رفتن به مطلب

مشکل مشکل ایندکس نشدن مطالب

bikas

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یه سایت زدم-با اینکه کلی مطلب داره و دو ماه میگذره ولی مطالب ایندکس نمیشن-چرا؟

gemsong  . ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در درجه اول اگر شما از Wordpress استفاده میکنید، ممکن وبلاگتوت رو غیرقابل index کرده باشید.

همچنین این مشکل میتونه از فایل robots.txt شما باشه که به موتور های جستجو اجازه ایندکس صفحات رو نمیده.

لینک به دیدگاه

درود

خب شما عنوان سایتتون رو چیزی گذاشتین که رایج هست و بسیاری از وب سایت های با سابقه چندین ساله و پربازدید دارن ازش استفاده میکنن!!

دانلود آهنگ جدید

؟؟؟

مطالبتون بدرستی ایندکس میشن و مشکلی نیست.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود

خب شما عنوان سایتتون رو چیزی گذاشتین که رایج هست و بسیاری از وب سایت های با سابقه چندین ساله و پربازدید دارن ازش استفاده میکنن!!

دانلود آهنگ جدید

؟؟؟

مطالبتون بدرستی ایندکس میشن و مشکلی نیست.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

موفق باشید.

اخه مشکل اینجاست با 600 تا صفحه مطلب-همش 550 تا ایندکس دارم

راستش من مشاوره از کسی نگرفتم-فکر میکردم عنوان سایت اون باشه بازدید بیشر میشه

لینک به دیدگاه

اخه مشکل اینجاست با 600 تا صفحه مطلب-همش 550 تا ایندکس دارم

راستش من مشاوره از کسی نگرفتم-فکر میکردم عنوان سایت اون باشه بازدید بیشر میشه

وقتی شما پستی رو‌منتشر میکنید که همون موقع ایندکس نمیشه! یه مدتی طول میکشه تا ربات گوگل صفحه شما رو هم خزش کنه. همیشﻫ تعداد صفحات ایندکس شده از تعداد کل صفحات بیشتره. حالا این صفحاتی که هنوز ایندکس نشدن تا هفته دیگه مثلا ایندکس میشن و هفته دیگه باز پست عای جدیدتون در لیست نیست!

البته سایت هایی هستن که میتونن وقتی که سایت میزنید یا یک وست رو ارسال میکنید همون موقع به موتور های جستجو معرفی کننشون که البته پیشنهاد میکنم از نمونه های فارسی استفاده نکنید که به دروغ بهتون میگن ثبت کردند.

لینک به دیدگاه

شما تو 2.5 ماه 600 صفحه مطلب گذاشتین:||||

عزیز سایتتون نوپاست. یکم وایسین

____

چجوری و از کجا کپی زدی؟؟!!!

لینک به دیدگاه

اسم اصلی سایتتون رو برای عنوان قرار بدین و افزونه Yoast رو نصب و تنظیم بفرمائید.

همچنین اینجور آبشار پست به ضرر سایت خواهد بود ! چرا ؟ برای مثال سایت شما در ماه اول 500 پست داشته که در ماه دوم به 100 کاهش یافته این یک امتیاز کاملا منفی در رتبه محسوب میشه !! برای ارسال پست زمانبندی مشخص و پیشرفتی داشته باشید.

بسیار عالی خواهد بود.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

اگر از all in one استفاده میکنید نیازی نیست yoast رو نصب کنید !! فقط پست هاتون رو طی بازه های زمانی مشخص ارسال کنید همچنین از عنوان های مناسب استفاده بفرمائید !! سایتتون پس از چند ماه در صورت تداوم به نتایج بالاتری خواهد رسید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...