رفتن به مطلب

مشکل قالب پارس مدیا

پست های پیشنهاد شده

سلام من نسخه دو فالب پارس مدیاز یکی از بچه های همین جا گرفتم فقط گفتش که همه مشکلاتش رفع شده اما یه مشکل داره اونم اینه وقتی روی یه دسته مثلا دسته موزیک کلیک میکنم یه صفحه بدون فایل میاره صفحه خالی در صورتی که باید تمام نوشته های مبحث موزیکو بیاره کسی بلده چیکار کنم درست شه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من نسخه دو فالب پارس مدیاز یکی از بچه های همین جا گرفتم فقط گفتش که همه مشکلاتش رفع شده اما یه مشکل داره اونم اینه وقتی روی یه دسته مثلا دسته موزیک کلیک میکنم یه صفحه بدون فایل میاره صفحه خالی در صورتی که باید تمام نوشته های مبحث موزیکو بیاره کسی بلده چیکار کنم درست شه

این یک مشکل نیست.

قالب به گونه ای طراحی شده که هنگام کلیک روی گروهی مثلا موزیک یک ای دی را اجرا کند، مثلا #tab-one

برای حل این مشکل نیاز به کمی کد زدن دارید.

شمت باید href دسته بندی ها رو به یک صفحه سمت سرور با پسوندی مثلا php متصل کنید و در اونجا مطالب موزد نظرتون رو در قالب مناسب از جداول پایگاه داده با استفاده از sql دریافت و نمایش دهید.

به هر حال این قالب قابلیت امجام کارهایی که شما گفتید رو نداره

یا باید براش کد بزنید یا باید اونو عوض کنید.

لینک به دیدگاه

این یک مشکل نیست.

قالب به گونه ای طراحی شده که هنگام کلیک روی گروهی مثلا موزیک یک ای دی را اجرا کند، مثلا #tab-one

برای حل این مشکل نیاز به کمی کد زدن دارید.

شمت باید href دسته بندی ها رو به یک صفحه سمت سرور با پسوندی مثلا php متصل کنید و در اونجا مطالب موزد نظرتون رو در قالب مناسب از جداول پایگاه داده با استفاده از sql دریافت و نمایش دهید.

به هر حال این قالب قابلیت امجام کارهایی که شما گفتید رو نداره

یا باید براش کد بزنید یا باید اونو عوض کنید.

اینطور که میگید نیست خودم فهمیدم فقط کافی بود کد فایل ایندکس رو جایگزین فایل دسته بندی کنم همین ولی بازم ممنون ازتون

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...