رفتن به مطلب

مشکل معرفی سایت فروش لایسنس اصلی اسکریپت whmcs

gholamreza-alipoor

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید دارم خدمت دوستان بیست اسکریپتی ،آیا وب سایتی رو سراغ دارید که اسکریپت اوریجنال whmcs به همراه لایسنس اون به قیمت مناسب بفروشه؟

با تشکر از شما.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

یکی از بهترین شرکت های فعال در این زمینه گروه فراسو هستش که پشتیبانی از مرجع whmcs فارسی whmcs.irرو به عهده داره !

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

همچنین اگر قصد خرید اقساطی دارید

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید دارم خدمت دوستان بیست اسکریپتی ،آیا وب سایتی رو سراغ دارید که اسکریپت اوریجنال whmcs به همراه لایسنس اون به قیمت مناسب بفروشه؟

با تشکر از شما.

بهتره فعلاً نخری که قراره لایسنس ها همه از دم باطل بشه.

ایمیلی که حدود چند ساعت پیش به کاربرای ایرانی فرستادن!

Thank you for being a WHMCS customer. As you know, many countries prohibit businesses from engaging in commercial transactions with Iran. Because of WHMCS’ operations in the United States, we believe we may be subject to U.S. export restrictions on Iran. To ensure strict compliance with U.S. laws, I regret to inform you that your WHMCS license will be terminated on January 22nd, 2016.

WHMCS understands that this creates a hardship for you. Unfortunately, we do not believe that U.S. law provides us with an alternative. To help you understand our position, below are a couple of links to information about U.S. export controls.

Please refer to the "what is an 'export'" paragraph in:

لینک به دیدگاه

حالا ترجمه ی این متن بالا چی هستش؟یعنی اسکریپت Whmcs هم ایران رو میخواد تحریم کنه؟در پاسخ به جناب یزدان باید بفرمایم که لایسنس ها بسیار گران هستش و لایسنس اوریجنال به قیمتی حدود حداکثر 50 هزار تومان دائمی میخوایم ؟ آیا همچین چیزی هستش؟از طرفی بنده قالبی نیاز دارم برای پورتال کاربران ، مثا قالب ویانا .البته مثل اون میخوام ؟ طراح خاصی مد نظرتون هستش که با قیمتی مناسب این کار رو انجام بده؟یا مثلا بفروشه؟

لینک به دیدگاه

از لحاظ تحریمی که نه تنها whmcs بلکه اغلب پشتیبانی های آمریکایی بنا به قوانین مجبور به تحریم ایران هستند و بزودی این کار رو انجام خواهند داد!

از نظر قیمتی لایسنس brand دار whmcs حداقل 250$ هستش تقریبا 750هزار تومان !! فکر نمیکنم شرکتی با هزینه پایین تر ارائه کنه!! باز هم از همکاران جویا میشم برای کارتون در صورت امکان خدمتتون اطلاع میدم!

هرچند پیشنهاد میکنم چند هفته صبر کنید تا وضعیت تحریم مشخص بشه! البته فکر کنم در صورت تحریم لایسنس هایی که هنوز مهلت دارند میتونن تا تاریخ انقضا استفاده کنند!

سربلند باشید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...