! تا درصورت عدم رضایت بتونید برگردید به حالت فعلی!

اگر رام رسمی سونی روی گوشیتون هست دارای کرنل stock هستید . از داخل تنظیمات هم میتونید ببینید!

اگر هم نیازی به بروزرسانی نمیبینید از لانچرهای نسخه 5 استفاده کنید!

لینک به دیدگاه

نرم افزار kingo root بدون نیاز به باز کردن بوت لودر روت میکنه گوشیتون رو !! قبل از بروزرسانی جهت اطمینان backup تهیه کنید! تا درصورت عدم رضایت بتونید برگردید به حالت فعلی!

اگر رام رسمی سونی روی گوشیتون هست دارای کرنل stock هستید . از داخل تنظیمات هم میتونید ببینید!

اگر هم نیازی به بروزرسانی نمیبینید از لانچرهای نسخه 5 استفاده کنید!

اتفاقا از نرم افزارهای king root و iroot استفاده کردم...روی اندروید 5.1.1 جواب نمیده......الان هم 4.4 رو زدم و با iroot زیر 2 دقیقه روت شد.....سوالم اینه الان گوشیمو به 5.1.1 ارتقا بدم گوشی روت شده میمونه؟

قبلا 4.4 داشتم و از خود گوشی به 5.1.1 ارتقا دادم اون زمان گوشی روت نبود..برای همین میپرسم.....الان که روت شده هست اگه ارتقا بدم به 5.1.1 ، چند درصد امید هست باز روت شده هست؟

لینک به دیدگاه

معمولا که روت شده باقی میمونه! باز هم جهت اطمینان کامل با دوستان ایران Xperia مطرح کنید!

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• 4 ماه پیش ...

سلام دوستان من نرم افزار kingrootرو نصب کردم بعد از طریق گوشی یه پیغام اومد برام که این فایل میتواند خطر افرین باشد منم پاک کردم بعد الان به این فایل نیاز دارم الان که میخوام نصب کنم پیغام نصب مسدود شد رو میده باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

باسلام ببخشید من گوشیم HUAWEI G630 U10هستش بعد من نرم افزار های کمی رو ی گوشیم دارم حتی تو تنظیمات هم که میرم حافظه خالی هست اما وقتی میخوام چیزی نصب کنم پیغام فضا کم است میاد باید چیکار کنم؟؟

لینک به دیدگاه

• این اموزش رو طی کنین برای رفع این مشکلتون
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

دوستانی که از کینگو روت برای روت کردن دستگاه هایشان استفاده کردن تیک آپدیت خودکار رو وردارن چون در آپدیت بعدی یک کرم میفرسته که با هر بار اتصال به نت مخاطبینتون رو زیپ میکنه و بصورت فایلهای 102 کیلوبایتی ارسال میکنه تا تغییراتی رو احساس نکنید

یه روز که خارج از شهر بودم دیدم در حال ارسال فایل با سرعت 2 کیلوبایت هست مچشو گرفتمohno

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من مشکلی که دارم اینه کینگ روت نصبه بعد وقتی گوشی رو به شارژ میزنم صفه قفل رو از بین میبره و تا وقتی خودم صفحه رو خاموش نکنم خاموش نمیشه راهی هست این گزینه رو غیر فعال کنم؟

لینک به دیدگاه

بله تو همون صفحه قفل سه گزینه هست ایکن تنظیمات داره روش، روش کلیک کنید بعد disable کنید دقیق گزینشو نمیدونم بنویسم برات ولی راهش همینه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...