رفتن به مطلب

اسکریپت آپلود فایل BasicUploader

پست های پیشنهاد شده

دوستان، به عنوان یک اسکریپت آپلود سنتر سبک، سریع و بدون نیاز به پایگاه داده تصمیم گرفتم اسکریپت BasicUploader رو براتون آماده کنم.

من یکسری بهینه سازی ها روش انجام دادم تا حجمش کم تر شه و minify تر شه.

ویژگی ها:

• بدون نیاز به پایگاه داده
  • بسیار سبک و ساده
  • قابلیت آپلود فایل ها به صورت همزمان
  • قابلیت تغییر نام فایل ها به نامی یکتا برای جلوگیری از تداخل نام فایل ها
  • قابلیت جلوگیری از آپلود فایل های با حجم زیاد یا پسوند های خاص ( مثل PHP و HTML )

خوب میتونید اسکریپت رو از آدرس های زیر دریافت کنید:

-- لینک ها تصحیح شدند. --

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. | لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. | لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

بدون کوتاه کننده لینک: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

با تشکر از انتشار این اپلودر

لطفا در صورت نیاز به استفاده از کوتاه کننده لینک از کوتاه کننده 20url مربوط به بیست اسکریپت استفاده بفرمائید . هر چند نیازی به کوتاه سازی نیست! با تشکر ( بصورت پست جهت رعایت عموم بیان شد)

موفق و پاینده باشید.

لینک به دیدگاه

لینک های کوتاه شده ی Google خرابه !

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. – this goo.gl shortlink has been disabled. It was found to be violating our Terms of Service. Click لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. and لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. for more information about our terms and policies respectively.

لینک به دیدگاه

ای بابا این که درست بود اول

فردا انشالله لینک ها رو ترمیم میکنم دوباره.

با تشکر از گزارشتون

لینک به دیدگاه

این اسکریپت فارسی سازی هم هستش؟ اگه در مورد مطلبی که انتشار دادید یک عکس از صفحه های اصلی یا چندین عکس متعدد از جاهای مختلف میزاشتید بهرت بود یا اینکه قابلیت ثبت نام کاربر داره ؟ پنل مدیریت و...؟!

لینک به دیدگاه

این اسکریپت فارسی سازی هم هستش؟ اگه در مورد مطلبی که انتشار دادید یک عکس از صفحه های اصلی یا چندین عکس متعدد از جاهای مختلف میزاشتید بهرت بود یا اینکه قابلیت ثبت نام کاربر داره ؟ پنل مدیریت و...؟!

-- لینک ها تصحیح شدند. --

خیر فارسی نیست، قابلیت ثبت نام و پنل مدیریت هم نداره. اما بنده در حال ساخت یک اسکریپت آپلودسنتر به صورت اختصاصی از روی این اسکریپت هستم که تمامی امکانات مذکوره را داراست. ( در حد کلیفا )

فعلا دسترسی به هاست خودم ندارم تا دمو بگذارم. اگر شد بعدا این کار را خواهم کرد.

• Like 1
لینک به دیدگاه

نسخه فارسی سازی شده منتشر شد.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این نسخه بهینه سازی شده است. پرونده به HTML5 تبدیل شده و فونت بی کودک اضافه شده و پیام ها نیز ترجمه شده اند.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...