رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

خستنه باشید همگی

من قالب تهران فیلم رو از سایت دانلود کردم و نصب کردم رو سایتم

حالا ی چندتا مشکل برام پیش اومده

اول اینکه این قالب باکس دانلود داره ولی نمیشه ازش استفاده کرد میخواستم بدونم چجوری میشه

دوم اینکه تو قالب پایین هدر ی اسلایدره که نوشته فیلم های جدید و اصولا باید جدید ترین پست هایی که میزارم رو اونجا قرار بده

من این دو مشگل رو دارم

کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اینم ادرس سایت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود از باکس دانلود توسط زمینه های دلخواه باید استفاده بفرمائید.

زمینه های دلخواه :

• ژانر : jr
  • IMDB : imdb
  • فرمت : fm
  • تاریخ انتشار : te
  • کیفیت : kt
  • مدت زمان : mz
  • حجم فایل : hf
  • کشور : kr
  • توضیحات : tt

لینک به دیدگاه

دوستان زحمت کش داخل !!! اومدن همین قالبو با یکم دستکاری و شاید بهبود با نام دیگه میفروشن در اادرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. گفتم شاید هدف و کارتون جدی باشه اینو تهیه کنید . در خصوص مشکلتون . باکس دانلود مشکلش چیه ؟ زمینه هارو یاد خراب وارد میکنید یا مشکل در کد نویس زمینه هاست . مشکل دومم شاید نیازه ID اون دسته رو به اون اسلایدر بدی تا نشون بده

لینک به دیدگاه

دوستان زحمت کش داخل !!! اومدن همین قالبو با یکم دستکاری و شاید بهبود با نام دیگه میفروشن در اادرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. گفتم شاید هدف و کارتون جدی باشه اینو تهیه کنید . در خصوص مشکلتون . باکس دانلود مشکلش چیه ؟ زمینه هارو یاد خراب وارد میکنید یا مشکل در کد نویس زمینه هاست . مشکل دومم شاید نیازه ID اون دسته رو به اون اسلایدر بدی تا نشون بده

ای دی پست های جدید داریم ؟ تو این قالب میدونید چیه ؟

لینک به دیدگاه

درود از باکس دانلود توسط زمینه های دلخواه باید استفاده بفرمائید.

زمینه های دلخواه :

• ژانر : jr

• IMDB : imdb

• فرمت : fm

• تاریخ انتشار : te

• کیفیت : kt

• مدت زمان : mz

• حجم فایل : hf

• کشور : kr

• توضیحات : tt

اینارو که میدونم خودم انجامم دادم کارم میکنه مشکلم چیزه دگ اس خوب مطالعه نکردید

لینک به دیدگاه

خوب دیگه <?php if(have_posts()): query_posts('cat=63&showposts=5'); while(have_posts()): the_post(); ?> این دو رنگ ملاک هستن . ابتدا از طریق این ادرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این افزونه رو بگیرید و فعال کنید که به شما این امکانو میده ایدی مربوط به بخش های مختلف رو ببینید و بعد ایدی دسته مورد نظرتو تو بخش قرمز رنگ بزار مثلا ایدی دسته مورد نظرت اگر 6 بود بزار . و بعد تعداد پست هایی ک میخوای نشون داده بشه رو هم تو کادر ابی وارد کن همون 5 یا 6 استاندارد هستن .

• Like 1
لینک به دیدگاه

خوب دیگه <?php if(have_posts()): query_posts('cat=63&showposts=5'); while(have_posts()): the_post(); ?> این دو رنگ ملاک هستن . ابتدا از طریق این ادرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این افزونه رو بگیرید و فعال کنید که به شما این امکانو میده ایدی مربوط به بخش های مختلف رو ببینید و بعد ایدی دسته مورد نظرتو تو بخش قرمز رنگ بزار مثلا ایدی دسته مورد نظرت اگر 6 بود بزار . و بعد تعداد پست هایی ک میخوای نشون داده بشه رو هم تو کادر ابی وارد کن همون 5 یا 6 استاندارد هستن .

ممنونم از لطفت جفتشم با کمک شما حل شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...