رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

به نام خدا

+++ انجمن ساز EsoTalk به طور کامل فارسی سازی شد. +++

+++ ترجمه کاملا اختصاصی و انتشار برای اولین بار در بیست اسکریپت +++

ایسوتاک چیست؟

ایسوتاک یک نرم افزار (اسکریپت) تولید تالار های گفتگو اینترنتی است که با استفاده از PHP و MySQL نوشته شده است. این اسکریپت برتری هایی نسبت به سایر سیستم های مدیریت گفتگو دارد. برخی از این ویژگی ها:

• سریع: ایسوتاک به صورتی معماری شده است که کمترین فشار را به سرور وارد کند و صفحات را به سرعت بارگیری کند.
  • ساده: ایسوتاک به گونه ای طراحی شده است که آسان برای استفاده، سریع و کاربر پسند باشد.
  • قدرتمند: در کمال سادگی، ایسوتاک دارای پلاگین ها و پوسته های فراوان است که به آن نهایت قدرت را میبخشد.

ایسوتاک توسط Toby Zerner نوشته شده است.

--------------------------------------------------

بنده به تازگی اسکریپت ایسوتاک رو ترجمه و راست چین و با فارسی کاملا هماهنگ کردم.

در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. میتونید جزئیات کامل ترجمه رو مشاهده کنید.

فایل زبان به همراه تمامی افزونه ها ترجمه شده، پوسته راست به چپ شده و فونت های BKoodak و Lato اضافه شده اند. به زودی سرور دمو هم معرفی خواهد گشت.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ( پوشه تغییرات یافته و نیازمند استخراج در پوشه اصلی )

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ( بدون نیاز به انجام هیچگونه کاری )

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

+++ اولین قالب فارسی سازی شده برای EsoTalk ، اختصاصی +++

جدیدترین قالب های فارسی سازی شده توسط بنده را در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دنبال کنید.

قالب DarkOrange: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. | لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سایر قالب ها هم در همین پست افزوده خواهند شد.

لینک به دیدگاه

متشکر زحمت کشیدید براش ، ولی امروز تست زدم بعضی جاهاش مشکل داشت ، فکر کنم متوجه نشدین ...

کجاهاش مشکل داشت؟ اگر میشه بگید یه امتحانی کنم و اگر شد تعمیرش کنم

یه مدت هم هست نت ندارم هر سه چهار روز یه بار میتونم بیام!

انشالله امروز جواب بدین ۴ روز دیگه جواب میگیرین!

اخرین باری هم که خواستم این امجمن ساز رو تو انجمن getpunbb بزارم متاسفانه سایت مشکل داشت و index رو بارگیری میکرد

خوب حالا بعد از رفع مشکلات احتمالی ارائه اش میکنم، الان هم دارم Luna رو ترجمه میکنم...

• Like 1
لینک به دیدگاه

vdw_untitled-1.jpg

تو تصویر بالا یک قسمتش UTF نیست ... بعد موقع نصب صفحه راه اندازی هم اول روی زبان اصلی میاد و باید از پروفایل فارسی رو انتخاب کنی

بقیش مشکل نداره

فقط خودم باهاش مشکل دارم . تو دل برو نیست

• Like 1
لینک به دیدگاه

vdw_untitled-1.jpg

تو تصویر بالا یک قسمتش UTF نیست ... بعد موقع نصب صفحه راه اندازی هم اول روی زبان اصلی میاد و باید از پروفایل فارسی رو انتخاب کنی

بقیش مشکل نداره

فقط خودم باهاش مشکل دارم . تو دل برو نیست

خوب به نظر میاد هر دو مشکل رو خودم ازشون اطلاع داشتم.

مشکل UTF-8 رو من یک بار سعی کردم با meta charset که در index,php ضمیمه کردم مشکل رو حل کنم که نشد و الان در حال تلاش برای انجام این کار با جاوا اسکریپت هستم.

در ضمن تلاش زیادی کردم که زبان پیشفرض رو فارسی کنم که نشد و احتمالا یه تیکت تو انجمن پشتیبانی بدم و کمک بکنم.

