رفتن به مطلب

مشکل بهینه سازی سرعت سایت

M E Y S A M

پست های پیشنهاد شده

سلام

در gtmetrix همه گزینه ها سبز هستش و عادی اما چهار گزینه هست که باعث کم شدن سرعت سایت شده

ybdtl0ygip5l.png

چطور باید این گزینه ها رو ویرایش کنم؟

میتونید خودتون هم انلاین نگاه بندازین اسم سایت

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لطفا کمک کنید تا سرعت لود بالا بره ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی از دلایلش استفاده از 3 تا امارگیره

یکیشم فک کنم هاستتون باشه

امار گیر هارو حذف کردم

هاست از چه نظر ؟

لینک به دیدگاه

هاستتون رایگانه ؟

خیر هاست یک ساله هستش سی پنل

فکر نمیکنم به هاست مربوط باشه این بیشتر تغییر کد یا فشرده سازیه

مشکل من اینه که فشرده سازی بلد نیستم

لینک به دیدگاه

مورد اول تو سرعت لود سایت بهینه کردن تصاویر هست که خود جی تی متریکس اونهایی که باید کم حجم بشن رو نام برده و همچنین نسخه کم حجم همون تصویرم لینک داده بهت که کمک خوبیه . مورد دوم بهینه کردن کد های css و js هست که خود جی تی متریکس اونهایی که نیاز به بهینه کردن دارن رو بازم نام و برده و همچنین لینک نسخه بهینه شدش رو هم داده . فقط میخواد جایگزین کنی دیگه . کار سختی نیست عمل ب راهکار هاش ...

لینک به دیدگاه

مورد اول تو سرعت لود سایت بهینه کردن تصاویر هست که خود جی تی متریکس اونهایی که باید کم حجم بشن رو نام برده و همچنین نسخه کم حجم همون تصویرم لینک داده بهت که کمک خوبیه . مورد دوم بهینه کردن کد های css و js هست که خود جی تی متریکس اونهایی که نیاز به بهینه کردن دارن رو بازم نام و برده و همچنین لینک نسخه بهینه شدش رو هم داده . فقط میخواد جایگزین کنی دیگه . کار سختی نیست عمل ب راهکار هاش ...

از کجا بفهمم لینک بهینه شدس ؟

و چجوری جایگزین کنم؟

لینک به دیدگاه

حجم فایل های( چه تصویر چه css و چه js ) پیشنهادی جیتی متریکس رو که با حجم فایل های اصی قالب مقایسه کنی میبینی کم حجم و بهینه شدن . ببین لینک فایلی که از قالب بهینه شده چیه و لینک پیشنهادی جی تی رو با اون عوض کن همین

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...