رفتن به مطلب

مهم طرح فروش دامین IR به قیمت 4100 تومان

آیا شما تمایل به خرید دارید؟  

1 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا شما تمایل به خرید دارید؟

• بله
      1
    • خیر
      0

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز در حال وبگردی بود که سایتی رو مشاهده کردم که در حال فروش دامین آی آر بود به قیمت 4100 تومان در ضمن طبق گفته ی خودشان این هزینه برای هزینه ی تمدید هم در نظر گرفته می شود بنده خودم ازشون دامین تهیه کردم و راضی هستم حداکثر پس از یک روز ثبت میکنند دامین رو .

برای خرید دامین به لینک زیر مراجعه کنید :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و از کد تخفیف زیر استفاده کنید :

IRD4100

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوبه. بدون کد تخفیف از 100thost.ir

در پاسخ به " لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. " عزیز باید بگم شاید برای بعضی ها ارزاش داشته باشه به هر حال وظیفه ی من بود به اشرتاک بزارم شاید دوستان استفاده ببرند.

و اما در پاسخ به " لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. " عزیز الآن باید بپرسم شما ما شالله مدیر بخش هستید سوالی که از محضر حضورتون داشتم اللآن اینی که شما گذاشتید تبلیغات سایتتون بود در پست یکی دیگه؟ اسپم بود؟ چی بود ؟؟ قضیه از چه قرار بود بگید ما هم بدونیم!

لینک به دیدگاه

درود و با تشکر از هر 3 دوستان !

سایت هایی که معرفی فرمودین هردو عالی و قابل استفاده برای کاربران خاصی خودشون هستند ! کاربری که اعتماد و اعتقاد به یک سیستم داشته باشه حاضره هر هزینه ای رو پرداخت کنه ! حالبه که بدون کد تخفیف قیمت پایین ارائه بشه! و بزهم جالبه که سیستمی برای کاربرانش حتی 1 ریال تخفیف به عنوان هدیه ارائه کرده!

آرزوی سربلندی و سرافرازی برای شما بزرگواران

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...