فکر کنم مشکل شما در مورد فونت های نه چندان جالب انگلیسی هست که من درستش میکنم.

لینک به دیدگاه

لینک زیر رو ببین جواب یکی از مشکلات رو داده ؛ شاید مشکل دوم هم حل بشه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ضمنا ً برای شمسی سازی هم اقدامی کردی ؟؟

لینک به دیدگاه

لینک زیر رو ببین جواب یکی از مشکلات رو داده ؛ شاید مشکل دوم هم حل بشه

ضمنا ً برای شمسی سازی هم اقدامی کردی ؟؟

اون لینکی که دادید فکر میکنم داره درباره شمسی سازی صحبت میکنه درسته؟

در حال حاضر در حال شمسی سازی اسکریپت با استفاده از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هستم و امیدوارم به زودی تمامی مشکلات موجود رو حل و نسخه کامل رو در انجمن های دیگه به اشتراک بگذارم.

لینک به دیدگاه

مشکل فونت ها حل شد.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. | لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

دیگه انگیزه ام رو برای شمسی سازی و utf-8 از دست دادم، نمیدونم شاید یه روزی یه نفر دیگه این کار رو انجام داد...

• Like 1
لینک به دیدگاه

دریافت نسخه جدید با حل مشکل فونت ها ( پیشنهاد شده )

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. | لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

من با برنامه نویسی آشنا نیستن ولی فکر میکنم شما تصور کردید باید از اول شمسی سازی رو انجام بدید - فقط کافیه بفهمید این انجمن ساز توابع تاریخ رو از چه فایلی میگیره - یک اسکریپت تبدیل تاریخ رو بزاری کنارش و با دستوری این اسکریپت روفراخوانی کنید و توابع تاریخ میلادی که معمولا GMdate هست رو به اسم اون اسکریپت مثلا Persiandate تغییر بدی ...

برای مشکل UTF هم باید بگم - کلا ً انجمن مشکل با انکودینگ نداره بجز این قسمت که فکر میکنم یک استرینگ توی PHP رو باید تغییر داد .

سوال بپرس - دنبالش باش - مشکل حل خواهد شد

• Like 1
لینک به دیدگاه

من با برنامه نویسی آشنا نیستن ولی فکر میکنم شما تصور کردید باید از اول شمسی سازی رو انجام بدید - فقط کافیه بفهمید این انجمن ساز توابع تاریخ رو از چه فایلی میگیره - یک اسکریپت تبدیل تاریخ رو بزاری کنارش و با دستوری این اسکریپت روفراخوانی کنید و توابع تاریخ میلادی که معمولا GMdate هست رو به اسم اون اسکریپت مثلا Persiandate تغییر بدی ...

برای مشکل UTF هم باید بگم - کلا ً انجمن مشکل با انکودینگ نداره بجز این قسمت که فکر میکنم یک استرینگ توی PHP رو باید تغییر داد .

سوال بپرس - دنبالش باش - مشکل حل خواهد شد

ببخشید بابت اینکه دیر جواب دادم، دسترسی بنده به اینترنت محدود است.

خیر بنده میدونستم که اسکریپت هایی ( از جمله اونی که توی همین موضوع معرفی کردم ) برای شمسی سازی وجود داره، اما به دلیل اینکه سابقه شمسی سازی رو نداشتم و از طرف دیگه نمیدونستم تاریخ دهی ها از کجا منشا میگیره، نتونستم کاری از پیش ببرم.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. من پرسش های خودمو مطرح کردم اما گویا کسی پاسخگو نیست.

دیگه هم انگیزه ای برای فارسی سازی دیگر اسکریپت ها ( از جمله Luna ) و شمسی سازی این اسکریپت اصلا ندارم، به عنوان اولین کارم هم واقعا بد عمل کردم...

• Like 2
لینک به دیدگاه

اتفاقا ً ترجمه ت رو بررسی کردم خیلی خوب بود - توی اینجور کارها نا امید نشید ... همون یکذره که فرصت دارید استفاده کنید

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...