رفتن به مطلب

امکانات مورد انتظار شما از یک اسکریپت اپلود فایل

پست های پیشنهاد شده

سلام میکنم خدمت کاربران گرامی بیست اسکریپت،

بنده مدتی هست که در حال ساخت اسکریپتی به نام RedUp هستم. این اسکریپت قراره با استفاده از Bootstrap و Font Awesome و Jquery و برخی از چارچوب های جاوا اسکربپت کد نویسی بشه و در خال حاضر در مرحله کدنویسی هسته هستم. این موضوع را نوشتم تا از شما یک نظرخواهی داشته باشم که شما چه انتظاراتی از یک اسکریپت آپلود فایل دارید. بنده به معنای واقعی کلمه به مظرات شما نیازمندم تا یک اسکریپت بسیار عالی رو اجرایی کنم. همچنین پیشنهاد هایی که از کاربران قبول شده در همین پست نوشته میشه. چه انتظاراتی در پنل مدیریت دارید، ظاهر و فریم ورک ها، امکانات پنل کاربر و ...

هر ایده ای دارید لطفا مطرح کنید، هر چند به نظرتون مسخره بیاد ولی ممکنه من گسترش بدمش و یه ایده عالی به دست بیاد.

دوستان منتظرتون هستم و قطعا به زودی پیش نمایشی از آپلود سنتر رو براتون قرار میدم...

نسخه پیشنمایش 1 منتشر شد: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

پیشنهاد یک: امکان اپلود فایل های حجیم به همراه درصد و امکان مکث و ادامه اپلود در هنگام ارسال رو داشته باشه توسط: Aliresalat

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 : امکان اپلود فایل های حجیم به همراه درصد و امکان مکث و ادامه اپلود در هنگام ارسال رو داشته باشه

• Like 1
لینک به دیدگاه

1 : امکان اپلود فایل های حجیم به همراه درصد و امکان مکث و ادامه اپلود در هنگام ارسال رو داشته باشه

پیشنهاد خیلی خوبی بود،

فکر میکنم بتونم با استفاده از چارچوب لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این کار رو انجام بدم.

به شدت از شما متشکرم جناب رسالت...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...