رفتن به مطلب

قدرتمند ترین نرم افزار مدیریت ایمیل تحت وب: NOCC

پست های پیشنهاد شده

نرم افزار تحت وب NOCC یک اسکریپت نوشته شده به زبان PHP میباشد که به کاربران اجازه مدیریت ایمیلشان به وسیله IMAP و POP3 را میدهد.

ویژگی ها:

• نصب آسان و بدون نیاز به پایگاه داده
  • استفاده از POP3 و IMAP در برقراری ارتباط با سیستم ایمیل شما
  • چند زبان ( پشتیبانی از فارسی )
  • استفاده از چند تم و قابلیت شخصی سازی آسان تم ها
  • پشتیبانی و نمایش در تمامی مرورگر ها
  • کار کردن بر روی تمامی وب سرور ها
  • متن باز و رایگان
  • و... [ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ]

نیازمندی ها:

• پی اچ پی 5 یا بالاتر
  • دارا بودن افزونه های C_Client و Iconv و MBString

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والا اگر مشکل اپلود از ادرس اپلود سنتر بیست اسکریپت حل شه من که باهاش مشکلی ندارم

اما وقتی نیست مجبورم از اپلود سنتر هایی استفاده کنم که قابلیت اپلود از ادرس دارن

اون لینک هم که مشکلی نداره، خوب از همون بگیرید دیگه

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

درود اول ممنون از قرار دهی مطالب ارزشمند شما و دوم اینکه حتما از این پس فایل هارو در اپلود سنتر بیست اسکریپت بارگذاری کنید . مشکلی هم مبنی بر اینکه اپلود از ادرس تاحالا نداشتیم مشکل را در خصوصی مطرح کنید پیگیری می شود

• Like 1
لینک به دیدگاه

درود و با تشکر

آختصاصی!!!؟

براحتی و به سرعت از طریق آدرس در آپلود سنتر آپلود شد!! مشکل خاصی نداشت!

بازهم اگر مشکلی بود خوشحال میشیم جهت بهبود اطلاع بدین ! به جناب صابریان

موفق و پاینده باشید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

درود و با تشکر

آختصاصی!!!؟

براحتی و به سرعت از طریق آدرس در آپلود سنتر آپلود شد!! مشکل خاصی نداشت!

بازهم اگر مشکلی بود خوشحال میشیم جهت بهبود اطلاع بدین ! به جناب صابریان

موفق و پاینده باشید.

اختصاصی؟ بله اختصاصی منظورم اینه که متون توضیحات توسط خودم نوشته شده و اون پکیج دانلود رو هم خودم زیپ و اپلود کردم. نمیدونم شاید شما منظورتون از اختصاصی چیز دیگه ای بوده

مشکل من هنوز پا بر جاست:

((توضیحات : لطفا حداقل یک فایل را انتخاب نمایید.))

نمیدونم چطور برای شما کار میکنه

لینک به دیدگاه

اختصاصی :

ترجمه و ایجاد فایل زبان یا راستچین سازی یا نویسه اختصاصی پست و یا تولید محتوا، اسکریپت ، پلاگین و ...

اینی که شما میفرمائید ترجمه توضیحات اختصاصی هستش .

در پی مشکلتون

در بخش آپلود دانلود از آدرس رو که بزنید و آدرس رو درج بفرمائید بدون مشکل عملیات دریافت انجام خواهد شد! نکته مهم : آدرس وارد شده حتما باید دارای پسوند فایل و همچنین http در ابتدا باشه!!

بگذریم!!

خخخ باو یه نفر از آپلود سنتر ما استفاده کردا tearyاگه گذاشتین scream

دوست عزیز جهت استفاده از چت باکس به صفحه مربوطه مراجعه کنید!

لینک به دیدگاه

خخخ باو یه نفر از آپلود سنتر ما استفاده کردا tearyاگه گذاشتین scream

از اپلود سنتر شما استفاده کردم چون اپلود از ادرسش کار میکنه و راحت ۱۴۰ مگ‌رو تونستم یه جا روش انتقال بدم! این عالیه!

شما نوشتی اونم اختصاصی ؟! mehmehmeh

اقا یکی منو توجیه کنه من چیو نوشتم اختصاصی؟

کدومو نوشتم اونم اختصاصیه؟

اقا من اون (( اختصاصی )) رو تو تمام پست هایی که میزارم مینویسم امروز همه اعتراض کردند.

بابا اون متنه رو خودم نوشتم معرفی و اپلود فایلش با من بوده فکر میکنم همین منظور رو تو تاپیکم رسونده باشم

الانم حذفش میکنم از شما معذرت میخوام بابت اون یک کلمه

• Like 1
لینک به دیدگاه

اختصاصی :

ترجمه و ایجاد فایل زبان یا راستچین سازی یا نویسه اختصاصی پست و یا تولید محتوا، اسکریپت ، پلاگین و ...

اینی که شما میفرمائید ترجمه توضیحات اختصاصی هستش .

در پی مشکلتون

در بخش آپلود دانلود از آدرس رو که بزنید و آدرس رو درج بفرمائید بدون مشکل عملیات دریافت انجام خواهد شد! نکته مهم : آدرس وارد شده حتما باید دارای پسوند فایل و همچنین http در ابتدا باشه!!

