رفتن به مطلب

مشکل چگونه در اسکریپت whmcs در هنگام ثبت نام کاربر ، فیلد اضافه کنیم؟

gholamreza-alipoor

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید دارم خدمت دوستان ، چگونه میشه در هنگام ثبت نام کاربر در اسکریپت whmcs یک فیلد اضافه کنیم؟ مثلا نحوه ی اضافه کردن نحوه ی آشنایی شما با سایت؟چگونه میشه چنین فیلد هایی رو ایجاد کرد تا کاربر در هنگام ثبت نام اون رو وارد کنه؟!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر این موارد در قسمت مدیریت سایتتون نیست میتونید اضافه کنیدش. برای مثال:

<label for="txt_introduction"><span>نحوه آشنایی با سایت</span></label>   <input type="text" name="txt_introduction" id="txt_introduction" autocomplete="off" autofocus form="frm_sign_up">

این دو مورد رو به فرم ثبت نام اضافه کنید. حالا باید در صفحه سمت سرور مثل php این اطلاعات رو بگیرید در پایگاه داده ذخیره کنید.

<?php$servername = "localhost";$username = "username";$password = "password";$dbname = "myDB";$txt_introduction=$_POST['txt_introduction'];// Create connection$conn = new mysqli($servername, $username, $password, $dbname);// Check connectionif ($conn->connect_error) {   die("Connection failed: " . $conn->connect_error);}$sql = "INSERT INTO MyGuests (firstname, lastname, email,introduction)VALUES ('John', 'Doe', 'john@example.com',\"$txt_introduction=$_POST['txt_introduction'];\")";if ($conn->query($sql) === TRUE) {   echo "New record created successfully";} else {   echo "Error: " . $sql . "<br>" . $conn->error;}$conn->close();?>

حالا در صفحه نمایش، اون رو نمایش بدید:

<?php$servername = "localhost";$username = "username";$password = "password";$dbname = "myDB";// Create connection$conn = new mysqli($servername, $username, $password, $dbname);// Check connectionif ($conn->connect_error) {   die("Connection failed: " . $conn->connect_error);}$sql = "SELECT id, firstname, lastname, introduction FROM MyGuests";$result = $conn->query($sql);if ($result->num_rows > 0) {   // output data of each row   while($row = $result->fetch_assoc()) {       echo "id: " . $row["id"]. " - Name: " . $row["firstname"]. " " . $row["lastname"]. "<br>";   }} else {   echo "0 results";}$conn->close();?>

لینک به دیدگاه

از طریق خود مدیریت سایت نمیشه؟ whmcs همچین امکانی رو نداره؟ من شنیدم که چنین امکانی رو داره

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید دارم خدمت دوستان ، چگونه میشه در هنگام ثبت نام کاربر در اسکریپت whmcs یک فیلد اضافه کنیم؟ مثلا نحوه ی اضافه کردن نحوه ی آشنایی شما با سایت؟چگونه میشه چنین فیلد هایی رو ایجاد کرد تا کاربر در هنگام ثبت نام اون رو وارد کنه؟!

با ایمیل بنده در ارتباط باشید انجام بشه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

از طریق خود مدیریت سایت نمیشه؟ whmcs همچین امکانی رو نداره؟ من شنیدم که چنین امکانی رو داره

من با این اسکریپت تا به حال کار نکردم، اما هر کاری با کمی برنامه نویسی قابل اجراست.

در ضمن م ن در منابع انگلیسی نتونستم همچین چیزی رو پیدا کنم.

گویا اون دوستمون هم آماده همکاری هست:

با ایمیل بنده در ارتباط باشید انجام بشه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

درود

از طریق پنل هم براحتی قابل انجام هستش!

مطالعه بفرمائید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 2 سال پیش...
در در 2 بهمن 1394 در 17:23، gholamreza-alipoor گفته است :

با سلام خدمت شما کاربر عزیز

از قسمت تنظیمات -> فیلد های مشتری دلخواه 

فیلد جدید بسازید

لینک به دیدگاه

در در 4 تیر 1397 در 22:13، Saeedshanaqi گفته است :

با سلام خدمت شما کاربر عزیز

از قسمت تنظیمات -> فیلد های مشتری دلخواه 

فیلد جدید بسازید

سلام اگه به تاریخ نگاه میکردید ، متوجه میشدید  ، تایپیک مربوط به 3 سال پیش هستش .

در هر حال ممنون از راهنمایی تون.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...