بگذریم!!

دوست عزیز جهت استفاده از چت باکس به صفحه مربوطه مراجعه کنید!

من خودم با اسکریپت کلیفا بسیار کار کردم و بهاش اشنا هستم و میدونم چطوری بید اآپلود از ادرس کنم. پسوند و http:// رو هم وارد میکنم ولی نمیدونم واقعا مشکلش چیه شاید با اکانت من مشکل داره. دقیقا همون لینکو توی اپلود سنتر اپلود دی اپلود میکنم کار میکنم یعنی دقیقا به همون روش

نمیدونم شما اپلود سنترتون با من مشکل شخصی داره D:

لینک به دیدگاه

دوستان جنگ و کتک کاری رو بزارین کنار !!

از چه لینکی تست دریافت انجام دادین!! لطفا لینک رو ارائه بفرمائید بررسی کنیم!

• Like 1
لینک به دیدگاه

دربارﻫ مشکل اپلود از ادرس اپلود سنتر بیست اسکریپت...

به قسمت اپلود از آدرس برید و توی فیلد اول رو خالی کنید و ادرس زیر رو بنویسید

خوب حالا اپلود رو بزنید... میگه فایلی رو انتخاب کنید تا اپلود بشه ... ببینم شما هم باهاش مشکل دارید یا نه

لینک به دیدگاه

واقعا باورم نمیشه اما من هنوز هم قادر به اپلود از ادرس نیستم

قبلا میتونستم اما قبلا هم یه روز کار میکرد یﻫ روز نه

البته تا الان داشتم در حالت مهمان کار میکردم و حواسم نبود، در ضمن در چند دستگاه مختلف هم امتحان کردم مشکل حل نشد

به زودی فیلمی از عملیات خواهم گرفت و در دسترس شما قرار خواهم داد

لینک به دیدگاه

درود اول ممنون از قرار دهی مطالب ارزشمند شما و دوم اینکه حتما از این پس فایل هارو در اپلود سنتر بیست اسکریپت بارگذاری کنید . مشکلی هم مبنی بر اینکه اپلود از ادرس تاحالا نداشتیم مشکل را در خصوصی مطرح کنید پیگیری می شود

وای یک موضوعی رو چه قدر کش دادید!

حالا به نظر و عقیده ی بنده فک نکنم زور کردن دوستان به آپلود از آپلود سنتر بیست اسکریپت کار جالبی باشه ! اینجا انجمن هستش و یعنی گفتگو و نقل قول آزاد و اینکه دوستان بخوان به زور اونجا آپلود کنن فک نکنم کار جالبی باشه و هر کسی هر جایی دوست داشته باشه آپلود کنه!البته این رو هم بگم که بنده به شخصه خودم در آپلود سنتر بیست اسکریپت آپلود میکنم!

لینک به دیدگاه

حالا به نظر و عقیده ی بنده فک نکنم زور کردن دوستان به آپلود از آپلود سنتر بیست اسکریپت کار جالبی باشه ! اینجا انجمن هستش و یعنی گفتگو و نقل قول آزاد و اینکه دوستان بخوان به زور اونجا آپلود کنن فک نکنم کار جالبی باشه و هر کسی هر جایی دوست داشته باشه آپلود کنه!البته این رو هم بگم که بنده به شخصه خودم در آپلود سنتر بیست اسکریپت آپلود میکنم!

اول که یخورده اروم تر عصبانیت نداره ... دوما موضوع اصلی اینه مطلب ک میزارید اگه لینکش از جای دیگه باشه و فردا روزی مشکل پیدا کنه کاربران هم نمیتونن دانلود کنن . و بعدم کسی زور نکرد این یک قانون قاون زور نیست !

• Like 1
لینک به دیدگاه

اول که یخورده اروم تر عصبانیت نداره ... دوما موضوع اصلی اینه مطلب ک میزارید اگه لینکش از جای دیگه باشه و فردا روزی مشکل پیدا کنه کاربران هم نمیتونن دانلود کنن . و بعدم کسی زور نکرد این یک قانون قاون زور نیست !

اگه از این دید نگاه کنی میشه گفت کاملا حق باشماست. ولی در کل باید کاربران مختار باشن هر جا دوست دارن آپلود کنن از نظر من !

لینک به دیدگاه

درود

نظر حضرتعالی متین!

متاسفانه اگر در پست های قبلی انجمن دقت بفرمائید متوجه میشین که آپلودسنترهای نامی و بزرگ هم یا حذف لینک فرمودن بسیاری از فایل هارو و یا خودشون جمع شدن ! به دلیل پایداری فایل ها به صورت دائمی روی انجمن و وجود بکاپ دائمی و ... کاربران ملزم به استفاده از آپلود سنتر اصلی انجمن هستند!!

زوری در کار نیست !!

انجمن قوانین داره و در صورت تخلف به دلیل ایجاد مشکلات پیش بینی شده با ماربر خاطی برخورد خواهد شد . هرچند تابحال دربرابر بسیاری از تخلفات آشکار عکس العملی نشون داده نشده و کاربران کاملا آزاد هستند.

موفق و سرافراز باشید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...